Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Poznać i pokochać. Pierwsze spotkanie z Chorwacją. (Orebic)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Twiga
Croentuzjasta
Posty: 218
Dołączył(a): 01.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Twiga » 01.06.2008 17:05

Tylko chwilkę mnie nie było a tu już tyle postów ;) Cieszę się bardzo, że relacja zachęca do odwiedzenia Orebicza. To rzeczywiście urokliwe miejsce. Życzę Wam wszystkim udanych wakacji w CRO! Kaszubskiexpress, MWN - Wam w pierwszej kolejności, bo jedziecie najwcześniej. :)
Kasssia1402 - masz już spory bagaż doświadczeń chorwackich. Piąty raz to już Cromania! :D
Zauroczona i niezapominajko, pewnie się spotkacie w Orebiczu. My tu będziemy czekać na zdjęcia znanych nam miejsc w Waszych relacjach. Pewnie w trochę innych kolorach, pewnie inaczej ujętych, ale zawsze wzruszających, jak śniadanko na balkonie. :)
MAPO, nie nadążam już z czytaniem forum, ale życzę i Wam, z PAPEM udanych wakacji, bo pewnie się gdzieś znowu wybierzecie. Na pewno z przyjemnością znów będę śledzić Wasze opowieści.
Pozdrawiam Wszystkich serdecznie i do zobaczenia może na trasie naszych wojaży!
MAPA
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 93
Dołączył(a): 03.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) MAPA » 02.06.2008 11:01

Twiga,

wraz z PAPem życzymy Ci także udanych, radosnych, pełnych słońca wakacji. Będziemy czekać na Twoją relację, nasza również będzie, ale my tym razem udajemy się do Rumunii, Bułgarii i na Ukrainę ... :D

Pozdrawiamy.
utopia28wawa
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 29.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) utopia28wawa » 15.06.2009 02:19

Moja droga masz talent na pewno nie jeden, bo zdjęcia Ci bardzo dobrze wychodzą-kadry super ;) naprawdę jestem pod wrażeniem i szkoda, że tak krótko , bo fajnie opisane.
Goocio
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 04.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Goocio » 16.06.2009 15:09

super super , a jeszcze miesiac prawie musze czekac ;(
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 16.06.2009 22:35

Odwiedziłam z Wami "nasze" kąty :) i ta strasznie za nimi zatęskniłam...a tyle jeszcze dni do wyjazdu.
Twiga
Croentuzjasta
Posty: 218
Dołączył(a): 01.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Twiga » 17.06.2009 21:25

Bardzo dziękuję za ciepłe słowa. :D Aby złagodzić trochę tęsknotę za "kochanymi kątami" zapraszam do czytelni. Kolejna relacja w przygotowaniu.

forum/viewtopic.php?p=392575#392575
AdiH
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 19.10.2011
Własne przemyslenia - celem uzupelnienia:)

Nieprzeczytany postnapisał(a) AdiH » 19.10.2011 15:49

Czesc!
Ponizej podaje link do mojego bloga o podrozach. Na poczatek wlasnie cudna Chorwacja. BARDZO SUBIEKTYWNIE:)

http://podrozewdrodzeizastolem-adih.blogspot.com/
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Poznać i pokochać. Pierwsze spotkanie z Chorwacją. (Orebic) - strona 7
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone