Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Polacy w Chorwacji

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
pääkäyttäjä
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) pääkäyttäjä » 24.07.2019 11:25

yzedef napisał(a): Potwierdzam, w tym roku nad nami mieszkali Włosi i niezłe awantury robili na apartamencie :), o co się tak dzień w dzień kłócili to nie wiem, małżeństwo z dzieckiem w wieku koło 10 lat. Nawet jak drzwi zamknęli to było wszystko słychać... czy to urocze nie wiem, nic i tak nie rozumieliśmy bo ni w ząb nie znamy Włoskiego :). Z Czechami mam też dużo podobnych doświadczeń, głośni, roszczeniowi i nie sprzątający po sobie na plaży. Z nami nie jest tak źle, po prostu my mamy jakieś wewnętrzne problemy, że zamiast się cieszyć na widok rodaków to ziejemy ogniem do nich.

Z Czechami jest różnie, dwie zaprzyjaźnione rodziny z Moraw była normalna. Chamstwo nie ma narodowości.
anakin
Administrator

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 24.07.2019 11:34

wikol napisał(a):Tylko nie nazywajcie takich zachowań po imieniu bo dostaniecie bana na tydzień jak ja ;)

Po pierwsze nie dostałeś bana, tylko zostałeś zawieszony, a to zasadnicza różnica.
Po drugie nie za "nazwanie zachowań" tylko za tekst w stylu "500+", za co notabene też już byłeś upomniany.
Nie tylko ja to w ten sposób zrozumiałem, więc przestań odwracać kota ogonem.
Jest mi niezmiernie przykro, ale statusu pokrzywdzonego w tej sprawie nie otrzymasz.

Wyjaśniłem i dyskusję w tym temacie uważam za zakończoną.
ryniu92
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) ryniu92 » 24.07.2019 22:29

Z nami nie jest tak źle, po prostu my mamy jakieś wewnętrzne problemy, że zamiast się cieszyć na widok rodaków to ziejemy ogniem do nich.[/quote]
Masz racje, powinienem się cieszyć na widok rodaków. Eh... Przeczytaj mój wpis. Zapewniam problemów wewnętrznych nie mam.
bezrobotny500
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) bezrobotny500 » 25.07.2019 13:09

Kolejny nasz rodak zabłysnął na gościnnych występach....
https://morski.hr/2019/07/25/poljak-dos ... apartmane/
Inde
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Inde » 25.07.2019 16:32

bezrobotny500 napisał(a):Kolejny nasz rodak zabłysnął na gościnnych występach....

Pewnie za mało kun na urlop zabrał i mu się budżet wakacyjny nie domykał. :roll:
razpol
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) razpol » 27.07.2019 11:45

bezrobotny500 napisał(a):Kolejny nasz rodak zabłysnął na gościnnych występach....

Już niebawem kolejna relacja "600 Trip czyli Chorwacja na 2 tyg. za 600zł!" :wink:
Poprzednia strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko

Polacy w Chorwacji - strona 14
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019