Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Podaca

Ludzie pytają jak coś wygląda. Plaża, miasteczko, otoczenie... Tu można zakładać tematy z nazwą miejscowości i zdjęciami okolicy. Można wklejać też linki do zdjęć z innych portali by dać jak największy przegląd fotograficzny miejcowości. Proszę nie umieszczać zdjęć pobranych z innych serwisów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
OLICA
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 03.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) OLICA » 03.03.2012 23:38

Dzięki kleeberg !
Uspokoiłeś mnie.
luks
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 109
Dołączył(a): 26.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) luks » 05.04.2012 13:11

Witam
Czy przy obu plażach w Podacy są prysznice? Przeglądam zdjęcia plaż i nie mogę się dopatrzeć :roll:
kleeberg
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8036
Dołączył(a): 08.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kleeberg » 05.04.2012 18:28

luks napisał(a):Witam
Czy przy obu plażach w Podacy są prysznice? Przeglądam zdjęcia plaż i nie mogę się dopatrzeć :roll:


Spoko 8)
Przy plaży północnej i południowej są prysznice.
irekz12
Globtroter
Posty: 53
Dołączył(a): 22.04.2012
Podaca apatrament

Nieprzeczytany postnapisał(a) irekz12 » 22.04.2012 12:23

witam serdecznie wszystkich
proszę napiszcie czy zna ktoś z was ten apartament ,muszę klepnąć rezerwację i się waham
może ktoś był, widział?
www.podaca-apartmani.com
kleeberg
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8036
Dołączył(a): 08.01.2009
Re: Podaca apatrament

Nieprzeczytany postnapisał(a) kleeberg » 22.04.2012 21:32

irekz12 napisał(a):witam serdecznie wszystkich
proszę napiszcie czy zna ktoś z was ten apartament ,muszę klepnąć rezerwację i się waham
może ktoś był, widział?
www.podaca-apartmani.com


Miałem okazję zobaczyć ten dom z bliska.
(korzystając z zaproszenia znajomych,którzy wynajmowali tam apartman)
Domem zajmuje się bardzo miła pani o imieniu Jasna.
Jest Bośniaczką.
Apartamenty ładne,dobrze wyposażone i...w miarę tanie.
Dom znajduje się powyżej Jadranki i widoków na Jadran,raczej nie będzie.
irekz12
Globtroter
Posty: 53
Dołączył(a): 22.04.2012
podaca apartament

Nieprzeczytany postnapisał(a) irekz12 » 23.04.2012 10:31

dzięki,chyba się skuszę zwłaszcza ,że dziecko ma 9 lat mogę wziąć za połowę ceny czyli 6.50 euro,a wybieram się ze znajomymi na dwa auta w terminie 01-20 lipca,a to fajne miejsce wypadowe bo zamierzamy udać się do Dubrownika,Mostaru,wodospady Kravica,Medjugorie,i wyprawa na wyspę Hwar lub na Korculę
irekz12
Globtroter
Posty: 53
Dołączył(a): 22.04.2012
podaca-apartament

Nieprzeczytany postnapisał(a) irekz12 » 23.04.2012 13:50

tak się zastanawiam czy nie pojechać po prostu w ciemno i na miejscu coś poszukać,bo to jednak z dzieckiem i łazić codziennie na plaże a to przecież po drugiej stronie ulicy?a tak widzę że przed Podacą jest też fajna mieścina Zaostrog i tak mnie coś kusi pojechać w ciemno znajomi sa za i mówią ,że napewno na miejscu do godziny coś znajdziemy,ma ktoś może jakieś wspomnienia z wyjazdu w ciemno
kleeberg
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8036
Dołączył(a): 08.01.2009
Re: podaca-apartament

Nieprzeczytany postnapisał(a) kleeberg » 23.04.2012 21:18

irekz12 napisał(a):i tak mnie coś kusi pojechać w ciemno znajomi sa za i mówią ,że napewno na miejscu do godziny coś znajdziemy,ma ktoś może jakieś wspomnienia z wyjazdu w ciemno


Znajomi mają duuuużo racji.

Ja jeżdżę tylko w ciemno :D 8)

http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=17807
irekz12
Globtroter
Posty: 53
Dołączył(a): 22.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) irekz12 » 24.04.2012 09:38

Kleeberg-dzięki za ten link ,super lektura
po tym wszystkim zdecydowałem jadę w ciemno,a że wybieram się w okolice Podaca i Zaostrog bo zależy mi by mieć blisko do Dubrownika,Mostaru,Medjugorie i wodospady Kravica,to myślę że w okresie 03.07-13.07 ze znalezieniem dobrego miejsca nie powinienem miec problemu,bo większość się tak daleko nie zapuszcza i jeszcze sezon taki nie w pełni
mireks
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1852
Dołączył(a): 18.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mireks » 24.04.2012 16:53

irekz12 napisał(a):Kleeberg-dzięki za ten link ,super lektura
po tym wszystkim zdecydowałem jadę w ciemno,a że wybieram się w okolice Podaca i Zaostrog bo zależy mi by mieć blisko do Dubrownika,Mostaru,Medjugorie i wodospady Kravica,to myślę że w okresie 03.07-13.07 ze znalezieniem dobrego miejsca nie powinienem miec problemu,bo większość się tak daleko nie zapuszcza i jeszcze sezon taki nie w pełni


No to brawo,spoko w ciemno,my też w ciemno i to sporą paczką,będziemy w tym rejonie prawie w tym samym terminie,będziemy od 5-13 lipca.
Tika
Croentuzjasta
Posty: 156
Dołączył(a): 12.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tika » 24.04.2012 17:37

Ja zdecydowanie preferuję wcześniejszą rezerwacją, lepiej wszećniej posiedzieć trochę przy kompie i posprawdzać nie różnych stronach niż potem biegać z jęzorem.Dzięki tej metodzie nie miałem jeszcze apartamentu dalej jak 20 m od plaży i zawsze w pierwszym rzędzie od morza , a co więcej z tarasem z widokiem na morze a nie np. z okienka z Wc lub kuchenki. Przeglądam większość relacji i to jeszcze upewnia mnie w moim przekonaniu . Do paru miejsc w których byłem nie sposób dojść przypadkiem ale trzeba dokładnie znać lokalizację .
irekz12
Globtroter
Posty: 53
Dołączył(a): 22.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) irekz12 » 24.04.2012 17:50

mireks-to pewnie spotkamy się na promenadzie do Gradaca :D
albo gdzieś na rakiji,a tak na poważnie to to ja tak miedzy 03-13 lipca z małym poślizgiem,chodzi mi jeszcze po głowie Brist tez spokój i cisza z jednej strony zostaje Podaca z drugiej Gradac można spacerować wieczorami
WANDA.K
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 41
Dołączył(a): 16.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) WANDA.K » 24.04.2012 22:22

OLICA napisał(a):Hej
Czy ktoś może kojarzy tę kwaterę ?
http://www.adriatic.hr/pl/chorwacja-dal ... wanie/2590

Wybieramy się w tym roku pierwszy raz do Chorwacji.
Czy ktoś wie czy 140 m nie oznacza, że do morza jest 140 metrowe urwisko, albo kupa schodów do pokonania ?
Czy raczej jest łagodne zejście do plaży ?

Zaznaczam, że kwatera mieści się na Dalmatinskiej 6.

Będę wdzięczna za info :)


Cześć !
Byliśmy w tej kwaterze. Jest OK. Trzy sypialnie dwie łazienki i malutka kuchnia, ale było wszystko co potrzebne. Mili właściciele. Niewidoczni, ale uczynni. Przywitali nas po 15 godzinach jazdy kielichem Rakii, dzieciaki sokiem. Nie wiem jak teraz, ale my na zakończenie pobytu zostaliśmy zaproszeni na kolację z pysznym jedzonkiem. Mi elismy z Polski wódeczkę ładnie pakowaną i na pożegnanie podarowaliśmy gospodarzowi. Nam było tam bardzo dobrze. Nie wiem kiedy jedziecie, ale polecam festyn w górnej Podacy (droga mecząca, lokalna muzyka, szprotki z grilla gratis i młode wino za parę kun) na początku sierpnia 2 lub 3 nie pamiętam.
My w Podacy byliśmy trzy razy, a ostatnio w Briście.
Teraz Grecja, ale serce jeszcze w Dalmacji.
Pozdrawiam i życzę udanych wakacji.
irekz12
Globtroter
Posty: 53
Dołączył(a): 22.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) irekz12 » 27.04.2012 14:22

popatrzcie proszę na mapkę
www.podaca-apartmani.com
czy to daleko od plaży tak w lińi prostej 300-400 metrów .
Na mapce widać ,że dom jest powyżej drogi tak z dwa domy powyżej sklepu, ponoć tam przy ulicy stoi taki mały sklep samoobsługowy,nie wiem czy warto to klepnać bo jak mam kawał drogi łazić z całym majdanem nad wodę to porażka?
Tika
Croentuzjasta
Posty: 156
Dołączył(a): 12.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tika » 27.04.2012 15:17

W zeszłym roku byłem obok tego domu na spacerze, mooja 11 miesięczna córka doszła tam na nogach od plaży.Ale z tego miejsca możesz wybierać na którą plażę idziesz.Ponadto wydaje mi się , że będzie tam spokojniej niż na osiedlu przylegającym do północnej plaży publicznej.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Chorwacja w naszym obiektywie


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone