Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pisać czy nie pisać ? Trogir 2009

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
renatalato
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4919
Dołączył(a): 04.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) renatalato » 28.07.2009 22:48

masmedia bardzo ładnie piszesz, pogratulować :lol:
Pisz i wklejaj jak tylko będziesz miała dostęp do kompa :wink: . Dużo zdrówka życzę :P
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18320
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 28.07.2009 23:12

Suuuuuuper się czyta i ogląda Twoje fotki :D
Czekamy na dalszy ciąg
Buber
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3790
Dołączył(a): 11.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Buber » 28.07.2009 23:25

Szybenik ... cudowny :D
Btk201
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 66
Dołączył(a): 10.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Btk201 » 29.07.2009 00:03

masmedia, twoje obawy o jakość opisów są zupełnie niepotrzebne, bo czyta się świetnie.

Co do zdjęć to powiem tak - jak za jakiś czas będziesz je przeglądać i przywołają wspomnienia i radość tzn, że są udane. My natomiast mamy okazję zobaczyć Chorwację twoimi oczami i o to moim zdaniem w tym wszystkim chodzi..

Pozdrawiam,
MKB
Croentuzjasta
Posty: 241
Dołączył(a): 22.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) MKB » 29.07.2009 13:26

:!:
Crayfish
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1744
Dołączył(a): 11.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Crayfish » 29.07.2009 13:34

Kurteczka, czemu nie pooglądałem Szybenika.
W końcu jechałem przez to miasto. :?
pawlos72
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 40
Dołączył(a): 21.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawlos72 » 29.07.2009 14:22

Crayfish napisał(a):Kurteczka, czemu nie pooglądałem Szybenika.
W końcu jechałem przez to miasto. :?


No to jest czego żałować. W przyszłości koniecznie do nadrobienia
invisible
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 22.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) invisible » 29.07.2009 18:47

Szybenik, Primosten, wzgórze ze spalonymi drzewami na trasie do Trogiru :) , gdzieś tam kawałek Mariny, no i Trogir.
Ach :roll: , tak niedawno tam byłam, dwa tygodnie temu.
Pozdrawim
masmedia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 580
Dołączył(a): 11.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) masmedia » 29.07.2009 21:08

Moi drodzy!
Miło mi, że tak dużo osób zajrzało do mojej relacji - nie spodziewałam się tego ale cieszę się bardzo, że podróżujecie ze mną i że przybliżyłam niektórym te zakątki Chorwacji, w których jeszcze nie byli. Być może moja relacja zainspiruje kogoś bądź też wpłynie pośrednio na czyjeś wakacyjne plany ( kto wie ?) :)
masmedia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 580
Dołączył(a): 11.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) masmedia » 29.07.2009 21:23

Renatko dziękuję za życzenia - pisanie relacji stało się dla mnie świetną terapią :wink:

Crayfish - tu nie ma czego żałować tylko trzeba zaplanować wizytę w Szybeniku podczas następnej wyprawy do CRO :D
Szczerze mówiąc niewiele przeczytałam na temat Szybenika na tym forum. Trogir, Split, Primosten, - te miejscowości przewijają się najczęściej i są obowiązkowym "punktem programu" podczas pobytu w Dalmacji. Szybenik polecił nam znajomy męża i warto było wstąpić do niego po drodze.
Na pewno jest w okolicy jeszcze wiele innych miejscowości mniejszych lub większych, do których warto zajrzeć choćby na chwilkę i które kryją interesujące zakątki i miejsca warte zobaczenia-nas pewnie też wiele takich ciekawych miejsc ominęło, ale zawsze można wrócić ... :D
masmedia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 580
Dołączył(a): 11.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) masmedia » 29.07.2009 21:25

MKB Pozdrawiam ! :D
kopter
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 80
Dołączył(a): 06.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kopter » 30.07.2009 00:32

Miło się czyta.
Pozdrawiam !
masmedia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 580
Dołączył(a): 11.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) masmedia » 30.07.2009 08:13

Dziękuję za pozdrowienia kopter - nie dotarłam niestety do opisanego w Twojej relacji kościółka :( ale może kiedyś ...
masmedia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 580
Dołączył(a): 11.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) masmedia » 30.07.2009 08:14

Pomyszkowałam sobie wczoraj trochę dłużej na forum i zdumiała mnie opinia jednego z piszących, że w Chorwacji jest nudno, nieciekawie, nie ma co oglądać i co robić - w ogóle beznadziejnie. 8O :?: :!:
masmedia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 580
Dołączył(a): 11.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) masmedia » 30.07.2009 08:43

Stacjonowaliśmy dwa tygodnie w jednym miejscu - w jednym, nie najwspanialszym ani nie najatrakcyjniejszym ośrodku i propozycji spędzania wolnego czasu mogę wymienić dziesiątki jeśli nie setki.

Rozumiem, że może ktoś nie ma ochoty zwiedzać - nie interesuje się historią, kulturą , nie lubi oglądać zabytków...

Jeżeli ktoś do tego nie lubi się opalać

Obrazek

czy kąpać

Obrazek

Obrazek

Obrazek

to już mamy problem (zastanawiam się po co w ogóle jedzie nad morze :?: :?: )

No ale można jeszcze np. uprawiać sport - do dyspozycji w Medenie : tenis, siatkówka plażowa, koszykówka, minigolf, piłka nożna, rowery, przejażdżki konne, albo któryś ze sportów wodnych

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Pisać czy nie pisać ? Trogir 2009 - strona 8
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone