Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Parę fotek z Breli.

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
iwwoj
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 773
Dołączył(a): 05.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) iwwoj » 14.03.2013 18:49

Chętnie dołączę do grona czytających i oczywiście oglądających. :oczko_usmiech:
Czekam z niecierpliwością na dalszy ciąg relacji.
Pozdrawiam wszystkich Cromaniaków. :papa:

- Wojtek
dave.pl
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 125
Dołączył(a): 04.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) dave.pl » 14.03.2013 21:07

Hejka wszystkim :)
Właśnie wróciłem z pracy, kontrolne spojrzenie na forum i szok 8O , ale was tu jest ;)
Jest mi bardzo miło, że jest ktoś kto chce to czytać i oglądać.
Obiecuję, że postaram się coś jeszcze dziś skrobnąć na dobranoc :lol:
dave.pl
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 125
Dołączył(a): 04.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) dave.pl » 14.03.2013 21:22

Roxi napisał(a):W Breli nie byłam, poczytam i pooglądam co tam ciekawego :)

Witaj Roxi :D fajnie, że jesteś. Z zapartym tchem czytałem opisy twoich wypraw nurkowych.
Mam nadzieję, iż mi się uda w tym roku wykonać pełne zanurzenie (swój pierwszy raz mam już za sobą ale nie w Jadran-ie). Pozdrawiam!
dave.pl
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 125
Dołączył(a): 04.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) dave.pl » 14.03.2013 21:25

piekara114 napisał(a):Też czekam, bo w tym roku właśnie Riwiera, a dokładnie Podgora. Pisz i wklejaj zdjęcia i pisz co warto zobaczyć.
papa

Witam serdecznie :D
Powiedz kiedy wybierasz się do Podgory :?: My planujemy zameldować się tam w sobotę 20-lipca i znowu dylemat w ciemno czy rezerwować :?
Pozdrawiam!
dave.pl
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 125
Dołączył(a): 04.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) dave.pl » 14.03.2013 21:29

agus78 napisał(a):I ja witam ziomala :D Z przyjemnością pooglądam znajome twarze w znajomych miejscach 8)
Pierwsze zdjęcie, i od razu czuję się jak w domu :wink: :papa:

Hej Aga :D
Fajnie, że jesteś :lol:
Pozdrawiam!
krispinus
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 933
Dołączył(a): 17.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) krispinus » 14.03.2013 21:35

dave.pl napisał(a):
Mam nadzieję.... wykonać pełne zanurzenie


Na razie dawaj wynurzenia :oczko_usmiech:
dolar76
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 16
Dołączył(a): 22.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) dolar76 » 14.03.2013 21:38

Ja tez zasiadam i czytam i pozdrawiam ;)
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15675
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 14.03.2013 21:54

dave.pl napisał(a):
piekara114 napisał(a):Też czekam, bo w tym roku właśnie Riwiera, a dokładnie Podgora. Pisz i wklejaj zdjęcia i pisz co warto zobaczyć.
papa

Witam serdecznie :D
Powiedz kiedy wybierasz się do Podgory :?: My planujemy zameldować się tam w sobotę 20-lipca i znowu dylemat w ciemno czy rezerwować :?
Pozdrawiam!


My od 13-24 lipca, zaliczka już poszła, "w ciemno" to nie dla nas, już próbowaliśmy :D Południowy kraniec Podgory
Może do zobaczenia, a teraz pisz!!!
dave.pl
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 125
Dołączył(a): 04.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) dave.pl » 14.03.2013 23:08

Ok wracam do relacji.
Otóż ruszyliśmy jak napisałem wcześniej ok 17-ej po południu. Godzina wyjazdu wybrana celowo z trzech powodów: 1. Robię trasę na raz :roll: ,
2. Uwielbiam jeździć w nocy :) ,
3. Obwodnicę Wiednia mijamy w godzinach nocnych (mniejszy ruch).
Niestety nie mam wielu fotek z podróży poprzez nasza piękną Polskę. Ale i tak pewnie nie na te fotki czekacie :P
Trasę wybrałem, a w zasadzie TomTom wybrał standardową: Praszka - Strzelce Opolskie - Gliwice - Rybnik - Chałupki i jesteśmy w Czechach.
Pierwszy parking w wiadomym celu - zakup winiety, mała kawka z żonką no i nasza latorośl musi od czasu do czasu na wybieg, bo w aucie dziczeją 8O
Kawka:
Obrazek

Na wybiegu:
Obrazek

Żeńska część ekipy:
Obrazek

Po krótkiej regeneracji, ceremonii naklejania winiety (do dziś nie mogę się pozbyć resztek z szyby :cry: ), ruszamy dalej czyli Bohumin - Olomouc ( i tu 8O koniec autostrady )
Po drodze mój syn złapał końcówkę zachodu słońca:
Obrazek

Kierujemy się na Brno, powoli zbliżamy się do granicy Austriackiej i stało się - ulewa jak z cebra, grzmoty błyski jakieś. To z prawej to z lewej widoczność jak w gęstej mgle :roll: Spoglądam na małżonkę i decyzja mogła być tylko jedna - zjazd na parking, przeczekamy chwilkę (ona panicznie boi się tych wszystkich grzmotów i błyskawic).
Mija jakieś pół godziny i nic dalej leje i błyska gdzieś w oddali więc ruszamy powoli, bo mi jeszcze nie w głowie spanie w samochodzie.
Na granicy Austriackiej powtórka z granicy Polsko-Czeskiej czyli zakup winiety, ale tym razem kupiłem podwójnie Austria + Słowenia (żeby później po nocy nie tracić czasu na kolejną naklejkę w Słowenii).
Wiem że zdecydowana większość z was nie kupuje winiety na Słowenię wybierając objazd autostrady, ja cenię sobie jazdę autostradą nawet jeśli to jest tylko kilkadziesiąt km.
Za Brnem przestaje padać, robi się już późno więc na drodze trochę luźniej.
Obwodnica Wiednia, bajka cztery pasy autostrady i puściutko, kierunek - Graz - Maribor.
Po wjechaniu do Słowenii Madzia wskazuje znaczny ubytek Diesla więc przystanek na napełnienie zbiornika, mała kawka i dalej w drogę.
Kierunek Zagrzeb. Na granicy Chorwackiej kilka samochodów czeka na odprawę, na zewnątrz lekki deszczyk,
a cała moja ekipa śpi w najlepsze. Po przejechaniu granicy przystanek i kanapka na deszczu z kubkiem kawy w ręku :) Mam nadzieję, że na miejscu pogoda będzie lepsza, bo to co zastaliśmy na granicy przypominało raczej wyjazd nad Bałtyk niż podróż do słonecznej, upalnej Chorwacji :?
CDN...
krispinus
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 933
Dołączył(a): 17.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) krispinus » 14.03.2013 23:28

dave.pl napisał(a):....ruszyliśmy... ok 17-ej po południu

:D
...dalsza dbałość o szczegóły i precyzja ... wyjątkowe :wink:
CROnikiCROpka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2171
Dołączył(a): 04.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROnikiCROpka » 15.03.2013 00:02

Dogoniłam Was i się dosiadam :)
banankochan
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 510
Dołączył(a): 14.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) banankochan » 15.03.2013 10:34

dave.pl napisał(a):
piekara114 napisał(a):Też czekam, bo w tym roku właśnie Riwiera, a dokładnie Podgora. Pisz i wklejaj zdjęcia i pisz co warto zobaczyć.
papa

Witam serdecznie :D
Powiedz kiedy wybierasz się do Podgory :?: My planujemy zameldować się tam w sobotę 20-lipca i znowu dylemat w ciemno czy rezerwować :?
Pozdrawiam!


W ciemno, zawsze coś się znajdzie :hut:
banankochan
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 510
Dołączył(a): 14.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) banankochan » 15.03.2013 10:39

Witam wszystkich!!
Zasiadam również i czekam na cd relacji, ponieważ planuję urlop w tym roku właśnie tam i na pewno w ciemno :lol:
labusm
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3284
Dołączył(a): 11.12.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) labusm » 15.03.2013 17:30

Dosiadam się i ja
Moja Madzia też była w Breli, też miała naklejkę na szybie, ale że szyba ciemna i za bardzo nie widać, była również naklejka na magnesie na blasze.
No, ale była rok wcześniej :)
Już się nie odzywam i czytam
kamil1929
Cromaniak
Posty: 826
Dołączył(a): 27.09.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kamil1929 » 15.03.2013 18:47

W Breli byłem,ale chetnie powspominam... :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Parę fotek z Breli. - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone