Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Prom z Hvaru

Nie każdy musi podróżować swoim samochodem. Autokar, pociąg, samolot ... możliwości jest wiele. W tym dziale także tematyka promów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kaszubskiexpress
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14582
Dołączył(a): 12.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaszubskiexpress » 04.05.2005 15:51

Niestety , w tym roku z przyczyn "wyzszych" nie pojade ale w 2006 mam zamiar spedzic tam 15-16 dni i napewno wpadne na Bisevo, relacja gwarantowana.
ally
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2037
Dołączył(a): 24.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) ally » 04.05.2005 20:37

Ja zawsze do samego wyjazdu nie mam pewności czy się uda wyruszyć ... mam nadzieję, że na ten rok los nie szykuje mi żadnych niemiłych niespodzianek.
kaszubskiexpress
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14582
Dołączył(a): 12.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaszubskiexpress » 05.05.2005 15:40

Oczywiscie jest szansa , ze pojade w tym roku, ale tylko gdy wybory wygra Samoobrona albo LPR. Z ta roznica , ze nie pojade na wakacje tylko sie tam wyprowadze na stale. Bede sobie chodzil po plazy i sprzedawal lody albo wynajmowal lezaki albo .......... bede zebral.Cos sie wymysli.
ally
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2037
Dołączył(a): 24.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) ally » 05.05.2005 19:32

:lol: :lol: :lol:
Ja się wtedy też wyprowadzam!!!
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107703
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 05.05.2005 19:59

Będzie nas więcej-ja też. :arrow:
Może być do Cro - na stałe. :wink:
pozdrawiam
ally
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2037
Dołączył(a): 24.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) ally » 05.05.2005 20:03

Czyli miejsce mamy już wybrane :lol:
kaszubskiexpress
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14582
Dołączył(a): 12.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaszubskiexpress » 06.05.2005 15:42

To sobie tak bedziemy chodzic w trojke i sprzedawac te lody albo po prostu bedziemy je od siebie kupowac, he he.Jak bedziemy umierac z glodu to nam Januszek zlowi jakas Belone a moze Bellone,juz nie pamietam.Bedzie dobrze................juz sie nie boje wyborow.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107703
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 06.05.2005 19:12

Ja też mam nadzieje , że będzie dobrze, tzn. nie trzeba będzie
"zwiewać". Ala na wszelki wypadek potrenuj połowy.
http://hel.hel.univ.gda.pl/aktu/ROK03/belona.htm
Okazuję sie że takie same (lub podobne) belony są
u Ciebie na pólnocy.(chyba że już wszystkie wyłapane?
:papa:
kaszubskiexpress
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14582
Dołączył(a): 12.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaszubskiexpress » 09.05.2005 18:13

Niestety nie mam zamilowania do lowienia rybek, moje pasje to malowanie i granie w skrable w sieci www.kurnik.pl Na tej stronie skrable nazywaja sie literaki.Jest tam cale mnostwo innych gier.Zapraszam.
ally
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2037
Dołączył(a): 24.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) ally » 09.05.2005 18:58

:lol: Widzę, że każdy ma swojego "świra".
A co do wyborów. To również mam nadzieję, że nie będę musiała się wyprowadzić, bo gdzie wtedy spędzać wakacje... :roll: :?:
Maciej
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2470
Dołączył(a): 20.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maciej » 10.05.2005 08:35

Jak to gdzie w Polsce :wink: będzie baaardzo egzotycznie :twisted: (od puk, puk ać)
Maciej
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2470
Dołączył(a): 20.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maciej » 10.05.2005 08:39

Jak to gdzie w Polsce :wink: będzie baaardzo egzotycznie :twisted: (od puk, puk ać)
sylvia
Odkrywca
Posty: 78
Dołączył(a): 03.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) sylvia » 10.05.2005 10:11

kaszubskiexpress napisał(a):Niestety nie mam zamilowania do lowienia rybek, moje pasje to malowanie i granie w skrable w sieci www.kurnik.pl Na tej stronie skrable nazywaja sie literaki.Jest tam cale mnostwo innych gier.Zapraszam.


Też lubie pograć w skrabelki w kurniku. Masz tam taki sam nick? Moze uda mi sie kiedys zaprosić Ciebie do swojego stołu? :)
Pozdr
kaszubskiexpress
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14582
Dołączył(a): 12.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaszubskiexpress » 10.05.2005 16:06

sylvia napisał(a):
kaszubskiexpress napisał(a):Niestety nie mam zamilowania do lowienia rybek, moje pasje to malowanie i granie w skrable w sieci www.kurnik.pl Na tej stronie skrable nazywaja sie literaki.Jest tam cale mnostwo innych gier.Zapraszam.


Też lubie pograć w skrabelki w kurniku. Masz tam taki sam nick? Moze uda mi sie kiedys zaprosić Ciebie do swojego stołu? :)
Pozdr


Tak , mam taki sam nick jak tutaj, mam jeszcze jeden kingleon1,ale tego uzywam rzadko.Czekam na zaproszenie.Jaki masz kolor?
kaszubskiexpress
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14582
Dołączył(a): 12.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaszubskiexpress » 10.05.2005 16:11

ally napisał(a)::lol: Widzę, że każdy ma swojego "świra".
A co do wyborów. To również mam nadzieję, że nie będę musiała się wyprowadzić, bo gdzie wtedy spędzać wakacje... :roll: :?:


Moze troche popolitykujemy.Jestem z Gdanska , wiec troche z lokalnego patriotyzmu ale i z sympatii oddam glos na Tuska(wydal piekne albumy o Gdansku,jest historykiem,mieszka w Sopocie i jezdzi niemloda honda accord, wiec chyba nie kradnie,he he).Mam na mysli oczywiscie wybory prezydenckie,chociaz w parlamentarnych tez oddam swoj glos na P.O.
Wole z madrym zgubic niz z glupim znalezc.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Alternatywne środki lokomocji



cron
Prom z Hvaru - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone