Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Primosten 2007

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
bez
Globtroter
Posty: 36
Dołączył(a): 03.08.2006
Primosten 2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bez » 05.07.2007 21:06

Wstawiam linka do bloga który założyłem w związku z pobytem w Primostenie tydzień temu.
Jest tam b. obszerny opis. :Polecam. Odpowiem na wszelkie pytania. Pozdrawaim Cromaniaków
http://primosten2007.blog.onet.pl/
a to ja
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4755
Dołączył(a): 18.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) a to ja » 05.07.2007 21:49

Lapaczu_motyli !
Witaj wśród crozakręconych :)
Zajrzałam - przeczytałam.
Udało Ci się napisać ... prawie subiektywnie :wink: .

Nie byłam w Primosten, więc ... nie mogę pokusić się o komentarz.
Ale zajrzałam ... przeczytałam.
I kto wie? - może skorzystam.

Skorzystają zapewne Ci, którzy za cel tegorocznej podróży do HR wybrali Primosten właśnie :D

(tak na marginesie: Twój blog-Twoja sprawa. Tylko ... czemu blog?
Nie ważne :) )

Pozdraviam
bez
Globtroter
Posty: 36
Dołączył(a): 03.08.2006
czemu, czemu...

Nieprzeczytany postnapisał(a) bez » 05.07.2007 22:49

dużo tego - wyobrażasz sobie jakby to na formum wyglądało - to było 5 stron maszynopisu :D
pozdro
Użytkownik usunięty
Re: czemu, czemu...

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 05.07.2007 23:07

bez napisał(a):dużo tego - wyobrażasz sobie jakby to na formum wyglądało - to było 5 stron maszynopisu :D
pozdro


Pewnie by nie wyglądało wogóle - przy ostatnich "technicznych problemach" z wyświetlaniem dłuższych postów...
Fajna i pożyteczna relacja, opisy, ceny, wyliczenia, winiety, nie trzeba szukać po tysiącu tematach na forum.
Pozdraviam.
paolo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 405
Dołączył(a): 12.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) paolo » 06.07.2007 00:10

bez napisał(a):Wstawiam linka do bloga który założyłem w związku z pobytem w Primostenie tydzień temu.
Jest tam b. obszerny opis. :Polecam. Odpowiem na wszelkie pytania. Pozdrawaim Cromaniaków
http://primosten2007.blog.onet.pl/


Wielkie dzięki , super się czytało. Tym bardziej że w tym roku uderzam do Primosten we wrześniu.
Pozdrav.
bez
Globtroter
Posty: 36
Dołączył(a): 03.08.2006
fotki

Nieprzeczytany postnapisał(a) bez » 06.07.2007 09:06

jak znajdę czas to wstawie dzisiaj jeszcze parę fotek. Cieszę się, że się podobało i że się przyda :D
koltonek
Globtroter
Posty: 57
Dołączył(a): 07.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) koltonek » 06.07.2007 09:32

Fajnie to napisałeś. Mam nadzieje, że na początku września uda się zawitać do Primostenu drugi raz. A na samą myśl o winie i tych rybkach "z okna" to mi ślinka cieknie. :D
Wstaw zdjęcia koniecznie.
Cosmo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 270
Dołączył(a): 08.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cosmo » 06.07.2007 10:03

Za tydzień jadę do Seget Vranjicy ale to tylko baza wypadowa dlatego napewno zrobimy wypad do Primostenu.
Pozdrawiam
galerik
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 24
Dołączył(a): 16.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) galerik » 06.07.2007 11:04

hej ! wielkie dzięki za te informacje!! :D Ja też wybieram się z rodzinką w tym roku pierwszy raz do CRO i właśnie zdecydowaliśmy się na Primosten. Jedziemy na camp Adriatik na przełomie lipca i sierpnia. wyjeżdżamy z małopolski i zamierzamy jechać przez słowację i węgry. nie wiem czy dobry wybór trasy, okaże sie w praniu. nie mamy doświadczenia. :

pozdrawiam:papa
bez
Globtroter
Posty: 36
Dołączył(a): 03.08.2006
camp

Nieprzeczytany postnapisał(a) bez » 06.07.2007 11:23

widziałem jeden camp, jest przed miastem jak się jedzie od strony Sibenika. Jest trochę oddalony od miasta iz tego co widać to zejście do morza raczej po skałach, ale to raczej tak na oko, bo nie testowałęm osobiście.
Życzę fajnych wakacji. Zazdroszczę tym z Małopolski odległości do HR. Ja mam do Was tyle, co Wy do granicy HR :lol:
ona wrocław
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 28.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) ona wrocław » 10.07.2007 15:24

Blog dla mnie bomba!
My jedziemy w ciemno juz za 51 dni pod koniec sierpnia:)
W Aurorze ktoś sie bawił!?
nie ukrywam ze nasza średnia wieku jest w okolicach 23 lat i mamy zamiar sie wyszaleć jak przystało na upragnione wakacje;)
agatoon
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 01.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) agatoon » 10.07.2007 19:36

bez, czy w Primosten organizowane sa jakies ciekawe wycieczki statkiem? Chodzi mi o takie calodniowe malym turystycznym stateczkiem, ktore sa organizowane w wiekszosci chorwackich miejscowosci :). Bylam w Chorwacji 3 razy i za kazdym razem cos takiego zaliczamy. W tym roku wybierzemy sie chyba do Primosten (w kazdym badz razie gdzies w okolice Szybenika). W sumie przewaznie jezdzilismy w ciemno, ale teraz to chyba bedzie ta miejscowosc. Wyjazd w sobote :wink:
paolo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 405
Dołączył(a): 12.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) paolo » 11.07.2007 10:51

agatoon napisał(a):bez, czy w Primosten organizowane sa jakies ciekawe wycieczki statkiem? Chodzi mi o takie calodniowe malym turystycznym stateczkiem, ktore sa organizowane w wiekszosci chorwackich miejscowosci :). Bylam w Chorwacji 3 razy i za kazdym razem cos takiego zaliczamy. W tym roku wybierzemy sie chyba do Primosten (w kazdym badz razie gdzies w okolice Szybenika). W sumie przewaznie jezdzilismy w ciemno, ale teraz to chyba bedzie ta miejscowosc. Wyjazd w sobote :wink:


Z tego co wiem od znajomych to jest fishpicnic na Kornatii. Tylko że z Sybenika, ale autokar dowozi w cenie biletu.
Marcin29
Croentuzjasta
Posty: 279
Dołączył(a): 10.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marcin29 » 11.07.2007 11:35

Bedziemy cala druga polowe sierpnia, w Primosten pewnie od 24 do 28, w Aurorze napewno zacumujemy nie raz, polecam fajni DJe sa i basenik jest 8)
9 widze ze ma byc David Morales 8O
http://www.auroraclub.hr
ona wrocław
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 28.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) ona wrocław » 11.07.2007 11:42

A wiesz ile tam wstęp kosztuje?!
basenik mówisz hmm
a ja jeszcze gdzoies słyszałam ze tam dyskoteka w pianie jest;)
obowiązkowo w bikini :D
Następna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone