Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Peljesac - Jestem zawiedziony popgodą

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
krombocher
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 647
Dołączył(a): 07.07.2010
Re: A Jak BĘdzie ????

Nieprzeczytany postnapisał(a) krombocher » 22.08.2011 13:36

evik napisał(a):Cześć
byłam w lipcu nad naszym morzem - cały czas lało.
Teraz patrzę na długoterminowa pogodę w Splicie ( tvn Meteo) a tam od 3. 09. 2011 zapowiadają deszcz......a ja 2.09 wyjeżdżam na Brać...Ooojjj..!!


Cześć.
Nie przejmuj się.
Po pierwsze wiarygodne to są prognozy na max. 3 dni (co m.in. na tym forum potwierdzają rezydenci :) Po drugie okolice Splitu a Brac to dwie różne sprawy. Układ wiatrów i ukształtowanie terenu powodują, że często prognoza deszczowa na lądzie nie oznacza deszczu na wyspach.
Pozdrawiam i gratuluję dobrego wyboru.
K
KasiaAD
Podróżnik
Posty: 25
Dołączył(a): 06.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) KasiaAD » 22.08.2011 16:09

też spojrzałam na prognozę na początek września- i mam nadzieję, że się mylą 8O
aglig
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 111
Dołączył(a): 24.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) aglig » 22.08.2011 20:43

Przed wyjazdem sprawdzałam pogodę na dwa tygodnie. Według niej od tej niedzieli miało lać , grzmieć i byc ogólnie paskudnie. A rzeczywistość to ponad 30 stopni i ciągła lampa i ani jednej chmurki.
ZiNiO
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 04.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) ZiNiO » 23.08.2011 13:43

Oby tak też było na początku września :hut:
agagol
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 5
Dołączył(a): 28.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) agagol » 23.08.2011 14:26

My od niedzieli w Borku. Mam nadzieję że pogoda nam dopisze :D
Bocian jaką macie pogodę? :) byliście u Ivo?
AniaJ.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 784
Dołączył(a): 24.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) AniaJ. » 23.08.2011 15:42

A my od soboty w Trpanj :D Oby nadal słoneczko świeciło, a meteorolodzy nie byli nieomylni;)
KasiaAD
Podróżnik
Posty: 25
Dołączył(a): 06.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) KasiaAD » 23.08.2011 16:52

I ja podpisuję pod tym oczekiwaniem!
Daj losie słoneczne wakacje!
agagol
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 5
Dołączył(a): 28.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) agagol » 23.08.2011 16:56

Właśnie dostałam info od Bożo, do którego jedziemy, że w Borku jest gorącą. :)
evik
Odkrywca
Posty: 111
Dołączył(a): 16.12.2005
Re: A Jak BĘdzie ????

Nieprzeczytany postnapisał(a) evik » 24.08.2011 08:21

A dziś mówią że w te dni kiedy miało padać prawdziwa LAMPA!!!
Wystarczy spojrzeć...

http://www.tvnmeteo.pl/pogoda/swiat,2/p ... ,1647.html
ZiNiO
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 04.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) ZiNiO » 24.08.2011 08:39

No... też właśnie sprawdzałem na accuweather i faktycznie poprawiło się. Juhu!!! :)
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 26.08.2011 09:34

agagol napisał(a):My od niedzieli w Borku. Mam nadzieję że pogoda nam dopisze :D
Bocian jaką macie pogodę? :) byliście u Ivo?

Ja już w domu. Pogoda była od 13go do samego końca kapitalna. Bezchmurne niebo i 30C od 7 rano :)
evik
Odkrywca
Posty: 111
Dołączył(a): 16.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) evik » 27.08.2011 13:25

No i znów mówią, że będzie paaadaaaććć......!!!!Aaaaaa....!!!
GAPA
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 40
Dołączył(a): 18.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) GAPA » 27.08.2011 21:06

podszywacz napisał(a):
olutek napisał(a):Dołączam do pechowców. W środę powitała nas ulewa i burza. Od tej pory w nocy pada codziennie,a burza była już parę razy :( Jedynie piątek mieliśmy ładny, byliśmy na wyspie KRK. Dziś lało w nocy i cały dzień!!Calutki i to nie był mały deszczyk!! Była może godzinka przerwy, wyszliśmy na lody chociaż i pędem wracaliśmy tak lało.
Jestem w Chorwacji pierwszy raz, marzyłam żeby tu przyjechać i podoba mi się. Jednak zła jestem na siebie, bo bezgranicznie ufałam,że całe lato(a już lipiec sierpień to na 100% jest tu gorąco) i się zawiodłam:(

Skoro masz dostęp do neta to zobacz sobie że praktycznie cała Europa jest w zasięgu jakiś paskudnych deszczowych niżów, no chyba ze wakacje spędzałabyś w Rosji. Gdzie byś nie była miałabyś deszcz. Taka pogoda w Cro to naprawdę rzadkość.

Potwierdzam , moi znajomi byli w tym roku w lipcu i mieli fatalna pogodę - 2 dni słoneczne 8 dni lało i zimne noce , ja byłam pod koniec czerwca , było przepięknie , teraz planuję tygodniowy wypad od 2 września , ale mam obawy , bo prognozy mówią , że od 6 ma lać ...
Elizasz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 518
Dołączył(a): 05.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Elizasz » 28.08.2011 11:22

GAPA napisał(a):Potwierdzam , moi znajomi byli w tym roku w lipcu i mieli fatalna pogodę - 2 dni słoneczne 8 dni lało i zimne noce , ja byłam pod koniec czerwca , było przepięknie , teraz planuję tygodniowy wypad od 2 września , ale mam obawy , bo prognozy mówią , że od 6 ma lać ...


Też zależy, gdzie byli-ja byłam od 2 do 16 lipca i tylko 2-go w sobotę nam popadało-potem do końca było słonecznie i upalnie :wink:
ZiNiO
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 04.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) ZiNiO » 29.08.2011 11:33

evik napisał(a):No i znów mówią, że będzie paaadaaaććć......!!!!Aaaaaa....!!!

I znów mówią, że będzie słonecznie i gorąco!!! :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogoda i klimat


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Peljesac - Jestem zawiedziony popgodą - strona 8
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone