Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Poljica( Trogir; Marina )

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Janusz Bajcer
Moderator
Re: Poljica

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 29.10.2016 20:40

Tojka2 napisał(a):Witam cromaniakow.

Witam.
Nowy wątek zbędny :idea:
Tojka2
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tojka2 » 29.10.2016 21:19

Racja dziękuję i pozdrawiam
anakin
Administrator

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 29.10.2016 21:22

Tojka2 napisał(a):Znalazlem ciekawa oferte w miejscowości Poljica, 8 km od Trogiru. Wybieramy sie tam w dwie rodziny z dziećmi 5,8,14 lat.
3) polecacie miejscowosc?

Nie.
Zdecydowanie szukaj czegoś na odcinku Primošten - Sevid.
dids76
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 29.10.2016 21:49

Tojka2 napisał(a):Witam cromaniakow.
Znalazlem ciekawa oferte w miejscowości Poljica, 8 km od Trogiru. Wybieramy sie tam w dwie rodziny z dziećmi 5,8,14 lat. Pytanie do was.
1)Czy jest tam jakas restauracja?
2) sklep z pieczywem targ, ryby,lodziarnia?
3) polecacie miejscowosc?
Pozdrawiam

Ostatni raz byłem tam w 2012 roku i mogło się trochę zmienić.
1. Tak, a co najmniej dwie.
2. Sklep jest, lodziarnia też. Targ rybny w Trogirze ;)
3. Byłem tam cztery razy i było ok. Teraz bardziej skłaniam się ku słowom anakina. Dobra baza wypadowa do zwiedzania od Zadaru przez Krka, Šibenik po Split, Mostar czy nawet Dubrovnik.
Qciej
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) Qciej » 22.07.2017 22:17

Cześć wszystkim forumowiczom

Wyjeżdżam z rodzinką (My + 9 letnia córka) do Pojlicy za tydzień. Poproszę o jakieś wskazówki dotyczące tego co, gdzie i jak :P W planach mamy wypad do pobliskiej Mariny, Trogiru, Primostenu, Splitu oraz nad wodospady Krka.

Jeśli możecie to napiszcie co jak i gdzie w Pojlicy ;)
Żonka jest w stanie błogołsawionym więc ekstremalne atrakcje odpadają, ale po tym co tu wyczytałem, takich nie uświadczymy w Pojlicy.

Z góry dzięki za pomoc
Piotrek
dids76
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 23.07.2017 10:21

Qciej napisał(a):Cześć wszystkim forumowiczom

Wyjeżdżam z rodzinką (My + 9 letnia córka) do Pojlicy za tydzień. Poproszę o jakieś wskazówki dotyczące tego co, gdzie i jak :P W planach mamy wypad do pobliskiej Mariny, Trogiru, Primostenu, Splitu oraz nad wodospady Krka.

Jeśli możecie to napiszcie co jak i gdzie w Pojlicy ;)
Żonka jest w stanie błogołsawionym więc ekstremalne atrakcje odpadają, ale po tym co tu wyczytałem, takich nie uświadczymy w Pojlicy.

Z góry dzięki za pomoc
Piotrek

Nie wiem gdzie będziecie mieli apartamenty, bo Poljica jest rozciągnięta nad morzem. Na szczęście większość apartamentów nie jest położona przy Jadrance a droga nad samym morzem jest drogą lokalną o znikomym ruchu.
My przeważnie stacjonowaliśmy na plaży koło "portu", chociaż mieliśmy tam dosyć daleko. Jest ta cień i blisko do sklepu :oczko_usmiech: Przy porcie jest boisko i niewielki plac zabaw. Większość restauracji jest przy drodze wzdłuż morza.
śmigacz
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) śmigacz » 23.07.2017 11:40

My byliśmy w tym roku w Poljicy i za rok wracamy w to samo miejsce. Do Mariny jeździliśmy na większe zakupy z powodu lepszego wyboru w markecie. Ogólnie cisza spokój.
Irek.Be
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Irek.Be » 12.08.2017 20:44

Witam, czy ktos mial moze okazje goscic w Apartments Tomislav w Poljicy?
Jakies dobre/zle wspomnienia po wizycie?
yyyrcia
Podróżnik
Marina/Trogir co zwiedzić? Na jakie plaże iść?

Nieprzeczytany postnapisał(a) yyyrcia » 09.08.2018 19:50

Witam, jestesmy w Marinie, Trogir zwiedziony. Co polecacie jeszcze zobaczyć w okolicy? Może jakieś plaże na których nie będziemy się czuć jak w Międzyzdrojach :/ nawaliłam w tym roku z wyborem miejsca ale jesteśmy no i coś trzeba tu robić :D :D
śmigacz
Cromaniak
Re: Marina/Trogir co zwiedzić? Na jakie plaże iść?

Nieprzeczytany postnapisał(a) śmigacz » 09.08.2018 22:08

Zobaczcie plażę w Polijcy. Blisko auto jest gdzie zaparkować. Byliśmy w ubiegłym roku. Dla nas ok. Skoro był Trogir to pora na Split. :)
dids76
Cromaniak
Re: Marina/Trogir co zwiedzić? Na jakie plaże iść?

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 10.08.2018 11:54

yyyrcia napisał(a):Witam, jestesmy w Marinie, Trogir zwiedziony. Co polecacie jeszcze zobaczyć w okolicy? Może jakieś plaże na których nie będziemy się czuć jak w Międzyzdrojach :/ nawaliłam w tym roku z wyborem miejsca ale jesteśmy no i coś trzeba tu robić :D :D

Sprawdźcie "Uvala Stari Trogir". Ładna plaża i kiedyś praktycznie pusta. Trochę trudny dojazd ale jak nie macie auta Na glebie to dojedziecie
yyyrcia
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) yyyrcia » 10.08.2018 17:56

Właśnie się tma zapuscilismy ale zawracalismy bo mąż się obawiał żebyśmy nie wrócili :) ale dzięki!
dids76
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 10.08.2018 18:22

yyyrcia napisał(a):Właśnie się tma zapuscilismy ale zawracalismy bo mąż się obawiał żebyśmy nie wrócili :) ale dzięki!

Ja tam zjeżdżałem Golfem 4 który jest dosyć niski i nie miałem problemu z zjazdem jak i wjazdem :papa:
Poprzednia strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

Poljica( Trogir; Marina ) - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2022