Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ośrodek Medena w Trogirze

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Igma
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 09.08.2005
Ośrodek Medena w Trogirze

Nieprzeczytany postnapisał(a) Igma » 09.08.2005 12:07

Witam wszystkich, wyjeżdzam pod koniec sierpnia do Chorwacji i jestem przerażona pogodą, mam jednak pytanie czy ktoś z Was był w apartamentach w Ośrodku Medena w Trogirze.?
krzychu_72
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 515
Dołączył(a): 06.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzychu_72 » 09.08.2005 13:17

Proponuję skorzystać z wyszukiwarki, która, co ciekawe, jest dostępna na tym forum. Wpisujesz meden* i klikasz "Szukaj". Powodzenia.
Igma
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 09.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Igma » 09.08.2005 13:43

Dzięki zaraz sprawdzę
RAV28
Globtroter
Posty: 31
Dołączył(a): 16.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) RAV28 » 19.08.2005 14:10

Byłem w 2003 w lipcu, jeżeli masz pytania to pisz
Pavulon
Globtroter
Posty: 37
Dołączył(a): 22.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pavulon » 19.08.2005 14:56

pytanie dotyczy apartamentow hotelowych czy domkow ??
Eligiusz Przechodzki
Odkrywca
Posty: 60
Dołączył(a): 14.08.2005
Ośrodek Medena

Nieprzeczytany postnapisał(a) Eligiusz Przechodzki » 19.08.2005 20:09

Witam,

Intuicja ustrzegła mnie przed zamieszkaniem w Medenie w ub roku. Szczerze nie polecam tego ośrodka, gdyż:
1. powiedzenie, że leży on w Trogirze to poważne nadużycie - doTtrogiru z Medeny jest dobre 5 km;
2. ośrodek leży na stromym zboczu i jeśli trafisz na ostatni rząd domków, to do tzw. plaży będziesz miała ponad 300 m. (powrót pod stromą górę), a jeśli zamieszkasz niżej, to do samochodu będziesz też wędrowała kawałek, bo parkingi są wysoko;
3. pokoje są byle jakie i stłoczone jak w wiosce kołchozowej;
4. ścisk, gwar, dzieci, psy, muzyka etc.;
5. tzw. plaża to kawałeczek kamienistego lub żwirowego nabrzeża - ciało przy ciele.
Jeśli nie lubisz wypoczynku w takich warunkach, to polecam udać się ok. 1,5 km. w stronę Trogiru, do miejscowości Seget Donji, gdzie znajdziesz mnóstwo komfortowych apartamentów z pięknym widokiem na Trogir i zatokę za 20-25 EUR/2os.
To co napisałem, sam sprawdziłem w ub. roku. Jeśli chcesz, to wyślij wiadomość na mój prywatny mail, a podam Ci namiary na apartament, w którym mieszkałem w ub. roku - super.
Pozdrawiam
Eligiusz

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
M.
Croentuzjasta
Posty: 491
Dołączył(a): 19.08.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) M. » 19.08.2005 22:29

Mieszkałem tam kilka lat temu i baardzo mi się podobało.Nie pamiętam w którym rzędzie miałem domek,ale nie stanowiło to problemu.Tak dobrze wyposażonego apartamentu (od klimatyzacji zaczynając,a na różnych drobiazgach kończąc) nie miałem nigdy przedtem i nigdy potem.Pokoje duże wygodne.Do Trogiru może rzeczywiście 5 km,ale przecież gdyby były 2 też jaździlibyśmy samochodem,więc co za różnica.W Trogirze oczywiście byliśmy codziennie od wieczora do późna włócząc się po przeuroczych uliczkach,przesiadując w knajpkach i wcinając lody.Jeden sprzedawca lodów miał taki pożyteczny zwyczaj,że jak słyszał język polski to dokładał kulkę albo dwie. :) No nie codziennie-jednego dnia pojechaliśmy do Splitu.
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 20.08.2005 16:14

A teraz w Medenie zrobili nawet night club, więc towarzystwo będzie doborowe ;)
Medena to moloch... Żadnej atmosferki... Jak jedziesz własnym dojazdem, to wybierz coś innego :) Np. prywatne apartamenty (o których na forum jest baaardzo dużo), albo jakiś niewielki hotel. Jeślii chcesz apartamenty typu "jednakowe domki", dobrze wyposażone, z własnym miejscem postojowym przy domku, blisko plaży, to polecam Mala Luka niedaleko Breli lub apartamenty Uranija (te o wyższym standardzie) w Baškiej Vodzie.

Plumek
Ostatnio edytowano 20.08.2005 21:45 przez Plumek, łącznie edytowano 1 raz
krzychu_72
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 515
Dołączył(a): 06.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzychu_72 » 20.08.2005 19:43

Plumek napisał(a):Medena to moloch... Zadnej atmosferki... Jak jedziesz własnym dojazdem, to wybierz coś innego :) Np. prywatne apartamenty (o których na forum jest baaardzo dużo), albo jakiś niewielki hotel. Jełi chcesz


Plumek dobrze prawi! Trzy lata temu byłem w Medenie. Jest to kombinat turystyczny. Spędzając tam wakacje nie poznasz w ogóle Chorwacji. Ja dopiero na forum dowiedziałem się, co to jest burek oraz lignje na zaru. W tym roku byłem w prywatnym apartamencie na Riwierze Makarskiej i był to strzał w dziesiątkę.
Poza tym porównując plażę w Medenie z dzikimi plażami na Riwierze muszę stwierdzić, że jest ona przeraźliwie nudna.
Co do jakości hotelu się nie wypowiem, jeśli chodzi o bungalowy to apartament na riwierze wyszukany w sieci bije standardem bungalowy w Medenie o głowę.

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Ośrodek Medena w Trogirze
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone