Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

PODACA 2016

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
karoka65
Croentuzjasta
Posty: 294
Dołączył(a): 14.05.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) karoka65 » 07.08.2016 16:59

Szympy75 napisał(a):Witam!
Jutro wyjazd, ostatnie przygotowania. Vonples 8.08 pijemy browarka równiez za ciebie.
Pozdrawiam

To chyba dojeżdżasz? :)
Dobrze że wczoraj nie dojechałeś bo cały dzień burza chyba od 4-ej rano zaczęło "strzelać" i tak do wieczora.
Pozdrowienia dla wszystkich z Podacy :)
Stara Podaca dzisiaj zdobyta, myślałem że będzie gorzej.
soifa
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 08.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) soifa » 08.08.2016 23:13

Witam, my się wybieramy do Podaca 23 sierpnia, tylko niewiem bo mam 2 miejsca z noclegami do wyboru :) albo apartmani-imamovic albo apartmani Prlenda :) ktoś coś? Doradza, odradza? :) 2 lata temu bylismy w Drveniku :) Pozdrawiam
marynamaj
Croentuzjasta
Posty: 206
Dołączył(a): 10.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) marynamaj » 09.08.2016 22:22

Kochani, wyjazd się zbliża i planuję trasę przejazdu - mam pytanie do osób które już były - lepiej jechać autostradą do końca przez Ploce? czy zjechać wcześniej na wysokości Makarskiej przez tunel i dalej Jadranką.... takie tam dylematy. Będziemy jechali we wtorek (ok. południa ruszamy z Postojnej).

Co do apartamentu - ja będę w Plrendzie - ale doradzić mogę po obejrzeniu na "żywo" :? wcześniej się nie odważę.
Właściciel informował nas wiosną, że planuje remont i zmianę wystroju - jak będzie - zobaczymy :roll:
Jacek 206
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2822
Dołączył(a): 30.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacek 206 » 10.08.2016 08:49

marynamaj napisał(a):Kochani, wyjazd się zbliża i planuję trasę przejazdu - mam pytanie do osób które już były - lepiej jechać autostradą do końca przez Ploce? czy zjechać wcześniej na wysokości Makarskiej przez tunel i dalej Jadranką.... takie tam dylematy. Będziemy jechali we wtorek (ok. południa ruszamy z Postojnej).

Co do apartamentu - ja będę w Plrendzie - ale doradzić mogę po obejrzeniu na "żywo" :? wcześniej się nie odważę.
Właściciel informował nas wiosną, że planuje remont i zmianę wystroju - jak będzie - zobaczymy :roll:


To zależy:) ja jadę przez Makarską :)
jadranką 56 min 54 km.
autostradą 60 min 87 km.
będę tam za 10 dni.
marynamaj
Croentuzjasta
Posty: 206
Dołączył(a): 10.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) marynamaj » 10.08.2016 09:20

:papa: Ja będę od 16-27.08 - 28 odjazd - Do zobaczenia
wikifafa
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 31.05.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wikifafa » 10.08.2016 16:13

mojzesz napisał(a):
wikifafa napisał(a):
mojzesz napisał(a):Jeżeli to nr domu 11 to nie polecam. Chyba, że chcesz sobie zrobić w domu zoo w postaci mrówek faraona. Jak wracaliśmy do Polski to musieliśmy wyrzucić na parkingu jedną torbę do śmietnika. Na szczęście były tam nasze polskie duże czarne krwiożercze mrówy leśne, więc mam nadzieję, że się nimi odpowiednio zajęły. Ogólnie wystrój, przynajmniej naszego pokoju to wczesny Tito. Ten cholerny pokój i cała właścicielka (weszła raz do pokoju bez naszego pozwolenia) popsuła nam cały klimat Podaci.



Możesz coś więcej napisać o tym apartamencie może być na pw dzięki


Apartament A. Tak źle to na zdjęciach nie wygląda, ale na miejscu... ehh. Może to jest warte swojej ceny 40E .. nie wiem. Wiem, że za 40E nie powinno śmierdzieć papierochami, być mrówek faraona, bo za taki przelicznik w Polsce to miałbym luksusy. Niestety szukałem noclegu dopiero w maju, więc jak widać lepsze miejscówki były pozajmowane. Ciasnota z parkowaniem, wąska uliczka, jak chcesz gdzieś wyjechać musisz się z kimś innym umawiać, żeby odjechał. Cała uliczka to taka odnoga od głównej ulicy prowadzącej na plażę północną, wydawałoby się, że będzie w niech cicho, ale dużo domów miało jakieś duże letnie kuchnie, więc od rana tłuczenie garami niesie się po całej uliczce i tam samo wieczorem. Jedyna zaleta, to że za rogiem zejście od razu do wody (trochę betonu i skałki), ale nie dla małych dzieci. Osobiście wybrałbym teraz miejsce gdzieś powyżej Jadranki gdzie jest ciszej, albo na południe od centrum Podaci gdzie trochę rzadziej tych budynków.



Witam właśnie zakończyłem pobyt w Podacy na Hercegovackiej i nie było tak strasznie jak pisałeś miałem apart A i było czysto co do babci Jovic no cóż sympatyczna staruszka lecz troszkę nadgorliwa i aż za bardzo pomocna ;-)
osjann
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 154
Dołączył(a): 18.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) osjann » 16.08.2016 08:13

marynamaj napisał(a):Kochani, wyjazd się zbliża i planuję trasę przejazdu - mam pytanie do osób które już były - lepiej jechać autostradą do końca przez Ploce? czy zjechać wcześniej na wysokości Makarskiej przez tunel i dalej Jadranką.... takie tam dylematy. Będziemy jechali we wtorek (ok. południa ruszamy z Postojnej).

Co do apartamentu - ja będę w Plrendzie - ale doradzić mogę po obejrzeniu na "żywo" :? wcześniej się nie odważę.
Właściciel informował nas wiosną, że planuje remont i zmianę wystroju - jak będzie - zobaczymy :roll:



do Podacy tunelem do Baska Voda i później Jadranką. Ja jechałem z konieczności w tamtą niedzielę przez Split i wpakowałem się w godzinny korek Split- Omiś.
VONPLES
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2673
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) VONPLES » 16.08.2016 17:43

do Podacy tunelem do Baska Voda i później Jadranką. Ja jechałem z konieczności w tamtą niedzielę przez Split i wpakowałem się w godzinny korek Split- Omiś.

....a dlaczego nie do zjazdu z autoceste na Ploce....i do Podacy od południa wjechać!! :D :papa: Za 65 godzin wyjazd do Podacy taką :lol: trasą
Jacek 206
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2822
Dołączył(a): 30.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacek 206 » 16.08.2016 18:21

VONPLES napisał(a):
do Podacy tunelem do Baska Voda i później Jadranką. Ja jechałem z konieczności w tamtą niedzielę przez Split i wpakowałem się w godzinny korek Split- Omiś.

....a dlaczego nie do zjazdu z autoceste na Ploce....i do Podacy od południa wjechać!! :D :papa: Za 65 godzin wyjazd do Podacy taką :lol: trasą


To tak jak ja, tylko miejscowość dalej do Bristu :)
VONPLES
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2673
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) VONPLES » 16.08.2016 19:09

.. przez Brist chodzimy z Podacy do Gradaca do bankomatu....w ubiegłym roku "zainstalowali" Euroneta...a to miód na moje "konto"!! Warto sobie w połowie pobytu zrobić taki spacerek ....pozdrawiam!!
soifa
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 08.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) soifa » 16.08.2016 23:38

marynamaj napisał(a)::papa: Ja będę od 16-27.08 - 28 odjazd - Do zobaczenia



Jak tam w apartamencie Prlenda?:) my tam przyjeżdżamy 23 sierpnia :) i jak droga?
VONPLES
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2673
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) VONPLES » 17.08.2016 01:30

soifa napisał(a):
marynamaj napisał(a)::papa: Ja będę od 16-27.08 - 28 odjazd - Do zobaczenia



Jak tam w apartamencie Prlenda?:) my tam przyjeżdżamy 23 sierpnia :) i jak droga?

...od 20-stego pogoda "wakacyjno-gorąca"....My w Podacy meldujemy się 20-stego sierpnia...do zobaczenia! :D
marynamaj
Croentuzjasta
Posty: 206
Dołączył(a): 10.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) marynamaj » 17.08.2016 07:47

Już od wczoraj od 18 jesteśmy na miejscu. Pojechaliśmy od Ploce i to był dobry wybór. Żadnych kroków po drodze średnia prędkość uwzględniając postoje to 100 km / h 8).
Apartament jest Ok. Dość spory, ale we 4 osoby mamy wygodnie. Wystrój jednak się raczej nie zmienił no i po przyjeździe trzeba po swojemu ogarnąć bo wydał się niedosprzatany. Ręczniki tylko małe - ale ja zawsze biorę zapas swoich. Brakuje mi również ociekacza na naczynia, ale i z tym sobie poradzę. Co do łazienki - my mamy sporą w wanną ale dywaniki są stare. Polecam zabrać ze sobą swój :roll: (ja tak robię i później zostawiam) lub położyć rrcznik. Ogólnie jest ok - ale nic wiecej za taką cenę raczj nie oczekuje.
Na spacer do Bristu lub Gradaca na pewno.się dziś wybierzemy. Byliśmy na plaży, dzieciom skałek brskuje do skakania :roll: . Pozdrawiam wszystkich. Mariola
VONPLES
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2673
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) VONPLES » 17.08.2016 08:00

Na skałki do skakania proponuję Hercegovacką do samego końca i zejściem do Jadrana, tam jest taka fajna jak ja to nazywam "betonówka"...Pozdrowienia my wyjeżdżamy w piątek i w sobotę meldujemy się w Podacy :)
soifa
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 08.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) soifa » 17.08.2016 09:28

My dopiero 23go i już się nie mogę doczekać...jeszcze 20go po drodze moje urodziny. Przepraszam że pyt,ale w jakim wieku masz dzieci? Bo mój syn jest jedynakiem i nie ma towarzystwa a skoro mamy być w tym samym apartamencie :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone