Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Peljesac - Jestem zawiedziony popgodą

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 25.07.2011 14:07

slapol napisał(a):
Bocian napisał(a):....Joško, dzięki :) Oczywiście Slavonija to tylko pierwszy etap podrózy , bo po tygodniu w Kneževi Vinogradi, jedziemy na nasz Pelješac, do Borka, gdzie spotyka sie cała paka Croplowa : my, Ratki, Slapole, Komineski z zaprzyjaźnioną rodzinką, Bożenka z Andrzejem, Sonti ze swoimi dziewczynami, Zoole, Kjedi z rodzinką :):) Będzie grubo :)


A pogoda mi LOTTO, bo ponoć dach na chałupie szczelny jest :lol: , a poza tym jadę się tam....wyspać :roll:

No to się będziesz musiał wcześnie kłaść spać bo o 7.30 biegamy do tunelu :) Masz mój czas do pokonania :) 17'15'' 8)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 25.07.2011 14:15

Bocian napisał(a):....A pogoda mi LOTTO, bo ponoć dach na chałupie szczelny jest :lol: , a poza tym jadę się tam....wyspać :roll:

No to się będziesz musiał wcześnie kłaść spać bo o 7.30 biegamy do tunelu :) Masz mój czas do pokonania :) 17'15'' 8)[/quote]

Zwariowałeś Bocian :?: Pod górę biegasz :?: 8O i to w słońcu :?:
Acha, zapomniałem, może być deszcz...
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 25.07.2011 14:38

slapol napisał(a):
Bocian napisał(a):....A pogoda mi LOTTO, bo ponoć dach na chałupie szczelny jest :lol: , a poza tym jadę się tam....wyspać :roll:

No to się będziesz musiał wcześnie kłaść spać bo o 7.30 biegamy do tunelu :) Masz mój czas do pokonania :) 17'15'' 8)

Zwariowałeś Bocian :?: Pod górę biegasz :?: 8O i to w słońcu :?:
Acha, zapomniałem, może być deszcz...

Biegam tyłem, to widzę jakby z góry było :):)
Josko Bulic
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1271
Dołączył(a): 25.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Josko Bulic » 25.07.2011 14:45

Szalona impreza sie szikuje na Boraku.Chlopaki lepje jest plywanie nisz bieganie predawszyskim nije tak goronco i nie czut potu ktury Was bendzie oblewacz po bjeganiu :D
Kichol
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 331
Dołączył(a): 13.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kichol » 25.07.2011 14:58

Znajomi też od 6 dni w CRO i na razie jeden dzień słoneczny :lol:
Chłopaki już są w ciągu alkoholowym 8) i żeby nie umrzeć z nudów ruletkę sobie kupili :wink:

Kontynuując tradycje Bałtyckie, do Jadranu w deszczu juz wchodzili :)
CinnamonGirl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1338
Dołączył(a): 08.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) CinnamonGirl » 25.07.2011 17:05

coby pocieszyć tych załamanych. Wczoraj rano dumnie 'pan pogodynek' w TVN oznajmił, że temperatura Bałtyku osiągnąła JUŻ uwaga 17 stopni :lol: pokazywali ludzi na plaży ubranych typowo na bałtyckie klimaty, czyli długie spodnie, długie rekawy, kurtki, na to narzucony koc a dookoła nich wiatrołapy ;)

Mnie się i tak nasuwa: kupa ludzi twirdziła, że czerwiec w Chorwacji niepewny, zimny i deszczowy - nie ma to jak pewnik -lipiec.
No cóz w tym roku jakoś nie wyszło - za to ja w czerwcu umierałam na plaży z powodu upałów ;)
Ale fakt fatem jak przyjdzie wielki niz nad cała Europę to i o Chorwację zahaczy.
moondek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2331
Dołączył(a): 07.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) moondek » 25.07.2011 17:50

Bocian napisał(a):7.08 wyjazd z Ratkami do Slavonji.
Pozdrav.

Na dwa auta?... 8) ;) Wiesz, że i tak Cię lubię... :)
jgx1
Odkrywca
Posty: 98
Dołączył(a): 25.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) jgx1 » 25.07.2011 19:27

jgx1 napisał(a):- STWIERDZAM ŻE CHORWACJA JEST DO BANI -

no dobra odwołuje a jak trzeba to odszczekam :D - dziś mimo koszmarnych zapowiedzi w prognozach był zaskakująco świetny dzień - fakt upału może i nie było ale całkiem sporo słońca, nie wiało i ciepło! Rano o 10 pojechaliśmy do Trapnij póżniej do Duby Peljeskiej z plażą Duba a potem do końca dnia na Divnie - i wiecie co? Kto był na Divnie to wie :D :D :D - suma sumarum ten dzień wynagrodził mi ten brak pogody w sobote i koszmarną niedziele - jeśli pogoda taka jak dziś utrzyma się do czwartku będe pisał - STWIERDZAM ŻE CHORWACJA JEST WSPANIAŁA!
:D :D :D
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 25.07.2011 19:44

moondek napisał(a):
Bocian napisał(a):7.08 wyjazd z Ratkami do Slavonji.
Pozdrav.

Na dwa auta?... 8) ;) Wiesz, że i tak Cię lubię... :)

Widzisz w tym coś niestosownego? Mieliśmy jechać jednym ale okazało się, że do dwóch miejsc w Cro trzeba wziąć więcej rzeczy i się nie zmieścimy :)
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7912
Dołączył(a): 11.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 25.07.2011 19:53

Bocian napisał(a):7.08 wyjazd z Ratkami do Slavonji.

Jak wrócisz z wakacji to napisz coś zobaczył i czy warto było. :wink:
Może się we wrześniu tam na 2-3 dni wybierzemy.
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 25.07.2011 20:23

krakuscity napisał(a):
Bocian napisał(a):7.08 wyjazd z Ratkami do Slavonji.

Jak wrócisz z wakacji to napisz coś zobaczył i czy warto było. :wink:
Może się we wrześniu tam na 2-3 dni wybierzemy.

Nie czytam i nie pisze relacji. Opowiem Ci na Zlocie :)
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7912
Dołączył(a): 11.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 25.07.2011 21:43

Bocian napisał(a):Nie czytam i nie pisze relacji. Opowiem Ci na Zlocie :)

Za późno, chcemy zobaczyć wracając do kraju i na zlot.
OK potem zapytam mailowo. :D
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 25.07.2011 22:24

krakuscity napisał(a):
Bocian napisał(a):Nie czytam i nie pisze relacji. Opowiem Ci na Zlocie :)

Za późno, chcemy zobaczyć wracając do kraju i na zlot.
OK potem zapytam mailowo. :D

Jest zgoda :)
Dużo wskazówek daje Makłowicz w swych wędrówkach po Slavonji i Baranji.
Arek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8749
Dołączył(a): 15.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Arek » 26.07.2011 08:36

CinnamonGirl napisał(a):Mnie się i tak nasuwa: kupa ludzi twirdziła, że czerwiec w Chorwacji niepewny, zimny i deszczowy - nie ma to jak pewnik -lipiec.


Ja nie narzekam. Na prawie 2 tygodnie lipcowego pobytu tylko ostatniego dnia było wietrznie i na przemian słoneczko - chmury, ale bez problemu można było wyleżeć na plaży.

Tak więc nie ma reguły - kwestia szczęścia :)
Martyna 111
Odkrywca
Posty: 117
Dołączył(a): 02.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Martyna 111 » 26.07.2011 15:06

Boję się czy nie zapeszę sobie kolejnych pobytów w Cro, ale korci mnie żeby się pochwalić. Byliśmy 4 razy i zawsze z pogodą strzał w dziesiątkę i za każdym razem inny termin. 2008/przełom lipca i sierpnia/ Makarska bez jednej kropli, 2009 Ciovo /poczatek lipca/ spadły chyba ze 3 kropelki, 2010/od połowy sierpnia/ Baśka Voda bez deszczu i w tym Orebic /przełom czerwca i lipca/ , no i tu zaskoczenie 2 razy trochę popadało , ale nie cały dzień.Chyba należę do fartowców.Wam też życzę słoneczka.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogoda i klimat


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Peljesac - Jestem zawiedziony popgodą - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone