Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Poljica( Trogir; Marina )

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Smolen
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 69
Dołączył(a): 02.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Smolen » 03.07.2013 09:52

Heja
zachęceni wypowiedziami na tym forum (ogólnie na cro.pl bo nazwisko Matijaś powtarza się tu) trafiliśmy w tym roku do nich
ogólnie mogę potwierdzić wszystko to co zostało tu napisane o nich
bardzo bardzo mili ludzie
ale mili to tam są wszyscy :)
warunki jak opisywane
ale jakoś wszyscy zapominają tu napisać, że domek stoi przy samej przelotówce !!!
co jeśli weźmiesz kwaterę od ulicy jest nieco ...
szczególnie wieczorami i nocą :)

krótko mówiąc teraz potraktowałbym ten namiar jako zabezpieczenie/rezerwę
wiem że są i gdzie są ... i jakby co zawsze można tan podejść
ale najpierw poszukałbym miejscówki taniej i bliżej wody (jest to spoko do zrealizowania) oczywiście w Poljicy
super baza wypadowa do zwiedzania wielu perełek Chorwacji
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7945
Dołączył(a): 20.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 03.07.2013 10:42

Było pytać wcześniej, to na pewno bym odpowiedział :wink: . W Poljicy byłem 4 razy, nie u Matijasów, ale ich apartamenty widziałem ze swojego tarasu.
Smolen
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 69
Dołączył(a): 02.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Smolen » 08.07.2013 22:57

no cóż ...
jak czytam tu opinie/wypowiedzi forumowiczów
to liczę na ich rzetelność
i nie pytam za każdym razem innych czy to co napisali poprzedni to prawda i czy wyczerpali temat :)

ale to tak tylko a propos Twojej uwagi
pretensji nie mam bo na miejscu widziałem co biorę i za ile :)
i sam podejmowałem decyzję :)
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7945
Dołączył(a): 20.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 08.07.2013 23:01

Mi Poljica się podobała, może kiedyś tam jeszcze wrócę.
Smolen
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 69
Dołączył(a): 02.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Smolen » 09.07.2013 09:59

nam również !!!
Mamy małe dzieci (7+2) więc nie szukamy zgiełku
lecz spokojnych miejsc gdzie można powczasować z dziećmi
a jednocześnie są warunki do zwiedzania (tzn odległości do ciekawych miejsc tak na krótką przejażdżkę)
Poljica wydaje nam się idealnym miejscem do zwiedzania tego regionu :)
i na dzień dzisiajszy na 100% planujemy tam wrócić
super miejsce na wypady do:
Trogiru, Primostenu, Sibenika, Splitu, Knin'u, wod. KRKa
itd
a propos Sibenika - oczarował nas :) :) :)
urlopowiczka
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 11.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) urlopowiczka » 11.07.2013 10:54

Witam miłośników Poljicy!
Wybieramy się tam w sierpniu, w zasadzie przez przypadek akurat tam i po rezerwacji miejsca zaczęłam szukać opinii. Znalazłam wszystkie pozytywne jedynie jedną, która mnie zaniepokoiła. Mianowicie podobno tam są tylko dwie restauracje. Potwierdzacie? Jesli tak to jak kształtują się ceny przy takim braku konkurencji:)
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7945
Dołączył(a): 20.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 11.07.2013 12:57

Potwierdzam, w ubiegłym roku były dwie restauracje, jak byłem tam pierwszy raz była tylko jedna :wink: :wink:
Ceny takie same jak wszędzie, jeśli nie chcesz jeść w Poljicy masz 3km do Mariny gdzie jest więcej restauracji. Polecam również restaurację w Vrsine, trzeba jechać w "głąb lądu" dróżką koło cmentarza, są drogowskazy "agroturizam Vrsine". Bardzo dobre świeże jedzenie.
Do jakich apartamentów jedziesz w Poljicy?
urlopowiczka
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 11.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) urlopowiczka » 11.07.2013 14:14

Apartamenty Saneta
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7945
Dołączył(a): 20.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 11.07.2013 14:29

urlopowiczka napisał(a):Apartamenty Saneta

Apartamenty są przy głównej drodze:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
, ale zwrócone w stronę morza, więc nie będzie raczej to przeszkadzało. Do plaży ok 200 do 250m, ale łagodnej asfaltowej ścieżki.
Apartamenty o których pisał smolen są tutaj:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
A ja przez 4 laty jeźdiłem do apartamentów mieszczących sie pomiędzy tymi dwoma lokalizacjami, tą ścieżka w dół:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Smolen
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 69
Dołączył(a): 02.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Smolen » 16.07.2013 08:35

liczba restauracji nie wielka
fakt
ale i wiocha mała :)
jak na taką mieścinę jest tego pod dostatkiem :)
2 czy 3 restauracyjki, 2 sklepy, 2 budki z lodami i 1 z super jagodziankami na plaży
ceny mimo braku konkurencji - frytki 15 kun
w pobliskiej Marinie i Trogirze po 18 kun
oczywiście w M i T nie sprawdziłem "wszystkich" restauracji może gdzieś byłyby i za 15 ale ...
madziorka hihi
Globtroter
Posty: 34
Dołączył(a): 21.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) madziorka hihi » 16.07.2013 13:14

Wtajcie
wlasnie jestem na etapie bukowania kwater u panstwa Matijas, tzn jeszcze sie zastanawiamy

Dids czy moglbys polecic swoje miejscowki sprawdzone?

dzieki
pozdrawiam
marcello78
Globtroter
Posty: 38
Dołączył(a): 09.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcello78 » 17.07.2013 11:39

@dids76
Podeślij proszę jakiś namiar na kwatery z których korzystaleś w Poljica?
A kojarzy może ktoś tę kwatere na przeciwko jest plac zabaw ze zjeżdżalnią ala statek...
Obrazek

Obrazek
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7945
Dołączył(a): 20.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 17.07.2013 13:02

W ubiegłym roku placu zabaw jeszcze nie było, ale ze zdjęcia kojarzę że jest zaraz koło boiska.
Kwatera o którą pytasz jest zaraz w pierwszej linii od morza, mniej więcej tutaj, gdzie zielona strzałka:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Headstar
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 17.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Headstar » 17.07.2013 13:15

Wrociłem z Poljicy w sobotę :).
Obok kwatery ze zdjęcia przechodziłem codziennie, czasem i więcej niż raz :). Dobry dojazd na pewno - łagodny zjazd z drogi nr 8, w dole widać boisko. Z tego co kojarze - fajny, zadbany teren i chyba grill ogrodowy na zewnatrz.
Osobiscie byłem idealnie powyżej, tak że na boisko patrzałem z tarasu.

Restauracja w Policy obok boiska bardzo polecana przeze mnie, wysmienita pizza z pieca opalanego drzewem, Margherita 30 kun, inne w cenie do 45 kun. Litrowa butelka wody mineralnej 20 kun. Idąc dalej deptakiem fajny bar z super kawą i dobrym zimnym Karlovacko. Ceny rowniez bardzo przystepne, dodatkowo wifi free.
W Poljicy są malutkie miejsca do plażowania ze żwirkiem, na 30 osob każde maksymalnie - osobiscie nie korzystalem bo żeby miec tam miejsce trzeba byłoby wstawac przed 8 rano co na wakacjach nie jest przeze mnie porządane :).
Ale z dziecmi (7 i 9) jezdzilismy do Mariny (4 km). Spora plaża żwirkowa, bar na plaży (jedzenia nie polecam, typowo barowe, ale piwo już jak najbardziej). Lodziarnia w Marinie rewelacyjna - lody robione przez wlasciciela - cukiernika, 7 kun na porcje - dla dzieciakow zupelnie wystarczajaca. Jak dla dzieci w Marinie było super - łagodne zejscie do morza, dopiero jakies 8-10 metrow od brzegu robilo sie glebiej, pomost betonowy z ktorego mozna skakac i rodzinna atmosfera - dużo dzieciakow - jak na placu zabaw.
Jedzenia w Marinie nie polecam, jest kilka restauracji z ktorych zaliczyłem 3 - w każdej jedzenie mocno średnie, makrela topiła się w oleju, pizza z pieca elektrycznego przypalona, kalmary po prostu niedobre - nieumiejetnie przyrządzone. Do restauracji w Poljicy żadna z tych knajp sie nie umywa. Tak naprawde dobre jedzenie mozna zjesc w Trogirze, tyle ze tam juz troszke drożej sobie liczą, ale wiadomo - wiecej ludzi, wyższe ceny. Zwlaszcza restauracje na deptaku głównym moge polecic - a w szczegolnosci jedną - taką ktora ma rowniez kilka stolikow po drugiej stronie muru, na jednej z tych urokliwych uliczek. Nazwy niestety zapomniałem :).
Poljica jako baza wypadowa jest swietna - Trogir, Split, Szybenik, Primosten, Krka, Rogoznica - wszystko blisko i z dobrym dojazdem.
marcello78
Globtroter
Posty: 38
Dołączył(a): 09.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcello78 » 17.07.2013 17:37

@Headstar
Proszę o namiar jeśli można na kwaterę w której byłeś, ta z której mam ofertę liczą sobie 65 EUR za dobę w II połowie sierpnia za studio dla rodzinki 2+1. W tamtym roku byłem na wyspie Ciovo za 55 EUR. Jest też wolny wspomniany tu apartament S&B Matijaš od 40 do 50 EUR za apartmani, no nic szybka decyzja i w drogę... :-)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Poljica( Trogir; Marina ) - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone