Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pontonowy raj(d) wyspowy. Hvar.

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Mirkok
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 27
Dołączył(a): 02.01.2014
Re: Pontonowy raj(d) wyspowy

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mirkok » 09.10.2015 13:20

gusia-s napisał(a):No przecież Roxi napisała
Roxi napisał(a):... Cennik na Lili jest trochę inny niż standardowe campingowe cenniki, bo płaci się za dzień za osobę plus prąd i tyle. Nie ma podziału na osobę, namiot, samochód itp.

No tak, racja, przeoczyłem ten zapis. :D

Pozdr.
Użytkownik usunięty
Re: Pontonowy raj(d) wyspowy

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 09.10.2015 16:40

gusia-s napisał(a):A ja podpytam o co innego - jak Roxi widzisz dojazd na ten kamp z przyczepą? Na fotkach widzę tylko autka i namioty. Czy spotkałaś tam przyczepy?


Zanim Roxi się wypowie,to może ja też się podłącze pod Twoje pytanie

Myślę,że może być kłopot z szerokością przyczepy a także z jej wysokością(można dach zostawić)
choć ponoć ktoś przejechał kamperem?! :?
Załączniki:
DSC_0840.JPG
DSC_0838.JPG
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013
Re: Pontonowy raj(d) wyspowy

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 09.10.2015 17:52

No przecież tunel!!! Ech... Szerokością nie ma problemu, zmieścimy się ale wysokość :(
Całkiem mi umknęło że na drugą stronę trzeba przez tunel się przecisnac
majeczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3842
Dołączył(a): 04.09.2006
Re: Pontonowy raj(d) wyspowy

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 10.10.2015 00:20

:D tunel jest świetny, zwłaszcza po kilku sezonach pobytu na Hvarze i jego południowym wybrzeżu.

My, w jedną i w drugą stronę bardzo spokojnie przejeżdżaliśmy Pitve z boxem na samochodzie. Myślę, że faktycznie problem tkwi raczej w wysokości, nie w szerokości.

p.s. nie zapomnę jednak min naszych przyjaciół, kiedy pierwszy raz pokonywaliśmy wspólnie ów tunel... :D

Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008
Re: Pontonowy raj(d) wyspowy

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 10.10.2015 13:36

Mirkok napisał(a):No tak, racja, przeoczyłem ten zapis. :D


:)

gusia-s napisał(a):A ja podpytam o co innego - jak Roxi widzisz dojazd na ten kamp z przyczepą? Na fotkach widzę tylko autka i namioty. Czy spotkałaś tam przyczepy?


Na zdjęciach w Twojej relacji widziałam Wasz zestaw i na Lili była jedna taka przyczepa. Problem może być z zawracaniem, bo jest tam naprawdę wąsko. Zawsze można jednak odpiąć przyczepę zawrócić i znowu podpiąć :) Jednak w grę wchodzą tylko te miejsca wysoko położone, niedaleko recepcji... w centralnej części campu jest mało miejsca na kręcenie... chociaż jak się człowiek uprze ;)
Jeżeli chodzi o ten stromy podjazd to myślę, że też dacie radę to uciągnąć.

tomekkulach napisał(a):Myślę,że może być kłopot z szerokością przyczepy a także z jej wysokością(można dach zostawić)
choć ponoć ktoś przejechał kamperem?! :?


gusia-s napisał(a):No przecież tunel!!! Ech... Szerokością nie ma problemu, zmieścimy się ale wysokość :(
Całkiem mi umknęło że na drugą stronę trzeba przez tunel się przecisnac


Przez tunel też raczej dacie radę przejechać. Podwyższany Sprinter przejeżdżał bez problemu, więc i Wasza przyczepa się zmieści :) Trzeba porównać te dwie wysokości i już sprawa będzie jasna :)
Taki się mieści:

824332719_1_732x488_sredniak-podwyzszany-raciborz_rev004.jpg


majeczka napisał(a)::D tunel jest świetny, zwłaszcza po kilku sezonach pobytu na Hvarze i jego południowym wybrzeżu.


Tunel jest mega, zwłaszcza wtedy, kiedy podczas urlopu w samochodzie wysiądzie klima i jest to ta chwilka kiedy można odetchnąć trochę zimniejszym powietrzem... tak właśnie mieliśmy, bo już pierwszego dnia klima w szaranie odmówiła posłuszeństwa ;)

majeczka napisał(a):My, w jedną i w drugą stronę bardzo spokojnie przejeżdżaliśmy Pitve z boxem na samochodzie. Myślę, że faktycznie problem tkwi raczej w wysokości, nie w szerokości.

p.s. nie zapomnę jednak min naszych przyjaciół, kiedy pierwszy raz pokonywaliśmy wspólnie ów tunel... :D


Ten tunel w rzeczywistości mieści znacznie wyższe jednostki niż by się mogło wydawać :)
Podwyższany Sprinter tamtędy spokojnie śmiga :mrgreen:
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10891
Dołączył(a): 27.08.2012
Re: Pontonowy raj(d) wyspowy

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 10.10.2015 17:05

camp bardzo mi się podoba, cena również, tylko jak wygląda plaża/wybrzeże, może przeoczyłem...
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008
Re: Pontonowy raj(d) wyspowy

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 11.10.2015 17:10

te kiero napisał(a):camp bardzo mi się podoba, cena również, tylko jak wygląda plaża/wybrzeże, może przeoczyłem...


W poszczególnych odcinkach plaża była pokazywana, ale to nie problem żeby pokazać to wszystko razem i zrobić drugą część odcinka...

Dzień 13: Lilowe informacje, ciąg dalszy.

Camping został dosyć dokładnie opisany, a więc czas na plażę.

Z góry plaża wygląda tak:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

A z dołu tak:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Zejście na plażę jest dosyć strome i wąskie, ale spokojne do pokonania nawet dla najmłodszych Cromaniaków :)
Ot, taka ścieżka, która swój początek ma przy barze ;)

Obrazek

Obrazek

Jest też drugie zejście nad wodę, ale nie dochodzi nim się do plaży, ale do miejsca gdzie można zacumować pontony i łódki.

Obrazek

Obrazek

Plaża nie jest duża i w ciągu dna zbiera się tam sporo ludzi. Podczas całego naszego pobytu byliśmy na niej kilka razy, ale zawsze późnym popołudniem, kiedy było już luźno.

Obrazek

Miejsce urokliwe, nie ma co gadać. Tym bardziej, że wystarczy przejść za skałki, które są po lewej stronie plaży i już można znaleźć spokojne miejsce do plażowania.
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10891
Dołączył(a): 27.08.2012
Re: Pontonowy raj(d) wyspowy

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 11.10.2015 17:41

właśnie mnie przekonałaś i odnalazłem swoje miejsce na Hvarze :D
i faktycznie było :oops: dzięki
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005
Re: Pontonowy raj(d) wyspowy

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 11.10.2015 18:42

Roxi, fotkę z avataru jakiś czas temu Tobie wcięło.
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008
Re: Pontonowy raj(d) wyspowy

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 11.10.2015 19:48

te kiero napisał(a):właśnie mnie przekonałaś i odnalazłem swoje miejsce na Hvarze :D


Mam nadzieję, że się nie zawiedziesz :)

FUX napisał(a):Roxi, fotkę z avataru jakiś czas temu Tobie wcięło.


Hmmm...
U mnie normalnie się wyświetla? Ale poszperam co to mi się zepsuło :)
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013
Re: Pontonowy raj(d) wyspowy

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 11.10.2015 22:54

Roxi napisał(a): ... Przez tunel też raczej dacie radę przejechać. Podwyższany Sprinter przejeżdżał bez problemu, więc i Wasza przyczepa się zmieści :) Trzeba porównać te dwie wysokości i już sprawa będzie jasna :)

Wg znaków wysokość tunelu 2,7 m - my ze złożonym dachem mierzymy 2,2 m :)
O własnych siłach wydostaliśmy się z Drazicy na Pagu więc kto wie? może kiedyś zawitamy na Lili chyba, że zmienimy budę na większą to już raczej nie :)
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008
Re: Pontonowy raj(d) wyspowy

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 12.10.2015 14:15

Filmowy Hvar.

Przed nami już tylko powrotny odcinek :roll:
Będzie trochę widoczków, ale powrót do domu, to jednak nic miłego ;)

Trochę odwleczemy w czasie to pakowanie, czekanie na prom i długie kilometry autostrad...

4 minuty 34 sekundy słońca, czyli nasze filmowe wspomnienia z Hvaru 2015 :mrgreen:
longtom
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12172
Dołączył(a): 17.02.2010
Re: Pontonowy raj(d) wyspowy

Nieprzeczytany postnapisał(a) longtom » 12.10.2015 15:47


Najładniejsze są bąbelki chwilę przed 2 min. :D

pzdr :wink:
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18320
Dołączył(a): 26.07.2009
Re: Pontonowy raj(d) wyspowy

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 12.10.2015 16:00

Fajne te 4 minuty i 34 sekundy :D
Tych nie filmowych jest jednak znacznie więcej . . . i też fajne


Pozdrawiam
Piotr
Użytkownik usunięty
Re: Pontonowy raj(d) wyspowy

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 12.10.2015 16:08

Jak zwykle EKSTRA relacja. :) Niepokoi mnie ten znak zakaz wprowadzania psów. Moja Whisky labrador przez dwa tygodnie nie wychodziła z wody w Jadranie. W wodzie i na kempingu istne szaleństwo. Cały kemping ją znał, a międzynarodowa dzieciarnia latała za nią i krzyczała: Whisky, Whisky..

Dziwi ponieważ na całym wybrzeżu można było wprowadzać psiaki nawet do sklepów i restauracji z czego skwapliwie korzystaliśmy.
:)

Obrazek
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Pontonowy raj(d) wyspowy. Hvar. - strona 20
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone