Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Peljesac - Jestem zawiedziony popgodą

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
romuald22
zbanowany
Posty: 4865
Dołączył(a): 22.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) romuald22 » 25.07.2011 02:35

Bocian napisał(a):A ja byłem 11 razy i nie pamiętam, żebym miał choć raz więcej niż jeden dzień na 2 tygodnie niepogody...

Ej Bocian - bo Ty taki wygadany jesteś :wink: .
Co to znaczy "raz więcej niż jeden dzień..."??? :coool:

Jak byłem kiedyś (ho, ho - w jakimś chyba 2004) na Peljesacu to zobaczyłem najpiękniejszą burzę w moim życiu. Nie tak jak w Polsce, że błyskawica co jakiś czas przetoczy się po niebie - przez kilkadziesiąt minut błyskało się non-stop. Niezapomniane.
nero
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2541
Dołączył(a): 26.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) nero » 25.07.2011 02:59

Tymoteusz123 napisał(a):... ja podjąłem mocne postanowienie, że następny urlop będzie krótszy i nie w Europie. Może Tunezja lub Turcja ...

Gratuluję męskiej decyzji ...

jgx1 napisał(a):... STWIERDZAM ŻE CHORWACJA JEST DO BANI ... nic nie poradze że zawiodłem się na tym kraju...

Jak my uwielbiamy tę ciszę i puste plaże ...
Joan65
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 585
Dołączył(a): 24.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Joan65 » 25.07.2011 06:54

Info z Peljesca, 15km od Orebic. Lampa, 30C, od maja nie padało. Borak Dingac.[/quote]

...bo za tunelem nie pada...zresztą gdzieby się tam deszcz na takie zadupie zapuścił.... :wink:

za 5 dni Hvar
skywalker_01
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 634
Dołączył(a): 21.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) skywalker_01 » 25.07.2011 06:58

Patrząc po kamerkach pogoda nie za ciekawa. Gdzieś tam przebija się słońce, a tam gdzie leje tam "no photo", co by nie zniechęcać turystów. :D
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 25.07.2011 08:45

Pag, Metajna prawie on line. Sprzed 10 minut:

Obrazek

Słoneczko piękne ale fakt wieje jak sk..... Nawet Meteora mi z gumjaka wywiało i na swojej cumie sobie pływa co widać :)
helen
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2045
Dołączył(a): 08.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) helen » 25.07.2011 09:10

Bora złodziejka wróciła :twisted: , w zeszłym roku wiała dokładnie w tym samym czasie i też po maksymalnym upale. Uważaj ona kradnie wszystko, co zdoła unieść.
A co do pogody i narzekania, w zeszłym roku oglądałam w niemieckiej telewizji lamenty ludzi, którzy polecieli na Majorkę, podczas gdy w Niemczech były upały, polecieli, a tam nieprzerwanie lało i wiało przez kilka dni. Nie ma nic pewnego, decydujemy się świadomie i ... trudno, albo "Tunezja" ... wolny wybór.
Ostatnio edytowano 25.07.2011 09:40 przez helen, łącznie edytowano 1 raz
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 25.07.2011 09:36

Wszystko pospinane linami o wytrzymałościach liczonych w tonach, więc mam nadzieję że nic mi nie odleci :wink:
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 25.07.2011 09:54

romuald22 napisał(a):Ej Bocian - bo Ty taki wygadany jesteś :wink: .

A ty, za to, rozciągnięty... :lol:
Marisa
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 183
Dołączył(a): 28.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marisa » 25.07.2011 09:55

krakuscity napisał(a):A nie lepiej było jechać na Hel?
:D

Też półwysep, tez tyle samo kosztuje, też jest taka sama pogoda a przynajmniej nie stoicie w korkach przed bramkami na autostradach. :lol:


Co do korków przed bramkami to na moich 8 wyjazdów do Cro nigdy nie stałam w korku.
Josko Bulic
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1271
Dołączył(a): 25.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Josko Bulic » 25.07.2011 10:18

No to pecha macie bo ja wruczylem do Poznańa w sobote z Splita i cali czas mialem 35 stopńi a czasami nawed 39 pszez 3 tigodnia.More czeplutenko okolo 27 stopńi.Nawed troche za goronco bo gżalo jak na patelńy.Szok doznalem po powrocie bo rużnica temperature Split-Poznań to ponad 20 stopńi :D
bodzio_gdańsk
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 334
Dołączył(a): 09.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) bodzio_gdańsk » 25.07.2011 10:25

Witam
Jestesmy na Pagu od 3 dni.Pogoda w kratkę,raz słońce raz deszcz.wczoraj całe popołudnie lało,dzisiaj słonecznie,ale wietrznie.Ale tak czy owak idziemy na plażę,woda i tak cieplejsza niż u nas.
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 25.07.2011 10:25

Josko Bulic napisał(a):No to pecha macie bo ja wruczylem do Poznańa w sobote z Splita i cali czas mialem 35 stopńi a czasami nawed 39 pszez 3 tigodnia.More czeplutenko okolo 27 stopńi.Nawed troche za goronco bo gżalo jak na patelńy.Szok doznalem po powrocie bo rużnica temperature Split-Poznań to ponad 20 stopńi :D

Joško, kolego, jak ktoś kocha Chorwację, to ta mu się odpłaca :):):)
7.08 wyjazd z Ratkami do Slavonji.
Pozdrav.
Josko Bulic
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1271
Dołączył(a): 25.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Josko Bulic » 25.07.2011 10:47

Bocian napisał(a):
Josko Bulic napisał(a):No to pecha macie bo ja wruczylem do Poznańa w sobote z Splita i cali czas mialem 35 stopńi a czasami nawed 39 pszez 3 tigodnia.More czeplutenko okolo 27 stopńi.Nawed troche za goronco bo gżalo jak na patelńy.Szok doznalem po powrocie bo rużnica temperature Split-Poznań to ponad 20 stopńi :D

Joško, kolego, jak ktoś kocha Chorwację, to ta mu się odpłaca :):):)
7.08 wyjazd z Ratkami do Slavonji.
Pozdrav.
Witam Rodo rode moj.Fajnie troche zmjenicze może na ruwnine.Slavonija jest fajna i jest co odwieżit.Obawjonskowo sprobujcie ribni paprikasz pikantni i kulen slavonski.Na pewno bendziecie z Ratkami mieli super wakaje.Latem Slavonija jest barzo,barzo goronca i sloneczka wam nie bendzie brakowacz.Pozdrawliam i widżime sie na zlotu w Toporńy :D :D
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 25.07.2011 13:03

Josko Bulic napisał(a):
Bocian napisał(a):
Josko Bulic napisał(a):No to pecha macie bo ja wruczylem do Poznańa w sobote z Splita i cali czas mialem 35 stopńi a czasami nawed 39 pszez 3 tigodnia.More czeplutenko okolo 27 stopńi.Nawed troche za goronco bo gżalo jak na patelńy.Szok doznalem po powrocie bo rużnica temperature Split-Poznań to ponad 20 stopńi :D

Joško, kolego, jak ktoś kocha Chorwację, to ta mu się odpłaca :):):)
7.08 wyjazd z Ratkami do Slavonji.
Pozdrav.
Witam Rodo rode moj.Fajnie troche zmjenicze może na ruwnine.Slavonija jest fajna i jest co odwieżit.Obawjonskowo sprobujcie ribni paprikasz pikantni i kulen slavonski.Na pewno bendziecie z Ratkami mieli super wakaje.Latem Slavonija jest barzo,barzo goronca i sloneczka wam nie bendzie brakowacz.Pozdrawliam i widżime sie na zlotu w Toporńy :D :D

Joško, dzięki :) Oczywiście Slavonija to tylko pierwszy etap podrózy , bo po tygodniu w Kneževi Vinogradi, jedziemy na nasz Pelješac, do Borka, gdzie spotyka sie cała paka Croplowa : my, Ratki, Slapole, Komineski z zaprzyjaźnioną rodzinką, Bożenka z Andrzejem, Sonti ze swoimi dziewczynami, Zoole, Kjedi z rodzinką :):) Będzie grubo :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 25.07.2011 14:03

Bocian napisał(a):....Joško, dzięki :) Oczywiście Slavonija to tylko pierwszy etap podrózy , bo po tygodniu w Kneževi Vinogradi, jedziemy na nasz Pelješac, do Borka, gdzie spotyka sie cała paka Croplowa : my, Ratki, Slapole, Komineski z zaprzyjaźnioną rodzinką, Bożenka z Andrzejem, Sonti ze swoimi dziewczynami, Zoole, Kjedi z rodzinką :):) Będzie grubo :)


A pogoda mi LOTTO, bo ponoć dach na chałupie szczelny jest :lol: , a poza tym jadę się tam....wyspać :roll:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogoda i klimat


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Peljesac - Jestem zawiedziony popgodą - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone