Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Okolice Makarskiej - spokojna okolica poszukiwana

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Mała_Mi
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 84
Dołączył(a): 25.06.2013
Okolice Makarskiej - spokojna okolica poszukiwana

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mała_Mi » 11.01.2014 18:29

Drodzy forumowicze, przewertowałam sporo wątków, opisów miejscowości, ale stwierdziłam, że chyba najlepiej będzie się was mimo wszystko poradzić.

Szukamy z narzeczonym jakiejś miejscowości w okolicy Makarskiej, na ostatni tydzień sierpnia, która by spełniała kryterium bycia spokojną wioską, w której prawie nic się nie dzieje, i można odpocząć z dala od turystycznego gwaru. Coś w rodzaju Kuźnicy na Helu u nas w Polsce (która choć też przyciąga sporo turystów, jest spokojną wioseczką w odróżnieniu do sąsiadującej Jastarni czy Juraty). W ostatnim roku byliśmy w Brodaricy (do której i w tym roku chcemy się wybrać na tydzień), w której nam się bardzo spodobało, zwłaszcza właśnie ze względu na spokój. Trzy- cztery konoby, sklepik, piekarnia, fajna plaża i ładny widok na góry i morze - więcej nam do szczęścia nie trzeba.

Możecie polecić jakieś miejsce?
husband
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 813
Dołączył(a): 24.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) husband » 11.01.2014 18:44

Krvavica -do Makarskiej 2 km, byłem, polecam, cisza i spokój, fajna plaża

Pozdrawiam
Rychu-007
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 68
Dołączył(a): 25.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rychu-007 » 11.01.2014 22:00

husband napisał(a):Krvavica -do Makarskiej 2 km, byłem, polecam, cisza i spokój, fajna plaża
Pozdrawiam

Szukam wszelkich informacji odnośnie Krvavicy, a w szczególności interesuje mnie camp który tam się znajduje i plaża, masz może jakąś szerszą wiedzę w tym temacie bo na forum nie pisze się zbyt wiele o tej miejscowości.
sneer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 725
Dołączył(a): 19.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) sneer » 11.01.2014 22:06

husband napisał(a):Krvavica -do Makarskiej 2 km, byłem, polecam, cisza i spokój, fajna plaża

Pozdrawiam


Polecam Bratus, położony zaraz obok Krvavicy, ale znacznie bardziej urokliwy i spokojny. A do tego można tam kupić najlepszy Prosek na Riwierze Makarskiej :)

W Krvavicy znajduje się przecież całkiem spory camping i ludzi tam w sezonie sporo.
sneer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 725
Dołączył(a): 19.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) sneer » 11.01.2014 22:13

Rychu-007 napisał(a):Szukam wszelkich informacji odnośnie Krvavicy, a w szczególności interesuje mnie camp który tam się znajduje i plaża, masz może jakąś szerszą wiedzę w tym temacie bo na forum nie pisze się zbyt wiele o tej miejscowości.


Rozważyłbym inne miejsce, chyba, że szukasz ciekawej scenerii do nakręcenia horroru :)

W samym środku campu znajduję się bowiem takie oto opuszczone, zdewastowane "monstrum":

Obrazek

http://kukumag.com/modernist-hospital-for-children-in-krvavica/

Wybrałem się tam zresztą kiedyś z aparatem.
Feliks84
Autostopowicz
Avatar użytkownika
Posty: 2
Dołączył(a): 12.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Feliks84 » 12.01.2014 12:36

Ja zdecydowanie polecam miejscowość Brela :)
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 12.01.2014 14:35

Mała_Mi napisał(a):Szukamy z narzeczonym jakiejś miejscowości w okolicy Makarskiej, na ostatni tydzień sierpnia...


Krvavica, Bratus, Brela
Ja dołożę Promaję. Dom na uboczu od strony Krvavicy. http://www.hojalero.com/nova/

W ostatnim tygodniu sierpnia w Breli nie powinno być już wielkiego "turystycznego gwaru". Tu mam taki domek, oczywiście z dużą ilością kwiatów, bo ma być romantycznie :wink: http://www.brela-pervan.info/hr/index
Jednak w tej kwestii jeszcze profesor Torac musiałby się wypowiedzieć. :oczko_usmiech:
Ostatnio edytowano 12.01.2014 14:37 przez pasażer, łącznie edytowano 1 raz
rodaivuk

Nieprzeczytany postnapisał(a) rodaivuk » 12.01.2014 14:37

Dostaniesz nununu za linki do kwater :mrgreen:
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 12.01.2014 14:43

rodaivuk napisał(a):Dostaniesz nununu za linki do kwater :mrgreen:

No chyba mnie nie wydasz? W tym dziale zakazu nie widzę. :roll:
PiotrW
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 12.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) PiotrW » 12.01.2014 15:02

Miejscówki wyglądają na bardzo przyjemne. Możesz podać choć orientacyjne ceny w sezonie ?
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 12.01.2014 15:15

PiotrW napisał(a):Miejscówki wyglądają na bardzo przyjemne. Możesz podać choć orientacyjne ceny w sezonie ?

Tak z fusów to 25e/osoba.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15657
Dołączył(a): 30.06.2010
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 12.01.2014 17:40

pasażer napisał(a):
PiotrW napisał(a):Miejscówki wyglądają na bardzo przyjemne. Możesz podać choć orientacyjne ceny w sezonie ?

Tak z fusów to 25e/osoba.


Może nawet i więcej bo Pervan dał mi na lipiec za 2+1 na 10 dni cenę 95 euro
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 12.01.2014 17:55

piekara114 napisał(a):Może nawet i więcej bo Pervan dał mi na lipiec za 2+1 na 10 dni cenę 95 euro

Jasna du..!
Szczęśliwi pieniędzy nie liczą :wink: Wymogu cenowego w pytaniu nie było. :wink:
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 12.01.2014 20:07

Zadupia to bym bardziej na omiskiej riv szukał.
Równie ładnie, mniej ludzi , lepsze ceny itp. np.Medici, ale domy pomiędzy Jadranką a Jadranem :wink:

na Makarskiej może Zaostrog spełni Twoje kryteria. :idea:
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 12.01.2014 21:54

Torac napisał(a):Zadupia to bym bardziej na omiskiej riv szukał.

Na omiskiej to już nie takie zadupia.
Torac napisał(a):...domy pomiędzy Jadranką a Jadranem :wink:

Zasadniczo tak. "Wygugluj" > marija apartmani bast baska voda < foto nr 4,5,6 na głównej stronie :!:
Torac napisał(a): na Makarskiej może Zaostrog spełni Twoje kryteria. :idea:

dokładnie Kapeč :idea: :wink:
Następna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Okolice Makarskiej - spokojna okolica poszukiwana
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone