Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Poljica( Trogir; Marina )

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
DarekM
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) DarekM » 25.07.2006 17:39

Witam wszystkich forumowiczów tuż po ( niestety ) powrocie z Chorwacji. Na początku chciałbym zaznaczyć iż był to mój pierwszy pobyt w tym pięknym państwie a przy wyborze miejsca pobytu kierowałem się wskazówkami zawartymi na forum. Decyzja zapadła na miejscowość o nazwie Poljica zgodnie z rekomendacją forumową :
forum/viewtopic.php?t=11586&highlight=matijas
Drodzy forumowicze jeśli poszukujecie apartamentu w spokojnym miejscu i nastawiacie się na poznanie kultury, obyczajów, smaków Chorwackich polecam Wam ten apartament. Gospodarze są wspaniałymi osobami , które z anielską cierpliwością chcą i potrafią pokazać prawdziwą Chorwację . Nie przypuszczałem nawet , że będąc na tych wakacjach będę miał możliwość spróbowania tak niebywałych rzeczy jak gotowane małze z pobliskiej chodowli, sałatki z ośmiornic, kałamarnic, krewetki z rusztu, szkampi, sardele i inne ryby z grila oraz przednia potrawa z cielęciny robiona pod przykrywą o nazwie PEKA. Wszystkie te potrawy były przygotowywane przez Państwa Matijas wraz z moją małżonką - dzięki czemu mieliśmy okazję nauczyć się sposobu przygotowywania tych dań. Wynajmując ten apartament macie również możliwość popływania łódką gospodarzy po oklicznych zatokach Jednocześnie zatrzymując się w tej miejscowości macie bardzo blisko do wspaniałych atrakcji chorwackich tj.: Śrtedniowieczny Trogir wraz z obfitym targie rybnym, Primosten , Park Krka ze wspaniałymi wodospadami, Split z pałacem Doklecjana, Sybenik
Poljica należy przy tym do bardzo spokojnych miejscowości - na plaży nie ma ścisku a jeżowce są w bezpiecznej odległości
Reasumując : gościnność , otwartość , serdeczność i znajomość języka polskiego przeszła nasze najśmielsze oczekiwania.
Drodzy forumowicze planując wakacje i czytając posty o fascynacjach tym Państwem, które jeszcze niecałe trzy tygodnie temu wydawały mi się za bardzo przesadzone i " lukrowane" teraz, po powrocie i porównaniu z dotychczasowymi pobytami w innych państwach basenu morza śródziemnego uważam , że Chorwacja dzięki takim miejscom ja Poljica i ludziom pokroju Państwa Matijas ma swój klimat i wiem ,że w przyszłym roku pojadę tam a dokładnie do Snijezany i Branka . Naprawdę są to niezapomniane smaki, widoki, wspomnienia....

Darek Materna

P.S.
Jeśli macie jakieś pytania to piszcie na mail'a:
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

A tutaj podaję linka do oferty rodziny Matijas:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Świecie
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) Świecie » 29.09.2008 11:58

Witajcie! prosze o wszelkie , szczegolowe informacje osob , ktore byly w miejscowosci Polijca w apartamencie rodziny Matijas. Jade po raz pierwszy i kazda rada bedzie istotna. pozdrawiam
artur998
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) artur998 » 27.07.2009 21:56

Witam wszystkich forumowiczów! Właśnie wróciliśmy z żoną i dwójką dzieci z Chorwacji i również mieszkaliśmy w Poljicy u Państwa Matijas. Są to wspaniali ludzie, którzy częstują swoich gości winami własnego wyrobu, małżami oraz przesmacznymi rybkami przygotowanymi przez Pana BOŻO, którego bardzo sympatycznie wspominają moje dzieci. Zaletą pobytu u Państwa Matijas jest również to , że często goszczą oni w swoich klimatyzowanych apartamentach polaków. Poljica jest spokojną, cichą miejscowością z płytką plażą w zatoce, raj dla małych dzieci. Gorąco polecam wszystkim forumowiczom Państwa Matijas ( 3X SUPER) oraz Poljicę. Już myślimy z żoną o ponownym wyjeździe do Państwa Matijas w przyszłym roku. Gorące pozdrowienia dla Państwa Matijas i wszystkich forumowiczów. Z chęcią odpowiem na wszystkie pytania. (adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl) Podaję linka do oferty Państwa Matijas: zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
becia25
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) becia25 » 28.07.2009 12:07

Witam,bardzo jestem zadowolona jak czytam wasze opinie bo ja też zarezerwowałam apart u Państwa Matijas,na pewno opowiem coś więcej jak wrócę :P :P
WIOLAB
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) WIOLAB » 28.07.2009 13:54

Witam
Czy odległość od domu do morza nie jest zbyt duża?
Tak wynika z foteczki? :roll:
artur998
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) artur998 » 28.07.2009 14:27

Witam! Myślę, że 300 m nie jest zbyt dużą odległością a ceny apartamentów w Poljicy nad samym morzem są dużo droższe, a więc coś za coś.
WIOLAB
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) WIOLAB » 28.07.2009 14:34

artur998 a to masz rację, dzieki
iwona_mo
Plażowicz
artur998

Nieprzeczytany postnapisał(a) iwona_mo » 03.08.2009 16:38

Po pierwsze witam,
jeżeli się nie mylę to przez jeden tydzień byliśmy razem u Państwa Matijas, trafiliśmy do domu tej rodziny po przeczytaniu opinii na forum, faktycznie nastawienie do gości fantastyczne, pozdrowienia dla Strażaka i Falubaza. Jeżeli ktoś chce spędzić miłe rodzinne wczasy to z czystym sumieniem polecamy apartamenty S&B Matijas.
becia25
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) becia25 » 05.09.2009 09:33

artur998 napisał(a):Witam! Myślę, że 300 m nie jest zbyt dużą odległością a ceny apartamentów w Poljicy nad samym morzem są dużo droższe, a więc coś za coś.

Witam po powrocie.
Niestety tu się nie zgodzę,ponieważ wyszło tak że mimo rezerwacji jednak Państwo Matijas nie mieli dla nas apartamentu to mieszkaliśmy bliżej morza i za sporo niższą cenę.Gospodarze to bardzo mili ludzie.Polecam
T&M
Autostopowicz
super u Matijasów

Nieprzeczytany postnapisał(a) T&M » 11.09.2009 19:55

właśnie wróciliśmy z przepięknej Chorwacji. Mieszkaliśmy na trzech kwaterach ale tak jak było u Matijasów to nie było nigdzie. Po prostu super i przede wszystkim wspaniali gospodarze z którymi można nawiązać bezpośredni kontakt, poznać kulturę Chorwatów, ich codzienne życie i spróbować wspaniałych potraw regionalnych przyrządzonych przez gospoodarzy. Wino i rakija najwyższej jakości z własnych winogron. Oliwa produkowana przez Matijasów z własnych oliwek. Jest tam " nasza łódka", "nasz super samochód" i "nasz wspaniały Bożo", który zaprowadzi w najciekawsze miejsca w Chorwacji w tej okolicy. Kwatera u Snieżany i Branko Matijas jest godna polecenia. :)
kantorka32
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) kantorka32 » 23.04.2012 11:49

Witam ja też wybieram się pierwszy raz do Państwa Matijas i chciałam zapytać czy na plaży są jeżowce bo nie wiem w jakie buty się zaopatrzyć.Jedziemy tam dużą grupą 15 osób .
dids76
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 23.04.2012 13:52

kantorka32 napisał(a):Witam ja też wybieram się pierwszy raz do Państwa Matijas i chciałam zapytać czy na plaży są jeżowce bo nie wiem w jakie buty się zaopatrzyć.Jedziemy tam dużą grupą 15 osób .

Jeżowców przy brzegu niema, ale plaże wysypane są drobnym żwirkiem i wygodniej w butach. Ja mam takie z cieńką silikonowa podeszwą i na żwirek wystarczają.
Jarosław S
Autostopowicz
Pierwsze wakacje w Chorwacji u państwa Matijas

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jarosław S » 27.07.2012 23:34

Witam wszystkich forumowiczów. Spędziłem wraz z rodziną u państwa
Matijas (2 tyg.). W pierwszych dniach przyjazdu zostaliśmy ciepło przywitani. Właściciele apartamentu służyli pomocą w każdej sprawie.
Oprócz tego mieliśmy możliwość spróbowania własnych wyrobów takich jak np.: figi, słynna ''Rakija''. Oprócz apartamentu polecamy atrakcyjną, spokojną miejscowość - Poljicę. Wychodząc na taras rozciąga się piękny widok zatoki morskiej - Marina. Jest to okolica w której można odpocząć od szarej codzienności i wrócić do domu w 100% wypoczętym.
Polecamy i pozdrawiamy !!!! :D
Sonmar
Autostopowicz
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sonmar » 18.11.2012 12:58

Witam, wybieramy się do Matjiasów w sezonie 2013. Mam pytanie ile tak naprawdę jest od nich do plaży ?
dids76
Cromaniak
Re: Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 18.11.2012 15:40

Sonmar napisał(a):Witam, wybieramy się do Matjiasów w sezonie 2013. Mam pytanie ile tak naprawdę jest od nich do plaży ?

Do pierwszej plaży maksymalnie 300m. Byłem w Poljicy kilka razy, ale nie u Matijasów (ale w sąsiedztwie), jeśli potrzebujesz jakiś informacji to pisz śmiało ;)
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2022