Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Oszust w Czarnogórze

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 20.07.2013 23:53

Snooky napisał(a):Dobrze, wy myślicie że mafia to bmkami musi jeździć itd.
Wiecie, czarnogóra to nie polska, tam jest inna rzeczywistość , ale ok . Życzę wam miłych wakacji w takim razie i zapraszam do tego pana .

Niech jadą,zaczną jęczeć jak wrócą lecz po co przestrzegać-jeleni nie brakuje.
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 20.07.2013 23:55

Snooky napisał(a):Dobrze, wy myślicie że mafia to bmkami musi jeździć itd.
Wiecie, czarnogóra to nie polska, tam jest inna rzeczywistość , ale ok . Życzę wam miłych wakacji w takim razie i zapraszam do tego pana .

Niech jadą,zaczną jęczeć jak wrócą lecz po co ostrzegać-jeleni nie brakuje.Czarnogóra to nie Polska,nasze prawo tam nie obowiązuje,można gościa jedynie cmoknąć w zad.
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33332
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 21.07.2013 08:18

Jakoś nie mogę (chodź bardzo się staram) dopatrzeć się tutaj oszustwa.

Uważam, że info bardzo przydatne dla wybierających się w to miejsce, niemniej jednak tytuł wątku (jak i użycie słowa "oszust" w samej treśći) wg mnie mocno niefortunne.
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 21.07.2013 08:56

anakin napisał(a):Jakoś nie mogę (chodź bardzo się staram) dopatrzeć się tutaj oszustwa.

Uważam, że info bardzo przydatne dla wybierających się w to miejsce, niemniej jednak tytuł wątku (jak i użycie słowa "oszust" w samej treśći) wg mnie mocno niefortunne.

Z tym muszę się zgodzić-lepiej zmienić tytuł na przestrzegam przed kombinatorem w Czarnogórze
wojtekant
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 158
Dołączył(a): 18.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojtekant » 26.01.2014 22:23

Kiedyś skorzystałem z usług tego pana i jego biura (2008-2009). Początek był nawet śmieszny, bo gonił mnie dla odmiany golfem od Utjehy, ale nie dałem się i udało mu się mnie zablokować dopiero na światłach w Ulcinju (hmm, sceny jak z taniego filmu gangsterskiego). Poprawnie rozpoznał rejestrację (stolnica) i po polsku zaoferował apartament. Po zawinięciu się do jego biura (Agencji Omega) pokazał zdjęcia trzech apartamentów i przestrzegał przed apartamentami blisko Wielkiej Plaży, bo niby bez kanalizacji, wodociągu itp. Namawiał na dom swojej mamy po remoncie, parokrotnie powtórzył, że jest bardzo czysto. Cena była dla nas akceptowalna - tyle samo płaciliśmy rok wcześniej za apartament wzięty od właściciela innej willi, który "łapał klientów" skuterem (burgman) na drodze i parkingach wielkiej plaży :) Pojechaliśmy zatem zobaczyć apartman, było faktycznie bardzo czysto, jasno, balkon z widokiem, klima w cenie, tylko parkowanie trochę niewygodne. W trakcie pobytu żadnych nieprzyjemności, choć parę razy wróciliśmy koło północy, aha, z parkowaniem był wtedy problem - 2x brak miejsca, trzeba było zjechać niżej i podenerwować się do rana.

Tak więc złych wspomnień ani żalów do tego pana, jak i samej Agencji nie mam, ale słyszałem, że po w sumie 10 latach udanej współpracy i świadczeniu usług na poziomie w 2012 coś dziwnego się stało i się wszystko popsuło, ludzie ponoć byli nabijani w butelkę, przepadały zaliczki itp. (pewnie mafia zadziałała).

Smutne to, bo kiedyś polecałem znajomym, aby wybierając Ulcinj na urlop (zwłaszcza pierwszy raz) zjeżdżali na lewo do Omegi, ze względu na brak bariery językowej i sprawdzone miejsce. Teraz tego boję się robić, a ten wątek jedynie może potwierdzać obawy. Sam niestety nie odwiedzałem MNE od 2010 i nie potrafię stwierdzić co się stało i czy na miejscu zostało coś z Omegi znanej przed laty.
smok131
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1017
Dołączył(a): 24.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) smok131 » 26.04.2014 21:03

Znam Agencję Omega od lat i jest to normalna agencja a nie zadna mafia,ich praca jak każdej agencj turystycznej polega na pośrednictwie za co dolicza sie swoją marżę.Pomerdały ci się czlowieku czasy, dzisiaj jest wolny rynek i w sklepie też płacisz za towar więcej niż u producenta a w internecie i nie tylko masz wiele agencji, które za pośrednictwo doliczają sobie swoją prowizję. Kiedyś ludzi którzy w ten sposób zarabaiali nazywano spekulantami ale na szczęscie te czasy już dawno odeszły w zapomnienie
Poprzednia strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Oszust w Czarnogórze - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone