Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Otok Pag - wyspa o kilku obliczach

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 05.08.2010 13:55

Zaczynam mieć Mandre na celowniku na 3 tydzień tegorocznego urlopu :wink:
kaja45
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 276
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaja45 » 05.08.2010 19:34

mahadarbi napisał(a):No to zwiedzajmy razem :D Nie ma to jak wirtualna podróż tymi samymi szlakami :lol:


Dokładnie tak, fajnie jest oglądać te same miejsca widząc je z innej perspektywy

Rysio napisał(a):Zaczynam mieć Mandre na celowniku na 3 tydzień tegorocznego urlopu :wink:

Myślę, że warto poświęcić te kilka dni, ktoś na forum pisał, że Mandre jest najgorszym miasteczkiem na wyspie, no cóż mógł tak napisać bo tylko przejeżdżał tamtędy, gdyby pomieszkał tam kilka dni myślę, żeby zmienił zdanie.

Ja polecam :D
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 06.08.2010 09:36

Będę na Pagu prawdopodobnie w godzinach dopołudniowych więc będę miał czas na sprawdzenie gdzie ładnie i ewentualne wymyślanie :wink:
kaja45
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 276
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaja45 » 07.08.2010 14:30

Rysio napisał(a):Będę na Pagu prawdopodobnie w godzinach dopołudniowych więc będę miał czas na sprawdzenie gdzie ładnie i ewentualne wymyślanie :wink:


Dokładnie tak, pośpiech jest złym doradzcą.
kaja45
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 276
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaja45 » 07.08.2010 14:42

Mandre - małe miasteczko na zachodnim brzegu wyspy z widokiem na Maun, Skrda i w oddali Olib. Niewielki port i osiedle nowoczesnych domków rodzinnych, osłonięty jest gęstym lastem sosnowym. Kilka zdjęć Mandre.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ta jest ta knajpka o której często pisze mahadarbi w swojej relacji po Pagu
mahadarbi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2247
Dołączył(a): 31.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mahadarbi » 07.08.2010 16:33

Dokładnie tak! :D Dziękuję Ci, kaju (?), za to zdjęcie, bo mimo iż doznania kulinarne nie równały tam się z żadną inną knajpą gdziekolwiek indziej na Pag-u, nie uwidoczniłam jej jakoś na żadnym zdjęciu :oops:

Poza tym, piękne zdjęcia... Ja mam do dyspozycji tylko klasyczną 'małpę', więc w życiu mi takie zbliżenia nie wyjdą. Prześliczny ten nr.3, cudo! :roll:
kaja45
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 276
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaja45 » 07.08.2010 19:41

Dzięki mahadarbi jako lekturę na wczasy wziąłem kilka książek o fotografii i zacząłem się uczyć 8O , a kaja45 to ja Jacek :D :D :D jutro będę miał więcej czasu to wkleję parę fotek i popiszę więcej, chociaż może znajdę chwilkę to opisze moje pierwsze zwiedzanie okolic Mandre na rowerze
mahadarbi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2247
Dołączył(a): 31.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mahadarbi » 07.08.2010 19:54

Ja się domyśliłam, że kaja to Ty, chodziło mi bardziej o odmianę nicka :lol:
Super, rowerem! To musiała być niezła wycieczka, koniecznie dużo fotek :D
Katarinka
Croentuzjasta
Posty: 186
Dołączył(a): 13.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarinka » 07.08.2010 20:07

Oczywiście dopisuję się do czytelni :)
W tym roku aż roi się od relacji z Pagu ;) wszędzie można było usłyszeć Polaków, więc tak się domyślaliśmy, że to "modna" w tym roku wyspa.
kaja45
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 276
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaja45 » 07.08.2010 20:31

mahadarbi napisał(a):Ja się domyśliłam, że kaja to Ty, chodziło mi bardziej o odmianę nicka :lol:
Super, rowerem! To musiała być niezła wycieczka, koniecznie dużo fotek :D


Wiem, wiem :D w końcu dorzuciłem awatarka, a kaja45 to skrót inicjałów mojej lepszej połowy :D i moich, a nr 45 od nr naszego wymarzonego mieszkanka, ale to tyle jeżeli chodzi o nicka, zabieram się do relacji
Jolanda
Cromaniak
Posty: 3553
Dołączył(a): 11.10.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jolanda » 07.08.2010 20:35

Zapisuję się do czytelni :D
Focie piękne :D tyle tych relacji i fotek że już nie wiem gdzie byłam :wink:
teraz zabieram się za relacje :D
mahadarbi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2247
Dołączył(a): 31.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mahadarbi » 07.08.2010 20:37

A właśnie... Jak takiego awatarka z podobizną wrzucić, skoro cały czas mu nie odpowiada? :wink: a to za mały, a to linka nie przyjmuje a to to, a to sio :twisted:

A relację wrzucaj i to szybko! :D
Jolanda
Cromaniak
Posty: 3553
Dołączył(a): 11.10.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jolanda » 07.08.2010 20:49

mahadarbi napisał(a):A właśnie... Jak takiego awatarka z podobizną wrzucić, skoro cały czas mu nie odpowiada? :wink: a to za mały, a to linka nie przyjmuje a to to, a to sio :twisted:

A relację wrzucaj i to szybko! :D
Jeśli mogę wtrącic słówko, też miałam problem z avatarkiem, ale z tym programem :D to pikuś :wink:
tylko musisz kliknąc na zmiane zdjęcia( Image resize)...na avatara
Powodzenia

http://www.imageshack.us/
mahadarbi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2247
Dołączył(a): 31.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mahadarbi » 07.08.2010 20:52

Kurczę, ale ja już to przerabiałam. W tym programie właśnie, i nic! :(

Sorry, kaja, za zaśmiecanie...
kaja45
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 276
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaja45 » 07.08.2010 20:54

Tak następny słoneczny dzień, więc pora wyruszyć na zwiedzanie okolicy i poszukiwanie pięknych plaż. Wyciągnąłem z pokoju mój rower, a że jest to full, więc paskie trasy mu nietrudne :D

Obrazek
na sam początek plaża Girenica, w końcu Nero tak pięknie ją ukazał, że żal było tam nie pojechać, na sam początek długi podjazd, uff ale się namęczyłem (niestety w tym roku braki kondycyjne dały się we znaki) :( dojechałem do rozjazdu z lustrem (jeszcze raz dzięki Nero za szczegółowy opis i zdjęcia dojazdu)

Obrazek
to to lustro

Obrazek
po prawej jakaś stacja przekaźnikowa (chyba)

Obrazek
po lewej auto złom :D sorry to była czyjaś działka z różnymi pojazdami np. wozem straży pożarnej

Obrazek
lata świetności ma już za sobą, na tym skrzyżowaniu z lustrem skręcamy w lewo i droga szutrowa z kamieniami i w dół to jest to co lubię, miło było poszaleć, dojechałem do końca i po prawej cudo GIRENICA, od razu ją polubiłem (niech zdjęcia oddadzą jej piękno)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
żeby nie było, że tam nie byłem :D, po krótkiej kąpieli czas wracać, postanowiłem wrócić do Mandre brzegiem, co to była za jazda, niestety podczas powrotu zgubiłem magnesik ze szprychy także licznik padł.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Otok Pag - wyspa o kilku obliczach - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone