Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Peljesac planowany i Brela przypadkiem

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Natko_
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 444
Dołączył(a): 23.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Natko_ » 04.07.2013 01:37

O jaaaa, pięknie :)
Ciekawe, czy ślubny się zgodzi na taki "spacerek" w tym roku... Może być ciężko - w przenośni i dosłownie, bo pewnie jemu w udziale przypadnie zniesienie i (co pewnie gorsze!) wniesienie ok. 8-9 kilo naszego szczęścia w nosidle na plecach, hmmmm...

Czekam na drugie jezioro :D
Krzysztof i Lidia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3282
Dołączył(a): 23.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krzysztof i Lidia » 07.07.2013 20:58

Po zakończeniu "wspinaczki" :wink: udajemy się w kierunku

Obrazek


Przejazd samochodem nie trwa długo :D Po około 2 minutkach wysiadamy i podziwiamy :D

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Oczywiście spełniliśmy obywatelski obowiązek rzucania kamieniem do jeziorka 8) niestety nie dorzuciliśmy :( Inna sprawa, że zetknęliśmy się z problemem braku... kamieni :roll: Musieliśmy łazić po kilkadziesiąt metrów dalej, żeby w ogóle mieć czym rzucać. Te najbliższe chyba wszystkie już..... wyrzucone 8O :wink:
rysiek_r74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2017
Dołączył(a): 27.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) rysiek_r74 » 07.07.2013 21:54

Wygląda jak jakiś lej po bombie :)
livia-19
Globtroter
Posty: 31
Dołączył(a): 10.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) livia-19 » 08.07.2013 00:14

Witam
Juz od jakiegos czasu podczytuje Twoją relacje - jest super- i nie moge uwierzyc, że za 4 dni i ja tam bedę.Dokładnie Brela Stomarica 35A. Nie moge sie doczekac. Możesz polecić jakies fajne knajpki w okolicy,plaże, gdzie robić zakupy, co ciekawego dla dzieci (7 i 12 lat) itp?
W poprzednim roku bylismy w Podgorze - dla mnie rewelacja- a dwa lata temu w Slatine na wyspie Ciovo - po Riwierze Makarskiej jednak mało atrakcyjne miejsce - choc jak na pierwszy raz bardzo nam sie podobało. Uwielbiam Chorwację, hopla mam na jej punkcie - czemu tam jest tak daleko?????????????
Krzysztof i Lidia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3282
Dołączył(a): 23.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krzysztof i Lidia » 09.07.2013 20:20

livia-19 napisał(a):Witam
Juz od jakiegos czasu podczytuje Twoją relacje - jest super

Wiem 8) :wink: ale dziękuję :D


livia-19 napisał(a):Witam
za 4 dni i ja tam bedę.Dokładnie Brela Stomarica 35A.

To troszkę... wyżej niż my :twisted:


livia-19 napisał(a):Witam
Możesz polecić jakies fajne knajpki w okolicy,plaże, gdzie robić zakupy, co ciekawego dla dzieci (7 i 12 lat) itp?

My do knajpki chodziliśmy deptakiem w prawo. W lewo widzieliśmy dopiero w centrum. Zakupy najbliżej... w górę od Waszej kwaterki. Jeśli chodzi o coś ciekawego dla dzieci, to oczywiście... Jadran :D Place zabaw i inne jakieś.... kulki nie kulki, to raczej kierunek Centar.

Udanego urlopu :papa:
Krzysztof i Lidia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3282
Dołączył(a): 23.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krzysztof i Lidia » 09.07.2013 23:10

Jeśli chodzi o Crveno Jezero, to cóż.... popatrzyliśmy, kamieni kilkanaście wrzuciliśmy i .... zawróciliśmy :? Mimo panującego upału, nie skorzystaliśmy z okazji i nie.... popływaliśmy sobie w nim :wink: Już nie pamiętam dokładnie powodu, ale albo było już późno, albo schodzić w dół nam się.... nie chciało :oczko_usmiech:

W każdym razie wracamy do Breli :D Jednak będąc już tuż tuż, zmieniliśmy plany. Postanowiliśmy odwiedzić "nasze".....
Obrazek


Na pierwszy rzut oka pięknie, znajomo, cicho i.... pusto 8O
Obrazek


Obrazek



Obrazek




Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek
Niedzwiad
zbanowany
Posty: 1419
Dołączył(a): 07.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Niedzwiad » 10.07.2013 16:01

Nie no jak tam dojadę to stanę bykiem prostym i będę wlepiał ślepia nieruchomo. Nikt mnie nie przestawi. I będą wytykać palcem - o patrz , debil , debil hehhehe...prześliczne te foty no prześliczne :D :D :D od pół roku na nie Lookam i napatrzeć się nie mogę :papa: :papa: :papa:


...a co będzie na żywca/???? Strach się bać :oops: :oops: :oops:
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14779
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 10.07.2013 16:20

Fajnie, że się wykąpaliście w Modrym :) Mieliście trochę trudniej z podejściem z powrotem niż my, bo trafiliście na upał. My byliśmy w Imotski, jak temperatura wynosiła koło 26 stopni.

Tyle razy byliśmy na Makarskiej Rivierze (zawsze w Żivogosce), a jeszcze nigdy nie odwiedziliśmy Breli, Baskiej Vody i Tucepi :oops: 8O
Trzeba będzie to nadrobić!

Pozdrawiam :papa:
Niedzwiad
zbanowany
Posty: 1419
Dołączył(a): 07.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Niedzwiad » 10.07.2013 16:32

maslinka napisał(a):Fajnie, że się wykąpaliście w Modrym :) Mieliście trochę trudniej z podejściem z powrotem niż my, bo trafiliście na upał. My byliśmy w Imotski, jak temperatura wynosiła koło 26 stopni.

Tyle razy byliśmy na Makarskiej Rivierze (zawsze w Żivogosce), a jeszcze nigdy nie odwiedziliśmy Breli, Baskiej Vody i Tucepi :oops: 8O
Trzeba będzie to nadrobić!

Pozdrawiam :papa:



My przetestujemy to w drugim tygodniu urlopu już za 22 dni hehehhe... zdamy relację bo z fotek wygląda przepiknie :D :D :D :D
Goniaa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 559
Dołączył(a): 03.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Goniaa » 10.07.2013 22:54

Super relacja :) Przeczytałam sobie "jednym tchem" od początku. Zwłaszcza Peljesac mnie interesował :)
Krzysztof i Lidia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3282
Dołączył(a): 23.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krzysztof i Lidia » 12.07.2013 00:20

Niedzwiad napisał(a):Nie no jak tam dojadę to stanę bykiem prostym i będę wlepiał ślepia nieruchomo

To za dużo nie zobaczysz :mrgreen: lepiej się przemieszczać jakoś :wink:
Krzysztof i Lidia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3282
Dołączył(a): 23.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krzysztof i Lidia » 12.07.2013 00:45

maslinka napisał(a):Fajnie, że się wykąpaliście w Modrym :) Mieliście trochę trudniej z podejściem z powrotem niż my, bo trafiliście na upał. My byliśmy w Imotski, jak temperatura wynosiła koło 26 stopni.

To my mieliśmy znacznie.... cieplej :D

maslinka napisał(a):Fajnie, że się wykąpaliście w Modrym :) Mieliście trochę trudniej z podejściem z powrotem niż my, bo trafiliście na upał. My byliśmy w Imotski, jak temperatura wynosiła koło 26 stopni.

Tyle razy byliśmy na Makarskiej Rivierze (zawsze w Żivogosce), a jeszcze nigdy nie odwiedziliśmy Breli, Baskiej Vody i Tucepi :oops: 8O
Trzeba będzie to nadrobić!

Brelę koniecznie, Tučepi i Baška Voda to raczej poza sezonem :roll: Do ubiegłego roku, nasz namber łan na Riwierze to właśnie było Tučepi, ale Brela swym urokiem, jakby znokautowała to miasteczko

:papa:
Krzysztof i Lidia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3282
Dołączył(a): 23.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krzysztof i Lidia » 12.07.2013 00:51

Goniaa napisał(a):Super relacja :)

Dzięki :oops: :D


Goniaa napisał(a):Przeczytałam sobie "jednym tchem" od początku. Zwłaszcza Peljesac mnie interesował :)

Mam nadzieję, że.... wiedza :mrgreen: zdobyta po lekturze, okaże się przydatna :papa:
Aneta.K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2420
Dołączył(a): 11.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aneta.K » 13.07.2013 18:40

...a ja się cieszę , że w moim Tucepi wszystko na swoim miejscu.... :wink:

........ wygląda tak jakby na mnie czekało..... :lol:
Niedzwiad
zbanowany
Posty: 1419
Dołączył(a): 07.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Niedzwiad » 13.07.2013 19:19

Krzysztof i Lidia napisał(a):
Niedzwiad napisał(a):Nie no jak tam dojadę to stanę bykiem prostym i będę wlepiał ślepia nieruchomo

To za dużo nie zobaczysz :mrgreen: lepiej się przemieszczać jakoś :wink:


Już ja tam objadę wszystko śmigiem migiem hehhehe... :oczko_usmiech: :oczko_usmiech:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Peljesac planowany i Brela przypadkiem - strona 40
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone