Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Praca, działalność gospodarcza w Chorwacji

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 25.10.2010 16:59

BombelJL napisał(a):Wszystkie pozwolenia posiadam, koncesje mam zapewnioną tylko brakuje mi adresu na założenie działalności. Potrzebuje adresu w okolicach wyspy PAG od listopada do końca lutego.

Pozdrawiam

BOMBEL


Hehe!

No to załatw sobie adres w taki sam sposób w jaki ZAPEWNIŁEŚ sobie koncesję :D Proste...
BombelJL
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 19.10.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) BombelJL » 25.10.2010 19:10

Plumek napisał(a):
BombelJL napisał(a):Wszystkie pozwolenia posiadam, koncesje mam zapewnioną tylko brakuje mi adresu na założenie działalności. Potrzebuje adresu w okolicach wyspy PAG od listopada do końca lutego.

Pozdrawiam

BOMBEL


Hehe!

No to załatw sobie adres w taki sam sposób w jaki ZAPEWNIŁEŚ sobie koncesję :D Proste...


Pozostawię to bez komentarza, jak chcesz jakoś pomóc to zapraszam jak nie to uwagi zostaw sobie, ja nikogo nie zmuszam do pomocy.
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 26.10.2010 00:10

BombelJL napisał(a):
Plumek napisał(a):
BombelJL napisał(a):Wszystkie pozwolenia posiadam, koncesje mam zapewnioną tylko brakuje mi adresu na założenie działalności. Potrzebuje adresu w okolicach wyspy PAG od listopada do końca lutego.

Pozdrawiam

BOMBEL


Hehe!

No to załatw sobie adres w taki sam sposób w jaki ZAPEWNIŁEŚ sobie koncesję :D Proste...


Pozostawię to bez komentarza, jak chcesz jakoś pomóc to zapraszam jak nie to uwagi zostaw sobie, ja nikogo nie zmuszam do pomocy.


A to nie możesz wynająć lokalu jako osoba fizyczna? Wtedy wynajmujący nie będzie chciał papierów firmowych, za to będziesz miał adres firmowy do urzędu. Taka jest chyba kolej rzeczy? No i pomogłam Ci - poddając pomysł, ze tak jak koncesję można załatwić sprawę lokalu. Nie rozumiem, czemu Cię to oburzyło.
BombelJL
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 19.10.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) BombelJL » 27.10.2010 09:29

Dziękuje za pomysł, tylko właśnie po to zacząłem ten temat.
Może ktoś ma namiary na takich ludzi co wynajmują lokale lub mieszkania.
Pozdrawiam
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 27.10.2010 13:45

post nr 1:
BombelJL napisał(a):Witam
Poszukuje pomocy odnośnie rozpoczęcia działalności gospodarczej w Chorwacji. Jak macie wiadomości proszę o informację.
Bombel

BombelJL napisał(a):Dziękuje za pomysł, tylko właśnie po to zacząłem ten temat.
Może ktoś ma namiary na takich ludzi co wynajmują lokale lub mieszkania.
Pozdrawiam

Z pierwszego Twojego postu wywnioskowałam coś zupełnie innego...ale nie ważne.
Wrzuć w net hasło nekretnine pag najam (czy inne miejsce, które Cię interesuje).
Pozdrawiam
apolo
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) apolo » 05.09.2012 15:56

Witam wsziskich, planuje zalozenie spólki w chorwacii , zna może ktosz firmy które tym się zajmują alobo sprzedają juz gotowe firmy ,
Z góry dziękuje.
split_nonstop
Podróżnik
Posty: 25
Dołączył(a): 20.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) split_nonstop » 20.11.2012 21:12

Aktualnie w Chorwacji za otworzenie d.o.o czyli Polskiej sp.zoo wystarczy 10kn kapitału zakładowego plus wszelkie opłaty ok 800kn wcześniej było 23.450kn.
split_nonstop
Podróżnik
Posty: 25
Dołączył(a): 20.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) split_nonstop » 20.11.2012 21:13

Do rejestracji WYMAGAMY PASZPORT w celu zrobienia OIBU (Chorwacki Pesel) Jeżeli ktoś zainteresowany otwieram każda firme w 2dni.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107678
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 20.11.2012 21:18

split_nonstop napisał(a):Aktualnie w Chorwacji za otworzenie d.o.o czyli Polskiej sp.zoo wystarczy 10kn kapitału zakładowego plus wszelkie opłaty ok 800kn wcześniej było 23.450kn.

Witam :lol:

1o kn kapitału zakładowego :?: nie ma jakiegoś błędu w ilości zer :?:
split_nonstop
Podróżnik
Posty: 25
Dołączył(a): 20.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) split_nonstop » 20.11.2012 21:43

FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 20.11.2012 21:45

Rozumiem, że oprócz 5pln jest równiez jakis pomysł + kapitał zapasowy.... :papa:
split_nonstop
Podróżnik
Posty: 25
Dołączył(a): 20.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) split_nonstop » 20.11.2012 22:06

Oczywiscie :) pomyslow jest duzo jedynie brak kapitału na rynku Chorwackim.
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 20.11.2012 22:14

ile potrzebujesz, co chcesz robić, ile udziałów proponujesz?
split_nonstop
Podróżnik
Posty: 25
Dołączył(a): 20.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) split_nonstop » 20.11.2012 22:36

To bardziej mozemy rozmawiac na priv
Leon
Cromaniak
Posty: 2350
Dołączył(a): 16.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leon » 09.12.2012 20:30

Karzdy kto chce otorzc dzialalnosc w chorwacji bendzie musial miec ksiegowego ktorzy jezeli nic firma nie bendzie robila to bendzie wisilala sprawzdania itp....Mozna sie dogadac z prziszla ksiegowom lub ksiegowim ze udzieli timczasowo swego adresu. Co do kupna fifni to mozna sie zglosic do biur notarialnich. Pozdrawiam Leon
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Chorwackie ABC


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Praca, działalność gospodarcza w Chorwacji - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone