Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Poljica( Trogir; Marina )

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Poljica

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 29.10.2016 20:40

Tojka2 napisał(a):Witam cromaniakow.

Witam.
Nowy wątek zbędny :idea:
Tojka2
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 13.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tojka2 » 29.10.2016 21:19

Racja dziękuję i pozdrawiam
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009
Re: Poljica

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 29.10.2016 21:22

Tojka2 napisał(a):Znalazlem ciekawa oferte w miejscowości Poljica, 8 km od Trogiru. Wybieramy sie tam w dwie rodziny z dziećmi 5,8,14 lat.
3) polecacie miejscowosc?

Nie.
Zdecydowanie szukaj czegoś na odcinku Primošten - Sevid.
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7948
Dołączył(a): 20.08.2008
Re: Poljica

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 29.10.2016 21:49

Tojka2 napisał(a):Witam cromaniakow.
Znalazlem ciekawa oferte w miejscowości Poljica, 8 km od Trogiru. Wybieramy sie tam w dwie rodziny z dziećmi 5,8,14 lat. Pytanie do was.
1)Czy jest tam jakas restauracja?
2) sklep z pieczywem targ, ryby,lodziarnia?
3) polecacie miejscowosc?
Pozdrawiam

Ostatni raz byłem tam w 2012 roku i mogło się trochę zmienić.
1. Tak, a co najmniej dwie.
2. Sklep jest, lodziarnia też. Targ rybny w Trogirze ;)
3. Byłem tam cztery razy i było ok. Teraz bardziej skłaniam się ku słowom anakina. Dobra baza wypadowa do zwiedzania od Zadaru przez Krka, Šibenik po Split, Mostar czy nawet Dubrovnik.
Qciej
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 12.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Qciej » 22.07.2017 22:17

Cześć wszystkim forumowiczom

Wyjeżdżam z rodzinką (My + 9 letnia córka) do Pojlicy za tydzień. Poproszę o jakieś wskazówki dotyczące tego co, gdzie i jak :P W planach mamy wypad do pobliskiej Mariny, Trogiru, Primostenu, Splitu oraz nad wodospady Krka.

Jeśli możecie to napiszcie co jak i gdzie w Pojlicy ;)
Żonka jest w stanie błogołsawionym więc ekstremalne atrakcje odpadają, ale po tym co tu wyczytałem, takich nie uświadczymy w Pojlicy.

Z góry dzięki za pomoc
Piotrek
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7948
Dołączył(a): 20.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 23.07.2017 10:21

Qciej napisał(a):Cześć wszystkim forumowiczom

Wyjeżdżam z rodzinką (My + 9 letnia córka) do Pojlicy za tydzień. Poproszę o jakieś wskazówki dotyczące tego co, gdzie i jak :P W planach mamy wypad do pobliskiej Mariny, Trogiru, Primostenu, Splitu oraz nad wodospady Krka.

Jeśli możecie to napiszcie co jak i gdzie w Pojlicy ;)
Żonka jest w stanie błogołsawionym więc ekstremalne atrakcje odpadają, ale po tym co tu wyczytałem, takich nie uświadczymy w Pojlicy.

Z góry dzięki za pomoc
Piotrek

Nie wiem gdzie będziecie mieli apartamenty, bo Poljica jest rozciągnięta nad morzem. Na szczęście większość apartamentów nie jest położona przy Jadrance a droga nad samym morzem jest drogą lokalną o znikomym ruchu.
My przeważnie stacjonowaliśmy na plaży koło "portu", chociaż mieliśmy tam dosyć daleko. Jest ta cień i blisko do sklepu :oczko_usmiech: Przy porcie jest boisko i niewielki plac zabaw. Większość restauracji jest przy drodze wzdłuż morza.
śmigacz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1703
Dołączył(a): 18.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) śmigacz » 23.07.2017 11:40

My byliśmy w tym roku w Poljicy i za rok wracamy w to samo miejsce. Do Mariny jeździliśmy na większe zakupy z powodu lepszego wyboru w markecie. Ogólnie cisza spokój.
Irek.Be
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 27
Dołączył(a): 12.08.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Irek.Be » 12.08.2017 20:44

Witam, czy ktos mial moze okazje goscic w Apartments Tomislav w Poljicy?
Jakies dobre/zle wspomnienia po wizycie?
yyyrcia
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 06.06.2011
Marina/Trogir co zwiedzić? Na jakie plaże iść?

Nieprzeczytany postnapisał(a) yyyrcia » 09.08.2018 19:50

Witam, jestesmy w Marinie, Trogir zwiedziony. Co polecacie jeszcze zobaczyć w okolicy? Może jakieś plaże na których nie będziemy się czuć jak w Międzyzdrojach :/ nawaliłam w tym roku z wyborem miejsca ale jesteśmy no i coś trzeba tu robić :D :D
śmigacz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1703
Dołączył(a): 18.09.2016
Re: Marina/Trogir co zwiedzić? Na jakie plaże iść?

Nieprzeczytany postnapisał(a) śmigacz » 09.08.2018 22:08

Zobaczcie plażę w Polijcy. Blisko auto jest gdzie zaparkować. Byliśmy w ubiegłym roku. Dla nas ok. Skoro był Trogir to pora na Split. :)
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7948
Dołączył(a): 20.08.2008
Re: Marina/Trogir co zwiedzić? Na jakie plaże iść?

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 10.08.2018 11:54

yyyrcia napisał(a):Witam, jestesmy w Marinie, Trogir zwiedziony. Co polecacie jeszcze zobaczyć w okolicy? Może jakieś plaże na których nie będziemy się czuć jak w Międzyzdrojach :/ nawaliłam w tym roku z wyborem miejsca ale jesteśmy no i coś trzeba tu robić :D :D

Sprawdźcie "Uvala Stari Trogir". Ładna plaża i kiedyś praktycznie pusta. Trochę trudny dojazd ale jak nie macie auta Na glebie to dojedziecie
yyyrcia
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 06.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) yyyrcia » 10.08.2018 17:56

Właśnie się tma zapuscilismy ale zawracalismy bo mąż się obawiał żebyśmy nie wrócili :) ale dzięki!
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7948
Dołączył(a): 20.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 10.08.2018 18:22

yyyrcia napisał(a):Właśnie się tma zapuscilismy ale zawracalismy bo mąż się obawiał żebyśmy nie wrócili :) ale dzięki!

Ja tam zjeżdżałem Golfem 4 który jest dosyć niski i nie miałem problemu z zjazdem jak i wjazdem :papa:
Poprzednia strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Poljica( Trogir; Marina ) - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone