Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Plitvicka Jezera - Orasac 06-19.08.2006

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 22.01.2007 15:34

mpapu napisał(a):...
Oby tylko jak nahszybiej wakacje :lol:


Oby ... oby :lol:
rich72
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2213
Dołączył(a): 27.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) rich72 » 22.01.2007 15:52

mpapu napisał(a):O ten dojazd to sie dopytuje dlatego że auto będzie załadowane a zostawić je na parkingu na tyle godzin to ciut długo. No chyba ze strzeżony


możesz zostawić na niestrzeżonym nawet otwarty z otwartymi oknami :wink:
mpapu
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 164
Dołączył(a): 06.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mpapu » 22.01.2007 15:54

Tak kiedys zrobilem w Kaszteli , stał dwa dni calkowicie otwary i nic mu się nie stało.
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 22.01.2007 15:54

rich72 napisał(a):
mpapu napisał(a):O ten dojazd to sie dopytuje dlatego że auto będzie załadowane a zostawić je na parkingu na tyle godzin to ciut długo. No chyba ze strzeżony


możesz zostawić na niestrzeżonym nawet otwarty z otwartymi oknami :wink:


A co Richu swój tak zostawiłeś :?: :lol: ;)
rich72
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2213
Dołączył(a): 27.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) rich72 » 22.01.2007 16:15

niejednokrotnie moje auto w Cro stało z otwartymi szybkami Lesiu - nic nie zginęło :D ot taki właśnie urok państw południowych poczynając od Węgier :wink:
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 22.01.2007 16:17

Ja tam wolę na zimne dmuchać ;) a w zasadzie jakby chcieli mi ukraść samochód to i tak by go ukradli i tak, bo dla obecnych złodzieji nie ma żadnych zabezpieczeń których nie potrafiliby pokonać ;)
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 23.01.2007 14:24

gospodarz napisał(a):Czy ktoś z bywalców campingu Pod Maslinom wiec co to jest ten jasny placek, na lewo od kwaratu Nasz camping? Wygląda to jak park w stylu francuskim.


Tak ... to JEST szkoła tytuł obrazka o tym mówi skola.jpg zdjęty ze strony campu "Pod Maslinom"

Obrazek
Widać na tym zdjęciu nawet ten ogródek między boiskami ;)
Pozdrav :papa:
e.zetka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1316
Dołączył(a): 26.09.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) e.zetka » 23.01.2007 14:29

Ogródek jest bardzo ciekawy, zadbany, mozna znaleźć fajne roślinki. Nic nie zrywałam, absolutnie :lol:
rich72
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2213
Dołączył(a): 27.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) rich72 » 23.01.2007 16:47

e.zetka napisał(a):Ogródek jest bardzo ciekawy, zadbany, mozna znaleźć fajne roślinki. Nic nie zrywałam, absolutnie :lol:

nooo ależ skąd :wink: wykopywałaś z korzeniami :lol: :wink:
e.zetka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1316
Dołączył(a): 26.09.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) e.zetka » 24.01.2007 09:07

:twisted:
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 28.01.2007 16:38

e.zetka napisał(a):Ogródek jest bardzo ciekawy, zadbany, mozna znaleźć fajne roślinki. Nic nie zrywałam, absolutnie :lol:


Agawa :?: Hibiskus :?: czy jeszcze coś innego tam rośnie :?:
A może trawa do travaricy :?: :lol:
mutiaq
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1892
Dołączył(a): 19.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mutiaq » 04.03.2007 21:30

uwielbiam czytać takie relacje, są świetne naprawde! i można sobie wyobrazić jak wszystko wygląda :) zupełnie jakbym tam była.
Dzięęęki! :mrgreen: :nice:
Imina
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 08.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Imina » 08.07.2007 23:38

Leszku!
Z tego co zdążyłam się zorientować po kilku dniach czytania forum, że mamy podobny sposób spędzania czasu w Chorwacjii ( z jedyną różnicą, że ja z rodziną planuje wyjazd po raz Pierwszy :wink: a Ty już tam byłeś) i w związku z powyższym możesz mi pomóc w planowaniu tego wyjazdu.
Jadę z miejscowości podwarszawskiej 17.08br i chciałabym zacząć od najdalszego zakątka Chorwacji (Dubrownik) odpocząć i potem powoli w ciągu 14 dni przemieszczać się ku północy bliżej domu :D . Ze wzgledu na koszty zabieramy namiot ( i połowę ekwipunku, który podejrzałam na Twoich zdjęciach). Ja mam dwoje dzieci 6 i 10 lat plus oczywiście ukochana połówka :D . Chcielibyśmy zobaczyć jak najwięcej w tym pieknym kraju ( dzisiaj powiedziałam mężowi, że za dwa- trzy dni na forum a bedzie mi brakowało tylko zdjęć z Chorwacji, bo tak wiele o niej wiem i już sie zakochałam w wielu jej miejscach).
Podpowiedz mi czy masz ustalona trasę na dwa tygodnie kempingową. Bo co chcę zobaczyć to już wiem ( nie wiem natomiast czy czasu na wypoczynek starczy :lol: :lol: )
Pozdrawiam
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 23.07.2007 12:52

Przepraszam, że tak późno odpowiadam, ale nie zorientowałem się, że ktoś dopisał się w moim wątku :oops:. Całego wybrzeża w dwa tygodnie nie zwiedzisz. Zacznij od południowej Dalmacji (jak chcesz) ale koniecznie pojedźcie na półwysep Prevlaka. Chorwaci mówią, że tam nic nie ma :lol: są ruiny twierdzy z 1850 roku, o której pewno czytałaś w mojej relacji. Ostatnio miałem zaplanowany Hvar, Trogir, Sv. Jure i okolice Makarskiej Riviery, a w drodze powrotnej największy wodospad Plitvickich Jezior. Jeśli jedziecie na campingi to zostajcie tam gdzie będzie Wam się podobało lub tam gdzie ceny będą Wam odpowiadały.

Mam nadzieję, że jeszcze zdążysz przeczytać mój post.

A co do Chorwacji... cóż cała jest piękna :D

Pozdrav :papa:
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Plitvicka Jezera - Orasac 06-19.08.2006 - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone