Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

PODACA 2016

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
soifa
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) soifa » 23.08.2016 21:54

Halo my dziś przyjechaliśmy pierwszy raz do Podacy. Napiszcie mi proszę gdzieś jest ta plaża północna albo południowa? Jedna ta to bez problemu a gratis ta druga? Znalazłam jakieś schody ale tam jest teren prywatny. Ta północna jest piaszczysta? Znajduje sie na ulicy AK Miosica. Dziękuję za pomoc
marynamaj
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) marynamaj » 24.08.2016 00:23

Ja też jestem na Miosica :-) . Na plażę północną idziesz w prawo do Primorski Put a potem w lewo do końca ulicy - ona doprowadzi Cię do plaży. Plażę południową znajdziesz idąc w prawo do głównej ulicy, za przystankiem schodzisz w dół uliczka która doprowadzi Cię do deptaka wzdłuż plaży południowej i biegnie aż do Bristu.
soifa
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) soifa » 24.08.2016 07:16

Ooo dziękuję :) my jesteśmy w tym samym ośrodku chyba :) my wczoraj przyjechaliśmy do Prlenda z chłopcem 7-letnim.
kars
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) kars » 24.08.2016 09:35

To jest mój kolejny kierunek w Chorwacji. Wrzuć jakież zdjęcia na forum jak możesz :)
marynamaj
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) marynamaj » 24.08.2016 11:24

Tak. Wy jesteście na na górze my pod Wami :-) .
Jeszcze nie próbowałam wklejać zdjęć . Musze do tego przysiąść.
pola84
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) pola84 » 25.08.2016 15:59

Witajcie
Powoli myślę o przyszłym roku. Chyba będzie to Podaca.Marzy mi się apartament przy morzu. Widziałam,ze Kosowic ale tam maja za duze apartamenty, bo nas jest 3. Ina tez ma duzy apartament.Jest Marticic i to w rozszadnej kwocie.Jest Bonaca,ale nie wiem czy ta restauracja nie bedzie przeszkadzala.Co sadzicie
A moze mi podpowiecie jakis apartament

Z góry dziękuję
VONPLES
V-ce Mistrz Świata 2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) VONPLES » 31.08.2016 17:40

...wczoraj rozstałem się 7 raz z Podacą... :( ...i z roku na rok fascynuje mnie coraz bardziej. Chociaż znam chyba jej wszystkie zakamarki, to wracam do nich z entuzjazmem i radością :D . Na ulicy Hercegovackiej czujemy się jak w Rodzinie...zapraszani jesteśmy na poranną kawę i rakiję, dostajemy do kolacji domowe wina.... no i co roku wspaniałą kolację dalmatyńską :P Dla ludzi ceniących sobie spokój i cichy odpoczynek POLECAMY....Podace...My za rok, pewnie po raz 8...do Niej zaglądniemy!!
elka21
Mistrzyni Euro 2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) elka21 » 31.08.2016 19:06

VONPLES napisał(a):...wczoraj rozstałem się 7 raz z Podacą... :( ...i z roku na rok fascynuje mnie coraz bardziej. Chociaż znam chyba jej wszystkie zakamarki, to wracam do nich z entuzjazmem i radością :D . Na ulicy Hercegovackiej czujemy się jak w Rodzinie...zapraszani jesteśmy na poranną kawę i rakiję, dostajemy do kolacji domowe wina.... no i co roku wspaniałą kolację dalmatyńską :P Dla ludzi ceniących sobie spokój i cichy odpoczynek POLECAMY....Podace...My za rok, pewnie po raz 8...do Niej zaglądniemy!!

Czy, aby to nie jest główny powód, Twojego siódmego wyjazdu, do tej samej kwatery :?: :wink:
VONPLES
V-ce Mistrz Świata 2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) VONPLES » 01.09.2016 09:20

Czy, aby to nie jest główny powód, Twojego siódmego wyjazdu, do tej samej kwatery :?: :wink:

No aż tyle tego nie ma..... :P :P
Koenig
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Koenig » 01.09.2016 12:58

No cóż, człowiek po prostu znalazł swoje miejsce w Chorwacji. To, że większość z nas raczej nie wraca w to samo miejsce nie znaczy że inni nie mogą. Ja po raz pierwszy też się zastanawiam nad powrotem, może też gdzieś osiądę na dłuzej :)
soifa
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) soifa » 01.09.2016 17:06

My jeszcze do 3 września w Podaca. I też pierwszy raz się zastanawiam nad powrotem właśnie tutaj... Mmm znów rok czekania...
marynamaj
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) marynamaj » 01.09.2016 17:29

Ja też rozważam powrót w większym składzie - ten rejon jest piękny.
elka21
Mistrzyni Euro 2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) elka21 » 02.09.2016 15:07

soifa napisał(a):My jeszcze do 3 września w Podaca. I też pierwszy raz się zastanawiam nad powrotem właśnie tutaj... Mmm znów rok czekania...
marynamaj napisał(a):Ja też rozważam powrót w większym składzie - ten rejon jest piękny.

A, że się tak spytam :D , czy już objeździłyście całą Chorwację, że macie skalę porównawczą, co do uroku danego miejsca :roll:
VONPLES
V-ce Mistrz Świata 2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) VONPLES » 02.09.2016 17:54

,.....całej Chorwacji nie da się "objechać"...ja zaczynałem jeszcze od Jugosławii....(bardzo młody byłem wtedy)...pamiętam kilkanaście kilometrów autostrady koło Zagrzebia....a dalej do Karlovaca, i Dalmacji ...tzw. Jadranska Magistralą...to były jazdy....po drodze Plitvice...Krka...Sibenik...Trogir...Split...Dubrovnik...a dzisiaj już nie jestem (taki) młody...i cenię sobie odpoczynek z Chorwatami i wśród Chorwatów...bo są wspaniałymi i dobrymi ludźmi....teraz jest taki czas, że wszystko można "pozobaczywać" w internecie....ale wypicie kieliszka "loży"...z gospodarzami jet o wiele przyjemniejszym doznaniem niż...najlepszy drink w najlepszym Dubrovnickim hotelu...(to moje ...subiektywne doznania)
marynamaj
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) marynamaj » 04.09.2016 21:06

Ja byłam od Pakostanu w dół - Vodicze, Sibenik, Promosten, Trogir, Split, Omis, i wybrzeże w dół - popatrzyłam, (w Vodiczach i Promostenie pomieszkałam)
myślę, że mogę świadomie podjąć decyzję. Na razie Istria mnie nie ciągnie - wolę bardziej egzotyczne widoki (w sensie palmy i cytrusy). :hut:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne