Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rafy prosto z Marsa... Alam

Afryka jest drugim co do wielkości kontynentem. W Afryce są 54 kraje. Prawie jedna trzecia światowych języków jest używanych w Afryce. Jezioro Wiktoria w Afryce jest największym jeziorem i drugim co do wielkości jeziorem słodkowodnym na świecie. Nigeria ma najwyższy na świecie wskaźnik urodzeń bliźniąt. W Sudanie znajduje się ponad 200 piramid, czyli więcej niż w Egipcie.
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18279
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 17.10.2013 02:34

Roxi napisał(a):Z największą przyjemnością zapraszam na kolejne ekspedycje. Mam nadzieję, że takowe będą :)



Co prawda była to Twoja odpowiedź skierowana do Tomka , ale na moją obecność zawsze możesz liczyć :D

A tymczasem dziękuję za marsjańskie rafy i życzę wielu wspaniałych wypraw :hut:


Pozdrawiam
Piotr
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 17.10.2013 08:16

piotrf napisał(a):Co prawda była to Twoja odpowiedź skierowana do Tomka , ale na moją obecność zawsze możesz liczyć :D


Bardzo mnie to cieszy, zawsze jesteś mile widziany :)
W ogóle... o tak późnej (wczesnej? ;) )godzinie miałeś chęć do relacji zajrzeć.... Dziękuję :mrgreen:
Stasiek18
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 857
Dołączył(a): 05.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Stasiek18 » 07.01.2014 01:32

Jestem ostatni :cry: ale to nic...... :wink:
Nadrobię straty :smo:
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 07.01.2014 09:29

Stasiek18 napisał(a):Jestem ostatni :cry: ale to nic...... :wink:
Nadrobię straty :smo:


Ostatni będą pierwszymi ;)

Miło, że zajrzałeś :papa:
Stasiek18
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 857
Dołączył(a): 05.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Stasiek18 » 07.01.2014 19:38

:D
Nurkowanie kusi mnie coraz bardziej i nawet się nad tym zastanawiałem... :roll:
Przeszkodą są spore koszty,ale może kiedyś,kto wie ...:wink:
Zostaje nurkowanie z fajką. :cry:
Roxi napisał(a):..
Ja powiem tyle, że jeżeli ktoś nurkuje i przebywanie pod wodą sprawia mu radość, to warto.... zdecydowanie warto pojechać do Egiptu dla samych raf!



Zastanawiam :roll: i myślę :la: że miłośnicy snurkowania i nurkowania z fajką tak do 4metrów (tyle chyba dam rady)
też mają co robić w Egipcie.
Nawet zaczynam się coraz bardziej przekonywać do takiej wyprawy... :o
:smo:
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 20.09.2014 16:02

Pięknie było,mało leżenia,dużo ruchu,czyli to co lubię :)
a za zdjęcia podwodne bardzo dziękuję,ja nie nurkuję,więc nie będzie mi dane tego zobaczyć na własne oczy,super było! :papa:
Eunike1984
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1407
Dołączył(a): 30.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Eunike1984 » 20.09.2014 16:58

Właśnie tu trafiłam 8O No, nie wierzę własnym oczom! Jak tam pięknie! Ja też tak chcę :cry: Ależ macie fajowe życie i cudowne wspomnienia! :D
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 03.10.2014 17:33

Co prawda Chmielno to nie Mars ale może to info Ciebie zainteresuje :arrow: I Turniej Nurkowy.
(a przy okazji relacja pójdzie up :wink: )

Wybierasz się?


Pozdrawiam
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 09.10.2014 11:15

Aleee mi się relacja przegapiła :)

Stasiek18 napisał(a):Zastanawiam :roll: i myślę :la: że miłośnicy snurkowania i nurkowania z fajką tak do 4metrów (tyle chyba dam rady)
też mają co robić w Egipcie.
Nawet zaczynam się coraz bardziej przekonywać do takiej wyprawy... :o
:smo:


Pewnie, że tak! :)
Mam znajomą która panicznie boi się wody i... wchodzi tak do pasa, zakłada maskę i na stojąco rafy podziwia ;)

andeo napisał(a):Pięknie było,mało leżenia,dużo ruchu,czyli to co lubię :)
a za zdjęcia podwodne bardzo dziękuję,ja nie nurkuję,więc nie będzie mi dane tego zobaczyć na własne oczy,super było! :papa:


Proszę bardzo, cała przyjemność po mojej stronie :)

Eunike1984 napisał(a):Właśnie tu trafiłam 8O No, nie wierzę własnym oczom! Jak tam pięknie! Ja też tak chcę :cry: Ależ macie fajowe życie i cudowne wspomnienia! :D


To się bardzo cieszę, że zajrzałaś też tutaj :)
Wspomnienia rzeczywiście cudowne. Z roku na rok coraz lepsze :)

Vjetar napisał(a):Wybierasz się?


Nawet o tym myślałam, ale jakoś przeszło bokiem. Mało mam ostatnio czasu dla siebie :roll:
Z relacji znajomych wiem, że było nawet fajnie :)

Vjetar napisał(a):(a przy okazji relacja pójdzie up :wink: )


I tak pójdzie up, bo mam sporo zaległości do opisania :D
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 12.10.2014 07:31

Ja tam się nie boję ale od momentu jak przepłynął mi w Egipcie rekin tak około 2 m większy od mojej osoby 8O 8O 8O do wody nie wchodzę. Przewodnik powiedział, że one są oswojone. Ja mam w du..pie takie oswojenie więcej do wody w krajach południowych nie wejdę. :roll: :roll: :roll: :hut: Spieprzałem z wody jak poparzony. pozostaje mi Croatia do kąpieli. :hut:
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 15.12.2014 09:37

darek1 napisał(a):Ja tam się nie boję ale od momentu jak przepłynął mi w Egipcie rekin tak około 2 m większy od mojej osoby 8O 8O 8O do wody nie wchodzę. Przewodnik powiedział, że one są oswojone. Ja mam w du..pie takie oswojenie więcej do wody w krajach południowych nie wejdę. :roll: :roll: :roll: :hut: Spieprzałem z wody jak poparzony. pozostaje mi Croatia do kąpieli. :hut:


Żeby rekin zaatakował, to trzeba mieć naprawdę "duże szczęście" :)
Ale fakt... jak się takie cielsko pod wodą zobaczy, to od razu człowiek nabiera pokory. Bezpieczniej jest kolorowe rybki na rafie podglądać- bez stresu, a równie ciekawie :mrgreen:
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 15.12.2014 11:10

Roxi napisał(a):
Vjetar napisał(a):(a przy okazji relacja pójdzie up :wink: )


I tak pójdzie up, bo mam sporo zaległości do opisania :D


Pozdrawiam :D
Prus
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 27
Dołączył(a): 13.10.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Prus » 16.10.2016 10:58

Wybudzam temat uśpiony od dwóch lat, ale uważam, że warto do niego co jakiś czas zaglądać.
Przede wszystkim jestem pod ogromnym wrażeniem zdjęć, widoków. Wspaniała przygoda.
Mam też dwa pytania do autorki relacji.
Na jakich głębokościach były robione zdjęcia? Z togo co przeczytałem to głownie 5-18 m, tak?
I jakim aparatem?
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 23.10.2016 19:07

Prus napisał(a):Wybudzam temat uśpiony od dwóch lat, ale uważam, że warto do niego co jakiś czas zaglądać.


To już tyle czasu minęło? :)
Dzięki za miłe słowa.

Prus napisał(a):Na jakich głębokościach były robione zdjęcia? Z togo co przeczytałem to głownie 5-18 m, tak?
I jakim aparatem?


Poza wypadem na Elphinstone, gdzie robiliśmy trochę głębsze nurkowania, to reszta zabawy była właśnie tak do maksymalnie 24 metrów. Po co iść głębiej, jak tam takie cuda są na płytkiej wodzie. :oczko_usmiech:
Zdjęcia robione są Sony Alpha z obudową Ikelite i do tego zamontowane są lampy video.
Poprzednia strona

Powrót do Afryka


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Rafy prosto z Marsa... Alam - strona 13
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone