Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Poljica( Trogir; Marina )

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
DarekM
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 27.06.2006
Poljica( Trogir; Marina )

Nieprzeczytany postnapisał(a) DarekM » 25.07.2006 16:39

Witam wszystkich forumowiczów tuż po ( niestety ) powrocie z Chorwacji. Na początku chciałbym zaznaczyć iż był to mój pierwszy pobyt w tym pięknym państwie a przy wyborze miejsca pobytu kierowałem się wskazówkami zawartymi na forum. Decyzja zapadła na miejscowość o nazwie Poljica zgodnie z rekomendacją forumową :
forum/viewtopic.php?t=11586&highlight=matijas
Drodzy forumowicze jeśli poszukujecie apartamentu w spokojnym miejscu i nastawiacie się na poznanie kultury, obyczajów, smaków Chorwackich polecam Wam ten apartament. Gospodarze są wspaniałymi osobami , które z anielską cierpliwością chcą i potrafią pokazać prawdziwą Chorwację . Nie przypuszczałem nawet , że będąc na tych wakacjach będę miał możliwość spróbowania tak niebywałych rzeczy jak gotowane małze z pobliskiej chodowli, sałatki z ośmiornic, kałamarnic, krewetki z rusztu, szkampi, sardele i inne ryby z grila oraz przednia potrawa z cielęciny robiona pod przykrywą o nazwie PEKA. Wszystkie te potrawy były przygotowywane przez Państwa Matijas wraz z moją małżonką - dzięki czemu mieliśmy okazję nauczyć się sposobu przygotowywania tych dań. Wynajmując ten apartament macie również możliwość popływania łódką gospodarzy po oklicznych zatokach Jednocześnie zatrzymując się w tej miejscowości macie bardzo blisko do wspaniałych atrakcji chorwackich tj.: Śrtedniowieczny Trogir wraz z obfitym targie rybnym, Primosten , Park Krka ze wspaniałymi wodospadami, Split z pałacem Doklecjana, Sybenik
Poljica należy przy tym do bardzo spokojnych miejscowości - na plaży nie ma ścisku a jeżowce są w bezpiecznej odległości
Reasumując : gościnność , otwartość , serdeczność i znajomość języka polskiego przeszła nasze najśmielsze oczekiwania.
Drodzy forumowicze planując wakacje i czytając posty o fascynacjach tym Państwem, które jeszcze niecałe trzy tygodnie temu wydawały mi się za bardzo przesadzone i " lukrowane" teraz, po powrocie i porównaniu z dotychczasowymi pobytami w innych państwach basenu morza śródziemnego uważam , że Chorwacja dzięki takim miejscom ja Poljica i ludziom pokroju Państwa Matijas ma swój klimat i wiem ,że w przyszłym roku pojadę tam a dokładnie do Snijezany i Branka . Naprawdę są to niezapomniane smaki, widoki, wspomnienia....

Darek Materna

P.S.
Jeśli macie jakieś pytania to piszcie na mail'a:
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

A tutaj podaję linka do oferty rodziny Matijas:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Świecie
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 20
Dołączył(a): 24.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Świecie » 29.09.2008 10:58

Witajcie! prosze o wszelkie , szczegolowe informacje osob , ktore byly w miejscowosci Polijca w apartamencie rodziny Matijas. Jade po raz pierwszy i kazda rada bedzie istotna. pozdrawiam
artur998
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 17.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) artur998 » 27.07.2009 20:56

Witam wszystkich forumowiczów! Właśnie wróciliśmy z żoną i dwójką dzieci z Chorwacji i również mieszkaliśmy w Poljicy u Państwa Matijas. Są to wspaniali ludzie, którzy częstują swoich gości winami własnego wyrobu, małżami oraz przesmacznymi rybkami przygotowanymi przez Pana BOŻO, którego bardzo sympatycznie wspominają moje dzieci. Zaletą pobytu u Państwa Matijas jest również to , że często goszczą oni w swoich klimatyzowanych apartamentach polaków. Poljica jest spokojną, cichą miejscowością z płytką plażą w zatoce, raj dla małych dzieci. Gorąco polecam wszystkim forumowiczom Państwa Matijas ( 3X SUPER) oraz Poljicę. Już myślimy z żoną o ponownym wyjeździe do Państwa Matijas w przyszłym roku. Gorące pozdrowienia dla Państwa Matijas i wszystkich forumowiczów. Z chęcią odpowiem na wszystkie pytania. (adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl) Podaję linka do oferty Państwa Matijas: zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
becia25
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 121
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) becia25 » 28.07.2009 11:07

Witam,bardzo jestem zadowolona jak czytam wasze opinie bo ja też zarezerwowałam apart u Państwa Matijas,na pewno opowiem coś więcej jak wrócę :P :P
WIOLAB
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 274
Dołączył(a): 28.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) WIOLAB » 28.07.2009 12:54

Witam
Czy odległość od domu do morza nie jest zbyt duża?
Tak wynika z foteczki? :roll:
artur998
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 17.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) artur998 » 28.07.2009 13:27

Witam! Myślę, że 300 m nie jest zbyt dużą odległością a ceny apartamentów w Poljicy nad samym morzem są dużo droższe, a więc coś za coś.
WIOLAB
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 274
Dołączył(a): 28.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) WIOLAB » 28.07.2009 13:34

artur998 a to masz rację, dzieki
iwona_mo
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 01.02.2008
artur998

Nieprzeczytany postnapisał(a) iwona_mo » 03.08.2009 15:38

Po pierwsze witam,
jeżeli się nie mylę to przez jeden tydzień byliśmy razem u Państwa Matijas, trafiliśmy do domu tej rodziny po przeczytaniu opinii na forum, faktycznie nastawienie do gości fantastyczne, pozdrowienia dla Strażaka i Falubaza. Jeżeli ktoś chce spędzić miłe rodzinne wczasy to z czystym sumieniem polecamy apartamenty S&B Matijas.
becia25
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 121
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) becia25 » 05.09.2009 08:33

artur998 napisał(a):Witam! Myślę, że 300 m nie jest zbyt dużą odległością a ceny apartamentów w Poljicy nad samym morzem są dużo droższe, a więc coś za coś.


Witam po powrocie.
Niestety tu się nie zgodzę,ponieważ wyszło tak że mimo rezerwacji jednak Państwo Matijas nie mieli dla nas apartamentu to mieszkaliśmy bliżej morza i za sporo niższą cenę.Gospodarze to bardzo mili ludzie.Polecam
T&M
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 11.09.2009
super u Matijasów

Nieprzeczytany postnapisał(a) T&M » 11.09.2009 18:55

właśnie wróciliśmy z przepięknej Chorwacji. Mieszkaliśmy na trzech kwaterach ale tak jak było u Matijasów to nie było nigdzie. Po prostu super i przede wszystkim wspaniali gospodarze z którymi można nawiązać bezpośredni kontakt, poznać kulturę Chorwatów, ich codzienne życie i spróbować wspaniałych potraw regionalnych przyrządzonych przez gospoodarzy. Wino i rakija najwyższej jakości z własnych winogron. Oliwa produkowana przez Matijasów z własnych oliwek. Jest tam " nasza łódka", "nasz super samochód" i "nasz wspaniały Bożo", który zaprowadzi w najciekawsze miejsca w Chorwacji w tej okolicy. Kwatera u Snieżany i Branko Matijas jest godna polecenia. :)
kantorka32
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 11.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kantorka32 » 23.04.2012 10:49

Witam ja też wybieram się pierwszy raz do Państwa Matijas i chciałam zapytać czy na plaży są jeżowce bo nie wiem w jakie buty się zaopatrzyć.Jedziemy tam dużą grupą 15 osób .
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7937
Dołączył(a): 20.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 23.04.2012 12:52

kantorka32 napisał(a):Witam ja też wybieram się pierwszy raz do Państwa Matijas i chciałam zapytać czy na plaży są jeżowce bo nie wiem w jakie buty się zaopatrzyć.Jedziemy tam dużą grupą 15 osób .


Jeżowców przy brzegu niema, ale plaże wysypane są drobnym żwirkiem i wygodniej w butach. Ja mam takie z cieńką silikonowa podeszwą i na żwirek wystarczają.
Jarosław S
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 27.07.2012
Pierwsze wakacje w Chorwacji u państwa Matijas

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jarosław S » 27.07.2012 22:34

Witam wszystkich forumowiczów. Spędziłem wraz z rodziną u państwa
Matijas (2 tyg.). W pierwszych dniach przyjazdu zostaliśmy ciepło przywitani. Właściciele apartamentu służyli pomocą w każdej sprawie.
Oprócz tego mieliśmy możliwość spróbowania własnych wyrobów takich jak np.: figi, słynna ''Rakija''. Oprócz apartamentu polecamy atrakcyjną, spokojną miejscowość - Poljicę. Wychodząc na taras rozciąga się piękny widok zatoki morskiej - Marina. Jest to okolica w której można odpocząć od szarej codzienności i wrócić do domu w 100% wypoczętym.
Polecamy i pozdrawiamy !!!! :D
Sonmar
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 10.11.2012
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sonmar » 18.11.2012 11:58

Witam, wybieramy się do Matjiasów w sezonie 2013. Mam pytanie ile tak naprawdę jest od nich do plaży ?
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7937
Dołączył(a): 20.08.2008
Re: Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 18.11.2012 14:40

Sonmar napisał(a):Witam, wybieramy się do Matjiasów w sezonie 2013. Mam pytanie ile tak naprawdę jest od nich do plaży ?


Do pierwszej plaży maksymalnie 300m. Byłem w Poljicy kilka razy, ale nie u Matijasów (ale w sąsiedztwie), jeśli potrzebujesz jakiś informacji to pisz śmiało ;)
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Poljica( Trogir; Marina )
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone