Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Piwo

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107680
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 15.06.2007 12:41

borewicz napisał(a): i teraz proszę o podpowiedź, które pyfko w CRO jest do niego zbliżone.


Proponuje popróbować wszystkich :wink: chorwackich piw :lol:

Horvatska piva

* Božično
* Jurakovo
* Karlovačko
* Osiječko
* Ožujsko
* Pilka
* Staročeško
* Tomislav
* Velebitsko
* Zagrebačko
* Zlatni Medvjed
* Zlatorog


:papa:
kafur
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 308
Dołączył(a): 02.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) kafur » 15.06.2007 17:45

Janusz Bajcer napisał(a):
borewicz napisał(a): i teraz proszę o podpowiedź, które pyfko w CRO jest do niego zbliżone.


Proponuje popróbować wszystkich :wink: chorwackich piw :lol:

Horvatska piva

* Božično
* Jurakovo
* Karlovačko
* Osiječko
* Ožujsko
* Pilka
* Staročeško
* Tomislav
* Velebitsko
* Zagrebačko
* Zlatni Medvjed
* Zlatorog


:papa:
Januszku wszystko fajnie ale piwek naliczyłem 12 odmian a ja tylko jade na 11 dni i co tu teraz zrobic? :roll:
Andreas
Croentuzjasta
Posty: 239
Dołączył(a): 13.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andreas » 15.06.2007 18:08

:D na czym ,ale na piwie się znam Mieszkam w Tychach i piwo mi nie obce, Mogę powiedzieć . Piwo mają be be .... ale na bezrybiu i rak ryba . Kupować w sklepie skrzynką bardzo sie opłaci. Jak weżmiesz z kraju swoje ulubione to nie pożałujesz . Dwie zgrzewki z chłodziarki i można przezyć :D :D
Andreas
Croentuzjasta
Posty: 239
Dołączył(a): 13.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andreas » 15.06.2007 18:11

:D Najbardziej podchodzi wieczorami......... i
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 15.06.2007 18:16

kafur napisał(a):Januszku wszystko fajnie ale piwek naliczyłem 12 odmian a ja tylko jade na 11 dni i co tu teraz zrobic? :roll:


Zlatorog łyknij w drodze powrotnej w Słowenii, bo to słoweńskie piwo. :)
Andreas
Croentuzjasta
Posty: 239
Dołączył(a): 13.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andreas » 15.06.2007 18:42

:D TYSKIE PONAD WSZYSTKIE :D Acha , Lecha leją w TYCHACH Pamiętajcie.....
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 15.06.2007 19:20

D na czym ,ale na piwie się znam Mieszkam w Tychach i piwo mi nie obce, Mogę powiedzieć . Piwo mają be be .... ale na bezrybiu i rak ryba . Kupować w sklepie skrzynką bardzo sie opłaci. Jak weżmiesz z kraju swoje ulubione to nie pożałujesz . Dwie zgrzewki z chłodziarki i można przezyć :D :D

Znasz się , czyli co? Pracujesz przy produkcji, czy jesteś jakimś piwnym kiperem?? Czy po prostu stwierdzasz że takie to a takie piwo Ci najbardziej smakuje? To chyba różnica. Jeśli chorwackie Ci ie smakuje to wypadałoby napisać : według mnie chorwackie piwo jest gorsze od polskiego...
Pozdrav!!
kafur
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 308
Dołączył(a): 02.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) kafur » 15.06.2007 19:58

Interseal napisał(a):
kafur napisał(a):Januszku wszystko fajnie ale piwek naliczyłem 12 odmian a ja tylko jade na 11 dni i co tu teraz zrobic? :roll:


Zlatorog łyknij w drodze powrotnej w Słowenii, bo to słoweńskie piwo. :)
Jasne jasne tylko kto poprowadzi fure do PL.? :D
Andreas
Croentuzjasta
Posty: 239
Dołączył(a): 13.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andreas » 15.06.2007 20:22

:D mieszkam pod samym browarem TYCHY nie mam nic z reklamą , Poprostu Tyskie jest dobre. Weż se swoje i będziesz zadowolony, oni nie umią robić PIWA,,,,,,, To moje zdanie, Co zrobisz ..... TY będziesz pił :D :D
MCR
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 922
Dołączył(a): 15.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) MCR » 15.06.2007 20:39

Z tyskiego takie piwo, jak ze sparka chevrolet. Z nazwy jedynie. Prawdziwe piwo to piwo naturalne, a nie składające się z połowy tablicy mendelejewa ;-)
platon
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3540
Dołączył(a): 03.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) platon » 15.06.2007 21:33

z tego co mówli znawcy Tyskie jest zasadowe,a Żywiec kwaśny,po Zywcu jest się głodnym po Tyskim nie :wink:
Andreas
Croentuzjasta
Posty: 239
Dołączył(a): 13.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andreas » 15.06.2007 21:39

:D TYchy czerpią wode ze żrógeł Mikołowskich ,,,,,, od prawie 400 lat i nie gadaj mi pierdoł bo chyba pękne ze śmiechu czytaj i nie powtarzwj głupot . Pamietaj nigdy nie byłoby tak dobrego piwa , gdyby nie woda . Od 400 lat Książe Pszczyński nie otwar by BROWARU w TYCHACH gdyby się nie opłacało . KASA. Kończe na temat piwa TYSkiego :D :D
doman11114
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 9
Dołączył(a): 24.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) doman11114 » 25.06.2007 11:37

Bardzo dobrym piwem jest piwo Karlovacko a to wydatek ok. 6 kun, czyli ceny podobne do tych z Polski :D :D :D
Grzegorz Ćwik
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1343
Dołączył(a): 12.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Grzegorz Ćwik » 25.06.2007 13:20

Uważam, że chorwackie piwa są całkiem niezłe, szczegolnie w tamtejszym klimacie, ale nasze polskie są lepsze, i nikt mie nie przekona, że jest odwrotnie. U nas Karlowacko chyba nikt by nie kupił, no moze kilku fanów Chorwacji. Ja też bym kupił jedno może dwa i basta.
Pozdrawiam :wink:
krakusowa
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6442
Dołączył(a): 08.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakusowa » 25.06.2007 13:39

Czy w Chorwacji można kupić piwa smakowe typu Redds?
Podczas poprzednich wyjazdów nie zwracałam na to uwagi, teraz koleżanka zadała mi pytanie i nie wiem co odpowiedzieć.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone