Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Polecam - kwatera w Pirovac

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
CK-Kondi
Croentuzjasta
Posty: 123
Dołączył(a): 28.12.2011
Polecam - kwatera w Pirovac

Nieprzeczytany postnapisał(a) CK-Kondi » 08.05.2017 14:40

Dzień dobry!
Nieco mniej popularna miejscowość - Pirovac. W ubiegłym roku spędziliśmy tam 14 dniowy pobyt u bardzo sympatycznej Pani Mariny. Bardzo pomocna, sympatyczna i ciepła osoba - pomimo faktu, że mieszka w Zagrzebiu - cały czas dopytywała czy wszystko jest w porządku i czegoś nie potrzebujemy - w razie czego po sąsiedzku mieszka kuzynka. Apartament w zeszłym roku przeszedł gruntowny remont z wymianą części wyposażenia. Dwa pokoje, dwa tarasy, łazienka, w pełni wyposażona kuchnia, Wi-Fi, klimatyzacja, TV. Położony blisko centrum (ok 3 min spacerem) oraz plaży (5 min. spacerem).
Ostatnio wymienialiśmy się mailami i wiem , że posiada wolne terminy, stąd zaoferowałem "pomoc". Ceny ok 45 Euro za 4 osobową kwaterę.
Nie wiem czy mogę tu podać adres e-mail do kontaktu? : adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
W razie czego proszę o wiadomość - dysponuję nr telefonu.
Załączniki:
02.jpg
03.jpg
01.jpg
04.jpeg
05.jpeg
el_grego
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 292
Dołączył(a): 12.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) el_grego » 08.05.2017 14:52

My też w zeszłym roku spędziliśmy wakacje w Pirovac'u i bardzo dobrze wspominamy tą miejscowość, szczególnie jeśli jedzie sie z małymi dziećmi. Byliśmy w 3 rodziny, w sumie 6 dziciaczków od 4 do 10 lat. Na miejscu nie nudziliśmy się - dzieci też :D a i dobra baza wypadowa do wielu ciekawych miejsc - atrakcji.

My mieszkaliśmy tutaj --> zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15557
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 08.05.2017 17:00

CK-Kondi może poproś admina o wrzucenie opisu do Banku Kwater, idealnie przygotowany....
el_grego - może i Ty umieścić namiar w BK?
Gorąco namawiam Was obu...

Szkoda, że tam tam mało namiarów jest, nie było by może wtedy corocznego wątku "polećcie apartament na wakacje 20xx"....
CK-Kondi
Croentuzjasta
Posty: 123
Dołączył(a): 28.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) CK-Kondi » 08.05.2017 18:24

piekara114 napisał(a):CK-Kondi może poproś admina o wrzucenie opisu do Banku Kwater, idealnie przygotowany....
el_grego - może i Ty umieścić namiar w BK?
Gorąco namawiam Was obu...

Szkoda, że tam tam mało namiarów jest, nie było by może wtedy corocznego wątku "polećcie apartament na wakacje 20xx"....


Dobry pomysł! Poprosiłem admina o przeniesienie do działu Bank kwater.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15557
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 08.05.2017 19:37

:papa: :papa: :papa:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 08.05.2017 19:58

CK-Kondi napisał(a):
piekara114 napisał(a):CK-Kondi może poproś admina o wrzucenie opisu do Banku Kwater, idealnie przygotowany....
el_grego - może i Ty umieścić namiar w BK?
Gorąco namawiam Was obu...

Szkoda, że tam tam mało namiarów jest, nie było by może wtedy corocznego wątku "polećcie apartament na wakacje 20xx"....


Dobry pomysł! Poprosiłem admina o przeniesienie do działu Bank kwater.

Pierwszy post można przenieść :idea: tylko co z następnymi. :?:
W Banku Kwater w wątkach nie ma dyskusji.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15557
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 08.05.2017 20:04

Ja bym porostu pierwszy post zdublowała do BK i ewentualnie link do tego wątku, jakby ktoś miał dodatkowe pytania...
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 08.05.2017 20:07

piekara114 napisał(a):Ja bym porostu pierwszy post zdublowała do BK i ewentualnie link do tego wątku, jakby ktoś miał dodatkowe pytania...

Jeśli będzie zdublowany, to tylko jako cytat w poście admina lub moderatora.
Chyba, że autor sam jeszcze raz napisze ten post w Banku kwater.
button
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 84
Dołączył(a): 25.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) button » 07.09.2017 14:44

Również polecam tą kwaterę. Byliśmy tam w tym roku z rodzinką.
Właścicielka bdb mówi po angielsku, jest responsywna (np na whatsapp).

Sama kwatera czysta, zadbana i dobrze wyposażona.

Jedyne wady to mało atrakcyjne podwóreczko i odległość od morza (ok 500m), ale moim zdaniem to niewielkie wady zwłaszcza przy cenie - w sierpniu za 2+2 płaciliśmy 40€ za dobę

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Polecam - kwatera w Pirovac
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone