Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

ON...ONA(str.28)... i ONA (str.32)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13061
Dołączył(a): 19.07.2006
Re: ON...

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 06.06.2013 10:33

Franz napisał(a):Raz za czas zdarza mi sie jeździć przez Zwardoń, po czym wracam do trasy przez Cieszyn. Przedostatnio mnie tak w Trzyńcu przytrzymali, ze potem leciałem przez Leszną. Może wkrótce znowu sprawdzę Zwardoń.

Pozdrawiam,
Wojtek


Ja niedawno sprawdziłam Zwardoń i ... za 44 dni wracam do Cieszyna :roll: ,
no ale wszystko jedno którędy, ważne żeby do ON-ego Królewicza dojechać :wink: .

Piekara114 bardzo chętnie poznam Twojego Królewicza :P .
kemilia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1015
Dołączył(a): 30.07.2012
Re: ON...

Nieprzeczytany postnapisał(a) kemilia » 06.06.2013 11:02

piekara114 napisał(a):
kaszubskiexpress napisał(a):
piekara114 napisał(a):kaszubskiexpress właśnie wróciłam z Twoich stron i kusi mnie jeszcze na tą relację, bo było cudnie :D

Cudnie ? Dość niepopularne stwierdzenie w stosunku do naszego wybrzeża :oczko_usmiech:
Żartuję, chętnie zobaczę swoje strony Twoimi oczami, więc czekam.
:hut:


Oczywiście,że CUDOWNIE, bo ...
- słońce pięknie świeciło,
- plaża w Brzeźnie taka jak pamiętam z dzieciństwa (trochę brudny piach, ale szeroka i pełna muszelek),
- opaliliśmy się i kąpaliśmy w nie tak zimnym Bałtyku,
- zobaczyliśmy to, co planowałam i jeszcze bonus był :D
- i te wspaniałe ścieżki rowerowe i po PŁASKIM terenie, nawet ja zaczęłabym rower częściej używać :mrgreen:

Potwierdzam....
- 4 maja słońce pięknie świeciło- opalałam się :)
- plaża w Brzeźnie szeroka, czysta i pełna muszelek, które teraz stoją na mim biurku :)
- no i moja Trzylatka, chyba jako pierwsze dziecko w Polsce zaliczyła kąpiel w morzu :)
ARTUR_KOLNICA
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 742
Dołączył(a): 19.05.2011
Re: ON...

Nieprzeczytany postnapisał(a) ARTUR_KOLNICA » 06.06.2013 11:05

I ja bardzo chętnie poznam dalszą część relacji.

:papa:
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012
Re: ON...

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 06.06.2013 14:34

Owy ONy jeszcze nie odgadniony....

Nadrobiłam zaległości i czekam na ciąg dalszy... zdradź w końcu nazwę Twego Królewicza :D
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008
Re: ON...

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 06.06.2013 14:55

agata26061 napisał(a):Owy ONy jeszcze nie odgadniony....

Nadrobiłam zaległości i czekam na ciąg dalszy... zdradź w końcu nazwę Twego Królewicza :D


Pelješac ?

:mrgreen:


Pozdrawiam
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13061
Dołączył(a): 19.07.2006
Re: ON...

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 06.06.2013 15:02

Jacek S napisał(a):
agata26061 napisał(a):Owy ONy jeszcze nie odgadniony....

Nadrobiłam zaległości i czekam na ciąg dalszy... zdradź w końcu nazwę Twego Królewicza :D


Pelješac ?

:mrgreen:


Pozdrawiam

Ojjjjjjjjj, to był by Królewicz nad Królewicze :P ,
też o nim pomyślałam :wink: .
dave.pl
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 125
Dołączył(a): 04.05.2012
Re: ON...

Nieprzeczytany postnapisał(a) dave.pl » 06.06.2013 16:30

Melduję się i ja, trochę późno ale troszkę miejsca dla mnie znajdziesz? :roll:
Pozdrawiam :papa:
aga_stella
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1306
Dołączył(a): 25.08.2012
Re: ON...

Nieprzeczytany postnapisał(a) aga_stella » 06.06.2013 18:23

uff, nadrobiłam i ja. Jestem. ON- może Hvar?
Ostatnio edytowano 06.06.2013 19:17 przez aga_stella, łącznie edytowano 1 raz
kor_nick
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 754
Dołączył(a): 09.06.2010
Re: ON...

Nieprzeczytany postnapisał(a) kor_nick » 06.06.2013 18:35

niee, pewnie ten Korcul. :)
Użytkownik usunięty
Re: ON...

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 06.06.2013 19:03

Pora dobranocki się zbliża to coraz więcej ciekawych do bajki zasiada. Zasiądę i ja.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15657
Dołączył(a): 30.06.2010
Re: ON...

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 06.06.2013 19:13

Witam wszystkich, którzy się tu ostatnio pojawili:
Sąsiadów za miedzy nr 28,
za ściany w Cro,
dave.pl Twoja relacja dokładnie przeczytana, bo w tym roku pobliska Podgora,
mysza73 Twoja Toskania zachwyca,
Jacek S dziękuję za wszelkie informacje dot. Gdańska
I wszystkich których nie wymieniłam,
Oczywiście mam nadzieję, że pierwszy Czytelnik także się tu jeszcze pojawi – ja nie widzę problemu, żeby każdy mógł wyrazić swoje zdanie… i mam nadzieję, że tu się odezwie, a pozostali spokojnie przyjmą jego wypowiedzi, tak jak ja

Jak Kenik dobrze zauważył, już pora dobranocki, więc nie zwlekamy dalej
U mnie pochmurno, deszcz mży, ale przecież my jesteśmy w słonecznym Primosten…

Po kalmarowym obiadku, wracamy z plaży. Pan M. idzie się przespać, a ja z synem i Dziadkami udajemy się ku centrum rybki. Spacerujemy, syn ogląda sklepiki i oczywiście jest mega zadowolony, bo jest z Dziadkami :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: a Oni także zadowoleni, bo to przecież jedyny wnuk (wnuczka ma 3 tyg., więc nic na razie nie chce), więc po chwili wędrujemy z pamiątkami, czyli obowiązkowym stateczkiem… Mamy ich (tj. Syn mam) już sporą kolekcję, zbieranie rozpoczęło się nad Bałtykiem i teraz każdy kontakt z morzem to poszukiwanie stateczków. Czasami to mi się słabo robi, jak po raz setny oglądamy te same stateczki – kto ma dzieci lub z nimi często obcuje, to będzie wiedział o czym mowa :roll: :roll:

Oczywiście jemy pierwsze chorwackie kugle, ta wielkość i smak…. nie ma takich drugich :hearts: :hearts:

I tak schodzi do wieczora… Pan M. już się trochę wyspał i o 22 ruszamy dalej, bo przed nami jeszcze kawałek drogi… jedziemy zobaczyć JEGO… Rogoznicy i ichnich kalmarów nie udało się niestety zjeść :x :x

I jak ten Primosten?
Aldonka, specjalnie witam Cię dopiero teraz...
Aldonka napisał(a): Wiesz, ja stanowię tą niewielką odnogę na forum, której Promosten na kolana nie powalił :) Ale cieszę się jak coś cieszy innych i jak Inni się tą radością z nami cieszą - więc kontynuuj.

Primosten cieszył, bo było to pierwsze spotkanie z more w zeszłym roku, ale mimo drugiego podejścia…. Dla nas to nie jest to… ładne miasteczko, ale nie porywa, nie zachwyca, inne są dla mnie dużo wyżej uplasowane
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15657
Dołączył(a): 30.06.2010
Re: ON...

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 06.06.2013 19:18

Kierujemy się ku Sibenikowi, a Krzysiu prowadzi nas jakimiś polnymi dróżkami, wśród oliwek i innych krzaczków. Dobrze, ze dojazd znamy z poprzedniego roku, bo moglibyśmy po ciemku oglądać jakieś uprawy, a nie mam pewności czy chorwacki rolnik jest bardziej ugodowym od polskiego :wink:

Po chwili już jesteśmy na autostradzie, jedziemy na południe…Ja z synem zasypiamy, a po północy zjeżdżamy na stację (uwaga LPG na odcinku poniżej Sibenika był towarem deficytowym). Oczy kierowcę bolą i chce chwilę odpocząć. Śpimy w aucie.. zakładaliśmy taką możliwość, myślałam o namiocie na tą 1 noc, ale stwierdziliśmy, że mamy kombi, spróbujemy wykorzystać jego możliwości, będą studencie wakacje :D . Rozkładamy siedzenia, bagaże do przodu, kocyk pod d…, aby było miękko (zobaczymy czy są prawdziwe królewny), poduszki i po chwili śpimy… Czy było wygodnie?
Powiem tak, obudziliśmy się przed 7 rano, więc autko spokojnie może robić nam za mini kampera, a ja nie jestem prawdziwą Królewną :D , bo byłam wyspana przez duże W..

A bagaże wyglądały tak:
Obrazek

Mam też zdjęcie jak spałam :D , Pan M. zdążył zrobić zanim doszłam do siebie i wstałam, ale nie chcę, żeby Wam brzuchy ze śmiechu pękły jak pewnemu smokowi, bo chirurdzy by mieli sporo pracy, a ja straciłabym na pewien czas kilku czytelników, więc zostawiam to Waszej wyobraźni... :oczko_usmiech: :oczko_usmiech:

Oglądajcie grzecznie wieczorynkę, a ja napisze kolejny odcinek. Może jeszcze dziś wpadnie, bo to już będzie (a może w drugim odcinku) spotkanie z Królewiczem
Użytkownik usunięty
Re: ON...

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 06.06.2013 19:29

piekara114 napisał(a):
Jak Kenik dobrze zauważył, już pora dobranocki, więc nie zwlekamy dalej


Po kalmarowym obiadku, wracamy z plaży. Pan M. idzie się przespać, a ja z synem i Dziadkami udajemy się ku centrum rybki. Spacerujemy, syn ogląda sklepiki i oczywiście jest mega zadowolony, bo jest z Dziadkami :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: a Oni także zadowoleni, bo to przecież jedyny wnuk (wnuczka ma 3 tyg., więc nic na razie nie chce), więc po chwili wędrujemy z pamiątkami, czyli obowiązkowym stateczkiem… Mamy ich (tj. Syn mam) już sporą kolekcję, zbieranie rozpoczęło się nad Bałtykiem i teraz każdy kontakt z morzem to poszukiwanie stateczków. Czasami to mi się słabo robi, jak po raz setny oglądamy te same stateczki – kto ma dzieci lub z nimi często obcuje, to będzie wiedział o czym mowa :roll: :roll:



Nie ten Kenik, ale ta Kenik :) ... ale to drobiazg, mała literóweczka :lol:

Moje dzieci na szczęście ograniczyły swoją kolekcję do jednorazowego zakupu żaglówek z Giżycka. :lol:
W tym roku syn planował żeglowanie po chorwackich akwenach, ale niestety operacja jego sterniczki pokrzyżowała plany.
jerzy26
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 270
Dołączył(a): 23.05.2006
Re: ON...

Nieprzeczytany postnapisał(a) jerzy26 » 06.06.2013 19:31

Również się zapisuję!
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4909
Dołączył(a): 03.02.2012
Re: ON...

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 06.06.2013 19:33

Jacek S napisał(a):
agata26061 napisał(a):Owy ONy jeszcze nie odgadniony....

Nadrobiłam zaległości i czekam na ciąg dalszy... zdradź w końcu nazwę Twego Królewicza :D


Pelješac ?

:mrgreen:


Mnie coś się wydaje że ON na D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży

cron
ON...ONA(str.28)... i ONA (str.32) - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone