Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pag 2010

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mahadarbi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2247
Dołączył(a): 31.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mahadarbi » 18.08.2010 12:37

No to pomyślę :) chęć mam straszną pochwalić się tym Wiedniem, bo jest czym. Zakochałam się w nim bez pamięci.
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 18.08.2010 12:41

To ja się przyłącze do oczekujących na Wiedeń.
Mam go teraz, po drodze, w planach, ale, obawiam się,
że mogę się jednak nie zdecydować na ten krótki w nim pobyt.
Trochę napięty bym miał ten pobyt. Raczej go sobie odpuszczę.

A, tak przy okazji: w Wiedniu nocowaliście?
A jeżeli tak, to gdzie? Ile zajęła Wam podróż do domu z Wiednia?
armar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 28.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) armar » 18.08.2010 12:56

Sympatyczna relacja :D
Wczoraj właśnie wróciliśmy z wakacji w Cro

Jeden tydzień na Pagu drugi w Dingacu

Na Pagu delektowałem się jednym z najbardziej oryginalnym smakiem sera jaki jadłem w życiu , a wspomnę że w drugiej połowie lipca byłem ponad tydzień w Alzacji i objadałem się francuskimi serami ..... :D

Paski ser nie jest wcale taki drogi , można kupić za 130-160kun za kg , czyli ok 20Eu , cena jak we Francji na farmach ale naprawdę warto skosztować bo jest niesłychanie oryginalny w smaku być może nie wszystkim posmakuje ale jest naprawdę jedyny w swoim rodzaju :lol:

Za to na wino to tylko do Dingaca - nie bez kozery jest to najdroższy winny trunek w Chorwacji choć na miejscu i Dingać i Mali Plavac ( wyborne) można kupić w pystępnych cenach :wink:
mahadarbi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2247
Dołączył(a): 31.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mahadarbi » 18.08.2010 13:00

:-)
My wpisaliśmy go w plany świadomie bardzo, zawsze bowiem, kiedy jedziemy do Cro i mijamy Wiedeń - cieknie nam ślinka :lol: No ale wtedy jedzie się TAM, spieszymy się po słońce, nad morze, oby szybciej. Zwiedzania po drodze nie wchodzą w grę, bo cały urlop przeznacza się na docelową destynację, a nie 'przypisy'. Z bólem serca więc mija się to, gdzie bardzo chciałoby się spędzić choć dwa dni.

Odsiecz wiedeńską więc postawiliśmy sobie w drodze powrotnej za szczyt honoru :lol:

Mieszkaliśmy jak lordowie, a co!, w samym sercu Ringu, przy Kärtner Ring vis a vis Opery Wiedeńskiej w... Bristolu 8O Taka nagroda za chorobowe wczasy :wink:
Obrazek
Obrazek




Z Wiednia do Warsaw jechaliśmy 8 godzin.
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 18.08.2010 13:07

mahadarbi napisał(a): ... mijamy Wiedeń - cieknie nam ślinka.

Właśnie dlatego tak sobie pomyślałem, że w końcu, może w tym roku, zamiast w Graz to w Wiedniu zanocować ...

mahadarbi napisał(a): ... mijamy Wiedeń - cieknie nam ślinka.
Z Wiednia do Warsaw jechaliśmy 8 godzin.

No tak. Mokotów :(
Ja mam prawie dwie godziny dłużej.
Chyba, żebym o czwartej rano wyjechał.
Ale to i tak nie gwarantuje luzu na drodze :D
helen
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2045
Dołączył(a): 08.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) helen » 18.08.2010 13:09

No to zaszaleliście, ale jak można finansowo sobie pozwolić, to czemu nie. Zazdroszczę, zazdroszczę.... widzisz, publiczność już jest, możesz pisać dalej, koniec Pagu, ale nie koniec urlopu ;)
mahadarbi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2247
Dołączył(a): 31.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mahadarbi » 18.08.2010 13:13

weldon napisał(a):Właśnie dlatego tak sobie pomyślałem, że w końcu, może w tym roku, zamiast w Graz to w Wiedniu zanocować ...


To świetny pomysł! Najwięcej czasu zajmuje błądzenie po mieście, jeśli się go nie zna. My już w nim kiedyś byliśmy, raz też pobłądziliśmy, więc teraz kojarzyliśmy pewne charakterystyczne punkty. No i hotel raczej łatwo było znaleźć ;-)



mahadarbi napisał(a):
No tak. Mokotów :(
Ja mam prawie dwie godziny dłużej.


Nie dramatyzuj ;-) Jakie dwie godziny dłużej? Choć wiem, że czasem szybciej z Cieszyna do W-wy niż z Mokotowa na Żoliborz :twisted:
My wyjeżdżaliśmy w poniedziałek o 10.00 i droga była świetna. Najgorzej było w PL, jak zawsze.
mahadarbi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2247
Dołączył(a): 31.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mahadarbi » 18.08.2010 13:16

helen napisał(a):No to zaszaleliście, ale jak można finansowo sobie pozwolić, to czemu nie. Zazdroszczę, zazdroszczę.... widzisz, publiczność już jest, możesz pisać dalej, koniec Pagu, ale nie koniec urlopu ;)


Powiem Ci szczerze, że na Wiedeń oszczędzaliśmy, nie na Pag :lol: Sobota i niedziela w Wiedniu w całkowitym rozrachunku przebiła te kilka dni na Pag-u, no ale to świadomie wpisaliśmy wcześniej w życie :lol: Nie żałujemy.
Katarinka
Croentuzjasta
Posty: 186
Dołączył(a): 13.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarinka » 18.08.2010 14:25

Czekam na Wiedeń.
Wyjechałam razem z Wami z Pagu, ze łzami w oczach. Zrobiło mi się tak strasznie smutno przy czytaniu. Piszesz bardzo obrazowo!
viggen_wawa
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 252
Dołączył(a): 16.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) viggen_wawa » 18.08.2010 14:34

Zapisuję się na Wiedeń, a też mam go na świeżo (powrót z Cro zakładał, przynajmniej kilkugodzinny pobyt w tym pięknym mieście)... może bez noclegu w Bristolu :wink:, ale za to w genialnych lokacjach. A relację z Pag-u czytało się jak dobrą powieść.
mahadarbi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2247
Dołączył(a): 31.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mahadarbi » 18.08.2010 14:41

Katarinka, viggen, i cało reszto :-)
Wielka to przyjemność, kiedy czyta się takie oceny. Bardzo, ale to bardzo mi miło :oops:

To może faktycznie teraz nach Vienna...? :wink:
mutiaq
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1892
Dołączył(a): 19.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mutiaq » 09.10.2011 16:09

Super było wrócić do Mandre..... Byliśmy tam 2 lata temu :)
mahadarbi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2247
Dołączył(a): 31.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mahadarbi » 09.10.2011 19:06

A przy okazji wątek wyciągnięty z piwnicy :lol:

Cieszę się, że się podobało :papa:
greenrs
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5792
Dołączył(a): 30.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) greenrs » 09.10.2011 23:41

mutiaq napisał(a):Super było wrócić do Mandre..... Byliśmy tam 2 lata temu :)

Już tak nie zachwalaj bo za rok będą tam takie tłumy jak w Makarskiej :D
mahadarbi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2247
Dołączył(a): 31.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mahadarbi » 09.10.2011 23:46

Ależ większych tłumów niż rok temu to ja sobie nie wyobrażam :!: :roll: W najgorszych snach nie przypuszczałam, że to tak oblężone miejsce przez naszych 8O :twisted: :roll: :roll:

Nadzieję to ja mam inną. Że jak już każdy z ulicy mojej i Twojej tam pojedzie, to w końcu się nasyci i mu się Pag przeje. Wtedy po cichu można znowu tam wrócić :wink: Z o wiele większą przyjemnością...
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Pag 2010 - strona 14
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone