Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pag 2010

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
greenrs
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5792
Dołączył(a): 30.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) greenrs » 10.10.2011 08:53

mahadarbi napisał(a):Nadzieję to ja mam inną. Że jak już każdy z ulicy mojej i Twojej tam pojedzie, to w końcu się nasyci i mu się Pag przeje. Wtedy po cichu można znowu tam wrócić :wink: Z o wiele większą przyjemnością...


Nie liczyłbym na to... Pag może stać się nałogiem, z którego trudno się wyleczyć (jak zresztą wiele miejsc w Cro). Ja mam taką zasadę dotyczącą wyjazdów wakacyjnych - nigdy dwa razy w to samo miejsce. Jednak Pag mnie ciągle kusi i wiem, że kiedyś na pewno tam wrócę. :wink:
mahadarbi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2247
Dołączył(a): 31.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mahadarbi » 10.10.2011 09:21

Hołduję podobnej zasadzie :wink: Życia nie starczy, by wszystkie cudne miejsca zobaczyć, a Cro nie jest aż taka obezwładniająca, żeby wyłącznie na niej się skupiać :wink:
Ale powrócę kiedyś. Next life, może... Na Pag z pewnością.
Aguha
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 875
Dołączył(a): 27.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aguha » 21.10.2011 11:59

Przez Wiedeń na Pag...
Dobrze, że sama siebie z pracy nie mogę wyrzucić :wink: , ale przez Ciebie, Nadię, Mario i innych robota leży odłogiem.

Bardzo sympatyczna relacja, denerwowałam się razem z Tobą o zdrowie, chłonęłam widoki, obśliniłam pół komputera, a na końcu się wzruszyłam... Jestem beznadziejna :wink: :lol:
mahadarbi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2247
Dołączył(a): 31.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mahadarbi » 21.10.2011 12:00

Kocham Cię, normalnie :lol: :lol: :lol:


Po Pag-u na Wiedeń :wink:
babciaolkairysia
Globtroter
Posty: 54
Dołączył(a): 01.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) babciaolkairysia » 04.07.2016 00:34

Witam

Czy można prosić namiary na tą wille ,
dla mnie widok z tarasu bezcenny a chcieliśmy jechać we Wrześniu
Pozdrawiam i z góry dziękuje
Sroqraf
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 45
Dołączył(a): 01.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sroqraf » 02.08.2016 12:24

Eh... podzielam. Życie za krótkie by zobaczyć wszystko. Moja relacja z Pagu tutaj http://sh.st/LVVXF :)
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Pag 2010 - strona 15
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone