Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Otok Pag - wyspa o kilku obliczach

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
aga_manka
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 103
Dołączył(a): 15.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) aga_manka » 07.09.2010 09:06

Wyspa Pag swoim surowym krajobrazem przypomina mi książyc albo jakąś inną planetę na której nie ma życia ale dzięki temu jest wyjątkowa, jest bardzo inna od Półwyspu Peljesac na którym byłam , ale nie powiem chętnie poplażowałabym tam , piekne fotki!!!!
mahadarbi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2247
Dołączył(a): 31.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mahadarbi » 07.09.2010 12:22

I ja, i ja się baaaaaaaaaardzo cieszę, że wróciłeś, Kaja :D przygód mieliście bez liku, a te ze zdrowiem ciągnęły się w nieskończoność, jak u nas. Pisz i wklejaj, szkoda czasu! :lol:
ozyrys760
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 174
Dołączył(a): 04.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ozyrys760 » 08.09.2010 14:52

SUPER RELACJA Z PODRÓŻY :D
mimik
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 164
Dołączył(a): 14.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mimik » 29.01.2011 23:06

kaja45 napisał(a):Tak jak pisałem wcześniej czas upływał na przygotowaniach do wyjazdu i poszukiwaniach atrakcyjnych miejsc, w końcu przyszedł ten dzień i godzina "0".

Około godziny 5:15 wyjazd nasz osiołek (Citroen Berlingo, moja żona kierowiec, ja pilot uzbrojony w navi z AutoMapą i nasze dwie córki). W Pszczynie spotkaliśmy się ze znajomymi i razem w kolumnie dwóch pojazdów ruszyliśmy DK nr 1 w kierunku Bielska Białej, dalej przez Żywiec i Zwardoń, muszę powiedzieć, że ruch o tej porze był znikomy, granicę Polską-Słowacką przekroczyliśmy w Lalikach. Od Żyliny przejazd autostradą do Bratysławy

Obrazek,
później bezpłatny kawałeczek autostrady węgierskiej i zjazd na Route 86

Obrazek
Obrazek

Przed Csorną były dwie mijanki spowodowane robotami drogowymi, ale obyło się bez czekania. W planach mieliśmy postój na obiad w sławionej przez forumowiczów restauracji w Csornej, niestety pora czasowa nie pozwoliła nam skorzystać ze specjalności tej knajpki (byliśmy tam około 10:20), ale jak mówi stare przysłowie pszczół "co się odwlecze to nie uciecze"

Obrazek


Hejka.

Mam takie pytanko. odnośnie tego bezpłatnego kawałka autostrady do zjazdu na drogę nr 86.
Czy on aby na pewno jest bezpłatny?
W zeszłym roku wracając przez Węgry pojechałem na Mosonmagyarovar i dalej 150- ką przez Rajke do Bratysławy żeby uniknąć autostrady. Może niepotrzebnie. Jesteś pewny, że ten odcinek jest niepłatny.
W tym roku też wybieram się do Cro (Pag) i jeśli nie ma takiej potrzeby to wolałbym nie kluczyć za bardzo.
Pozdrawiam
kaja45
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 276
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaja45 » 30.01.2011 00:13

Na 300 % jestem pewny, jest bezpłatny
mimik
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 164
Dołączył(a): 14.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mimik » 30.01.2011 19:50

No to super.
Nie będę musiał kluczyć jakimiś zadupiami czyli jeden problem mniej.
Dzięki :D :D
beklin
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 44
Dołączył(a): 15.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) beklin » 30.01.2011 20:29

Nie rozumiem po jakiego pchać się na 86 skoro 1530 HUF to nie majątek, a jedzie się wygodnie autostradą bez żadnych niepotrzebnych kombinacji 8)
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 30.01.2011 20:47

Uwierz- już niejedna klawiatura "wysiadła" w dyskusji na ten temat! :D
Jedno i drugie rozwiązanie ma tyleż samo przeciwników co i zwolenników.
mimik
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 164
Dołączył(a): 14.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mimik » 31.01.2011 09:20

Nie wiem jak inni. Ja wybieram tańsze rozwiązania ze zwykłego skąpstwa :D :twisted:
Heterka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 461
Dołączył(a): 21.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Heterka » 31.01.2011 10:05

Pag jest piękny, a Mandre spokojnym miasteczkiem spędziliśmy tam 2 tyg. w 2009 roku. Do plaży - skręt za lustrem dojechaliśmy tylko raz ( chyba Isola ) właśnie po relacji NERO, myślałam, że mąż mnie udusi bo cały samochód był w kurzu i był przekonany, iż jest porysowany na szczęście był to tylko pył. Plażowaliśmy w Mandre niedaleko porciku i jeździliśmy na plażę Cista ( drugi zjazd ) bo na pierwszym zjeździe było dużo ludzi - znaleźliśmy sobie super zatoczkę. Dla naszych pociech najlepsze było to, że w ogrodzie żyły sobie żółwie.
kristkp
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 33
Dołączył(a): 11.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kristkp » 03.03.2011 21:09

kaja45 jeśli to nie tajemnica to napisz ile płaciłeś za apartament. Czekam na odpowiedź z tej villi i chciałbym mieć jakiś punkt odniesienia. Z góry dziękuję
kaja45
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 276
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaja45 » 06.03.2011 22:02

kristkp napisał(a):kaja45 jeśli to nie tajemnica to napisz ile płaciłeś za apartament. Czekam na odpowiedź z tej villi i chciałbym mieć jakiś punkt odniesienia. Z góry dziękuję


Sorry, że tak długo się nie odzywałem, cena apartamentu wynosiła coś koło 75 euro :D
kristkp
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 33
Dołączył(a): 11.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kristkp » 07.03.2011 09:10

Dzięki za odpowiedź. W między czasie dostałem odpowiedź, że w terminie koniec czerwca, początek lipca miejsc brak. Znalazłem już miejsce w innej polecanej na forum lokalizacji.
mutiaq
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1892
Dołączył(a): 19.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mutiaq » 07.03.2011 22:47

Cieszę się, że mogłam wrócić wspomnieniami na Pag i do Mandre, w którym spędziliśmy urlop w 2009 roku.
Super się zdjęcia ogląda, oby więcej!
Pozdrówka! :)
kaja45
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 276
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaja45 » 09.05.2011 10:46

W końcu znalazłem chwilkę :D , żeby wkleić ostatnie zdjęcia z zeszłoroczego pobytu na Pagu, tak jak pisałem we wcześniejszych postach, na koniec zafundowaliśmy sobie wycieczkę do Lun, po drodze tysiącletnie gaje oliwne, przepiękne Polecam jako obowiązkowe miejsce do zatrzymania się, poniżej kilka zdjęć niestety zrobione przez komórkę, mój aparat jak wiecie miał awarię

Obrazek
Obrazek
Wracając z Pag nie omieszkaliśmy się zatrzymać na sławnym moście paskim

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Otok Pag - wyspa o kilku obliczach - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone