Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pytania od "tekstylnej"

Plaże, kempingi, ośrodki FKK i wszystkie inne nietekstylne sprawy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5195
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 01.10.2009 08:18

mottom napisał(a):
piotrulex napisał(a):natura jest czasami nieprzewidywalna

Wychodzi na to, że natura jest "wrogiem" naturyzmu? - ciekawe :oops:


hmmm

myslisz zanim cos napiszesz?

rozumiesz co jest napisane?

czy tylko piszesz aby pisac?
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5195
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 01.10.2009 08:19

mottom napisał(a):
jaja

Drążąc dalej - ciekawe jak "zachowują się" na takiej plaży transwestyci/transseksualiści (w obie strony) :roll: - zdarzają się, widział ktoś, ile to ma wspólnego z naturyzmem? 8O


Ty juz lepiej nic nie draz bo nie dosc ze piszesz bzdury to jeszcze nie bedziesz potrafil zrozumiec tego co inni napisza ...
mottom
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 763
Dołączył(a): 02.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) mottom » 01.10.2009 08:42

piotrulex - Ty się tak nie obruszaj, bo nie "piję" tutaj do naturystów :oops: (nie było to moim celem, nic do naturystów nie mam, a nawet zazdroszczę wam takiego podejścia do życia)
O jakich "bzdurach" piszesz (że niby ja piszę)?
PYTAM po prostu znawców i bywalców - czy takie sytuacje się zdarzają (niestety osobiście skończyłem z naturyzmem parę ładnych lat temu, więc nie jestem na bieżąco w temacie i raczej sam tego nie sprawdzę :cry: ).
O ile się nie mylę - to jest temat "Pytania ..." więc tylko pytam (znak "?" na końcu zdania oznacza pytanie - jakby ktoś nie wiedział :roll: )
Jak znasz odpowiedź - odpowiedz, nie znasz odpowiedzi - nie rzucaj obelgami :(
Dziękuję i pozdrawiam cały Toruń :)
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5195
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 13.10.2009 15:51

OK. Tez zapytanam ale bez obrazy. na koncu bedzie znak zapytania

Jestes idiota?

Wiesz. To tylko pytanie. Oczywiscie o to Cie nie posadzam ale daje moze dobry przyklad zwyklego pyutania ktore moze spowodowac wzrost cisnienia :wink:

Tak szczerze to na Twoje pytanie nie potrafie odpowiedziec choc jestem caly czas praktykujacym naturysta

Proponuje poogladac jutro tvp2 pytanie na sniadanie. wejscie na antene nie pamietam o ktorej proponowali ale przed 10 czy 11 - moze czegos sie dowiesz :wink:
mottom
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 763
Dołączył(a): 02.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) mottom » 13.10.2009 16:22

duuużo pytań w temacie "Pytania od tekstylnej"/tekstylnych, szkoda tylko, że mało konkretnych odpowiedzi ekspertów :(

Mam nadzieję, że na Twoje pytanie "Jestes (...) ?" nie oczekiwałeś odpowiedzi (w tym twierdzącej). :twisted:

Co to za audycja, którą polecasz obejrzeć? Wiesz może (w skrócie) co w niej ma być w temacie moich "bzdur" (czy po prostu wysyłasz mnie "na drzewo")?
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5195
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 14.10.2009 14:48

mottom napisał(a):duuużo pytań w temacie "Pytania od tekstylnej"/tekstylnych, szkoda tylko, że mało konkretnych odpowiedzi ekspertów :(

Mam nadzieję, że na Twoje pytanie "Jestes (...) ?" nie oczekiwałeś odpowiedzi (w tym twierdzącej). :twisted:

Co to za audycja, którą polecasz obejrzeć? Wiesz może (w skrócie) co w niej ma być w temacie moich "bzdur" (czy po prostu wysyłasz mnie "na drzewo")?


Ktos tu sie uwaza za eksperta? W jakiej dziedzinie przepraszam?

Odpwiedzi nie oczekiwalem. Podalem tylko przyklad dziwnego pytania ktore moze zaniepokoic rozmowcow :wink:

W kwesti audycji to dostalem zaproszenie do programu z naturystycznym tematem przewodnim i sam zastanawiam sie o czym tam byla gadka

Prosilem o przeslanie wczesniej listy pytan ktora zwykle przed takimi wystepami dostaje ale nic nie otrzymalem. Z racji niepasujacych godzin musialem zrezygnowac a oblukam pewnie jak wroce w nocy do domu

"Witam serdecznie,

Bardzo byłoby nam miło, gdyby zgodził się Pan wziąć udział w naszym programie „Pytanie na śniadanie” TVP2. Nagranie odbędzie się w najbliższą środę, 14 października, wejście antenowe o godz. 10:30. Prosilibyśmy, żeby był Pan u nas pół godziny wcześniej, czyli o 10:00 (czas na przypudrowanie i kawę). Rozmowa potrwa 10 minut. Adres: Woronicza 17,wjazd od ul. Samochodowej, nowy gmach TVP blok B. W rozmowie weźmie udział Pani psycholog Teresa Gens – która też opalała się z przyjaciółmi na plażach zagranicznych nago oraz dziennikarz Max Cegielski – syn hipisów, wychowany w nagości od małego, tato Marysi i Brunona, który o nagości wypowiada się bardzo pochlebnie. W rozmowie chcielibyśmy poruszyć temat spotkań Nocy Naturystów w łódzkim basenie. Zaplanowano takie spotkanie 17 października, ale się nie odbędzie. Szef kompleksu i radni LPR postawili warunek: dzieci nie mogą wejść na imprezę. Mogą w niej uczestniczyć tylko dorośli.

Podobno środowisko naturystów jest oburzone, naturyzm ma przecież ma charakter rodzinny. "Wykluczenie dzieci z uczestnictwa w takiej imprezie, przez wpisanie do jej regulaminu zakazu uczestnictwa osób poniżej 18 roku życia (...) wskazuje, że może dzieje się na takiej imprezie coś, czego dzieci oglądać nie powinny – tak nie jest!”– argumentują naturyści. Chcielibyśmy żeby Pan w studiu zaprezentował swój punkt widzenia. A MY CHCIELIBYŚMY RAZ NA ZAWSZE USTALIĆ,

CZY NAGOŚĆ DEMORALIZUJE DZIECKO ?

Proszę o kontakt"
mottom
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 763
Dołączył(a): 02.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) mottom » 14.10.2009 15:21

piotrulex - Ty MUSISZ być ekspertem (skoro telewizja prosi Cię o udział w programie - szacuneczek 8O ) w TEJ dziedzinie, jakkolwiek by się ona nie nazywała.
Niestety nie obejrzałem tego wywiadu (i nie mam go też nagranego), więc nic raczej nie skorzystam :cry:
Może Ty nagrywasz i wrzucisz na youtube jeżeli będzie coś ciekawego?
atolek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 360
Dołączył(a): 12.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) atolek » 14.10.2009 22:13

mottom napisał(a):piotrulex - Ty MUSISZ być ekspertem (skoro telewizja prosi Cię o udział w programie - szacuneczek 8O ) w TEJ dziedzinie, jakkolwiek by się ona nie nazywała.
Niestety nie obejrzałem tego wywiadu (i nie mam go też nagranego), więc nic raczej nie skorzystam :cry:
Może Ty nagrywasz i wrzucisz na youtube jeżeli będzie coś ciekawego?



na gołe dupy liczysz ?
Arek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8749
Dołączył(a): 15.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Arek » 15.10.2009 08:12

piotrulex napisał(a):Pytanie na śniadanie


Oglądałem wczoraj ten program, oprócz pani Psycholog i Maxa Cegielskiego wystąpił pan Adam - naturysta i uczestnik spotkań w łódzkiej Fali. Była mowa o doniesieniu do prokuratury, które złożył jakiś nadgorliwy pseudopolityk LPR, o specyfice spotkań naturystycznych na basenach, o zabieraniu dzieci na takie imprezy, również o samej idei naturyzmu i rozgraniczeniu go od erotyzmu. Cała rozmowa trwała nie więcej jak 10 minut łącznie z początkowym felietonem filmowym.

To tak na szybko :)
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5195
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 15.10.2009 13:00

mottom napisał(a):piotrulex - Ty MUSISZ być ekspertem (skoro telewizja prosi Cię o udział w programie - szacuneczek 8O ) w TEJ dziedzinie, jakkolwiek by się ona nie nazywała.
Niestety nie obejrzałem tego wywiadu (i nie mam go też nagranego), więc nic raczej nie skorzystam :cry:
Może Ty nagrywasz i wrzucisz na youtube jeżeli będzie coś ciekawego?


Srodowisko N jest bardzo duze lecz wiekszosc z ludzi nie chce o tym rozmawiac. Nawet ja bardzo sie zdziwilem gdy zaczelismy sie do naturystyki przyznawac ile osob podobnie spedza swoj wolny czy wakacyjny czas, np. moja ciocia czy kolezanka z biurka obok :wink:

ekspertem nie jestem tylko pojawiam sie tu i owdzie oraz sporo gadam. Zreszta placa mi za gadanie :D

Spotkalem takiego linka i dalem rade sciagnac. Oblukam wieczorkiem. Niestety nie bralem udzialu w tym programie gdyz zabraklo czasu i prawde mowiac rowniez odwagi. Adam rowiez duzo gada i jak widac wypadl calkiem niezle

http://www.filefactory.com/file/a0hb9f3 ... adanie_mpg
Motoschiza
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1176
Dołączył(a): 11.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Motoschiza » 23.10.2009 00:26

Bo na takiej plaży nie powinno robić się zdjęć :D :wink:
Ale że ja zbyt zgrabny nie jestem więc mogę się poświęcić i dać zdjęcie swojej d... :lol:
A tak na poważnie nikt kto nie chce zrozumieć nudyzmu nigdy go nie zrozumie.
Wszystko opiera się na tolerancji i pogodzeniu się z własnymi kompleksami które każdy z nas ma.
Dla mnie naturyzm kiedyś był czymś niezrozumiałym, teraz wraz z żoną nie wyobrażamy sobie innej formy relaksu. :D
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5195
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 23.10.2009 12:36

Motoschiza napisał(a): ... nikt kto nie chce zrozumieć nudyzmu nigdy go nie zrozumie ...


Prawda

Tego co pisze kolega powyzej nawet szkoda czytac nie mowiac nawet o komentowaniu :wink:

Pozdrowienia dla tych z otwartymi umyslami
kizes
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 5
Dołączył(a): 15.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kizes » 15.01.2010 16:53

Witam
Jestem tutaj nowy więc witam Wszystkich.
Nie będę zakładał nowego tematu, dopiszę się do podobnego.
Zwracam się do Was z prośbą o pomoc w namówieniu mojej żony na letni wyjazd do Chorwacji na plażę Naturystyczną (o kempingu FKK nawet nie marzę)
Za żadne skarby świata nie mogę jej przekonać. Dodam że mamy 11 letnią córkę i nie ma u nas problemu z nagością w domu.
Gdy jesteśmy sami na jachcie też nie ma problemu z opalaniem się nago , ale na wejście na plażę FKK nie mogę Jej namówić.

Napisałem ten post w nadziei że mi pomorzecie.

Wszystkie wypowiedzi (Pań,Panów) dam żonie do przeczytania, może się uda:)
Pozdrawiam
Bubbu
Croentuzjasta
Posty: 134
Dołączył(a): 06.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bubbu » 17.01.2010 22:40

Pomocą może być camp Skrila na Krku. To najlepsze miejsce jakie spotkałem na start. W moim przypadku poskutkowało i teraz żona nie wyobraża sobie innych wakacji
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5195
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 18.01.2010 12:13

kizes napisał(a):Witam
Jestem tutaj nowy więc witam Wszystkich.
Nie będę zakładał nowego tematu, dopiszę się do podobnego.
Zwracam się do Was z prośbą o pomoc w namówieniu mojej żony na letni wyjazd do Chorwacji na plażę Naturystyczną (o kempingu FKK nawet nie marzę)
Za żadne skarby świata nie mogę jej przekonać. Dodam że mamy 11 letnią córkę i nie ma u nas problemu z nagością w domu.
Gdy jesteśmy sami na jachcie też nie ma problemu z opalaniem się nago , ale na wejście na plażę FKK nie mogę Jej namówić.

Napisałem ten post w nadziei że mi pomorzecie.

Wszystkie wypowiedzi (Pań,Panów) dam żonie do przeczytania, może się uda:)
Pozdrawiam


nic na sile

idz na skraj takiej plazy w Polsce, rozbij parawan i takie tam inne maskownice, sam sie rozbierz i czerp ze slonka ile wlezie. mysle ze jej przejdzie. nam wspolnie kilka dni zeszlo z takim przyzwyczajaniem choc to pewnie raczej zona byla inicjatorem rownomiernie opalonego ciala

Pozdrawiam nick z forum N :wink:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Naturystyczna Chorwacja



cron
Pytania od "tekstylnej" - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone