Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

ON...ONA(str.28)... i ONA (str.32)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13058
Dołączył(a): 19.07.2006
Re: ON...

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 07.06.2013 08:24

No cóż, to nie mój Peljesac :( ,
ale Ten Królewicz też moje serce kiedyś złamał :wink: ,
w przyszłym roku mam zamiar się nim dokładnie policzyć :P .

Ja wiem, że bajki są na dobranoc :roll: ,
ale może i rano można je też opowiadać :wink: ?
Ewa i Piotr
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 204
Dołączył(a): 01.01.2012
Re: ON...

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ewa i Piotr » 07.06.2013 08:40

To prowadź po salonach Księcia - chętnie zobaczymy i poczytamy
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012
Re: ON...

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 07.06.2013 08:44

Chciałabym się w tym roku z księciem spotkać - mam nadzieję, że zostanę dobrze przyjęta ;-)

Z ciekawością czekam na ciąg dalszy...
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012
Re: ON...

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 07.06.2013 09:23

Zagadka rozwiązana i czekamy na dalsze opowieści w celu bliższego poznania Królewicza :D
dave.pl
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 125
Dołączył(a): 04.05.2012
Re: ON...

Nieprzeczytany postnapisał(a) dave.pl » 07.06.2013 10:19

piekara114 napisał(a):Witam wszystkich, którzy się tu ostatnio pojawili:

dave.pl Twoja relacja dokładnie przeczytana, bo w tym roku pobliska Podgora


Ale miałaś wejście z tą relacją :wink:
A po mocnym wejściu robi się coraz ciekawiej, pokazuj tego ON-ego jak najczęściej, a kto wie
może i mnie zachwyci :oczko_usmiech:
Jak emocje przed wyjazdem? Bo my już jesteśmy w pełnej gotowości, a gdzie tam 20-lipca :roll:
Mam nadzieję, iż lato nam dopisze i pozostawi piękne wspomnienia słonecznej Podgory 8)
Pozdrawiam :P
ARTUR_KOLNICA
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 742
Dołączył(a): 19.05.2011
Re: ON...

Nieprzeczytany postnapisał(a) ARTUR_KOLNICA » 07.06.2013 11:18

I ja podpatrzę, jak wszystko się ułoży to we wrześniu poznam GO osobiście.
Póki co dokładnie śledzę Twoją relację.

:papa:
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15655
Dołączył(a): 30.06.2010
Re: ON...

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 07.06.2013 19:47

Tak, tak, trzeba GO poznać osobiście... :D

Zaparkowaliśmy.
Jest kilka minut po 11, 10 lipca. Rozglądamy się, szukamy Vlaho, który sam nas wypatruje. Chwilka rozmowy, pokój będzie gotowy za godzinę. Idziemy zobaczyć plażę. :D
Przechodzimy przez drogę, aut trochę jeździ, ale bez przesady. Sama syna bym przez nią nie puściła, bo auta za zakrętu wyjeżdżają, ale 2 czy 4 razy dziennie można przez drogę spokojnie przejść. Gorsze jest to co za drogą, czyli …… schody, a jest ich coś 231 sztuk. Półbiedy idąc na plaże, ale już widzę te powroty. Zdjęcia są robione innego dnia z połowy trasy:

Obrazek

Obrazek

Dochodzimy do plaży i kolejne zaskoczenie: ILE TU LUDZI 8O 8O Naprawdę nie podejrzewałam, że będzie taki tłok, zobaczcie zresztą sami

Obrazek

Plaża też jakaś rewelacyjna nie jest na pierwszy rzut oka. Ale najważniejsze, ze jest słońce, jest plaża, jest morze, mokre, a temperatura wody jest wysoka a niższa niż powietrza. Będzie dobrze :D :D

Wracamy do Vlaho: apartament już czeka, wspinamy się na 2 piętro nowego budynku. Wszystko jak w opisie.

Wchodzimy po schodkach
Obrazek

Obrazek

I jest apartament: wygląda jak na zdjęciach, a na naszych zdjęciach (w trakcie pobytu) prezentuje się tak:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Właśnie widzę, że nie ma łazienka zdjęcia :( – Pan M. nie dopatrzył widać, ale uwierzcie także wygląda super i jest bardzo przestronna, co chyba rzadko się zdarza – przynajmniej ja tak trafiam

Klima chodzi, ale ten widok z okna:
Obrazek
SUPER
CROnikiCROpka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2171
Dołączył(a): 04.03.2012
Re: ON...

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROnikiCROpka » 07.06.2013 19:53

Z chęcią zapoznam się bliżej z owym ONym :)
marko350
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2298
Dołączył(a): 14.10.2008
Re: ON...

Nieprzeczytany postnapisał(a) marko350 » 07.06.2013 21:27

I ja przysiądę, poczytam, pooglądam :papa: :papa: :papa:
aga_stella
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1306
Dołączył(a): 25.08.2012
Re: ON...

Nieprzeczytany postnapisał(a) aga_stella » 07.06.2013 22:07

piekara114 napisał(a):Tak, tak, trzeba GO poznać osobiście... :D

Zaparkowaliśmy.
Jest kilka minut po 11, 10 lipca. Rozglądamy się, szukamy Vlaho, który sam nas wypatruje. Chwilka rozmowy, pokój będzie gotowy za godzinę. Idziemy zobaczyć plażę. :D
Przechodzimy przez drogę, aut trochę jeździ, ale bez przesady. Sama syna bym przez nią nie puściła, bo auta za zakrętu wyjeżdżają, ale 2 czy 4 razy dziennie można przez drogę spokojnie przejść. Gorsze jest to co za drogą, czyli …… schody, a jest ich coś 231 sztuk. Półbiedy idąc na plaże, ale już widzę te powroty. Zdjęcia są robione innego dnia z połowy trasy:


[img]htt
To musisz bardzo kochać tego królewicza. :D "…… schody, a jest ich coś 231 sztuk"
Mam nadzieję, że uczucie zostało odwzajemnione.
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006
Re: ON...

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 07.06.2013 22:32

No tak, jak ja się mogłam nie domyślić, że ten królewicz to właśnie TEN Królewicz :D
Taż mam do niego słabość, ale nie kocham go aż tak żeby pokonywać 231 sztuk schodów - podziwiam, szczerze podziwiam :D
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4898
Dołączył(a): 03.02.2012
Re: ON...

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 07.06.2013 22:49

Aldonka napisał(a):No tak, jak ja się mogłam nie domyślić, że ten królewicz to właśnie TEN Królewicz :D
Taż mam do niego słabość, ale nie kocham go aż tak żeby pokonywać 231 sztuk schodów - podziwiam, szczerze podziwiam :D


Miłość przecież należy - poczuć ..... :oczko_usmiech: :smo:
:papa:
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006
Re: ON...

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 07.06.2013 22:52

CROberto napisał(a):
Aldonka napisał(a):No tak, jak ja się mogłam nie domyślić, że ten królewicz to właśnie TEN Królewicz :D
Taż mam do niego słabość, ale nie kocham go aż tak żeby pokonywać 231 sztuk schodów - podziwiam, szczerze podziwiam :D


Miłość przecież należy - poczuć ..... :oczko_usmiech: :smo:
:papa:

ale żeby aż tak od samego początku?? No, ale co racja to racja, prawdziwa miłość ponoć rodzi się w bólach....także nóg :D
dave.pl
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 125
Dołączył(a): 04.05.2012
Re: ON...

Nieprzeczytany postnapisał(a) dave.pl » 07.06.2013 23:04

piekara114 napisał(a): Gorsze jest to co za drogą, czyli …… schody, a jest ich coś 231 sztuk. Półbiedy idąc na plaże, ale już widzę te powroty.

Obrazek

"Czy to bajka, czy nie bajka,
Myślcie sobie, jak tam chcecie.
A ja przecież wam powiadam:
Te schody są najpiękniejsze na świecie..."
:mrgreen:
W sam raz na trening, nóżki jak modelka po urlopie :wink:
Użytkownik usunięty
Re: ON...

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 07.06.2013 23:07

To nie bajka ... to Schodowajka ;)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży

cron
ON...ONA(str.28)... i ONA (str.32) - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone