Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Oddalona Vis,a jakże bliska ...

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 28.07.2017 22:23

maslinka
Dziewczyny, też mam podobny kadr, tylko pstryknięty wieczorem :D:


:mrgreen: :mrgreen: :evil: :wink:

Tak jak psy upodobniają się do właścicieli, a żony do mężów i vice versa - tak przebywanie na forum uwrażliwia na pewne kadry :lol: :oczko_usmiech:
Mikszto Jolanta
Cromaniak
Posty: 774
Dołączył(a): 18.03.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikszto Jolanta » 28.07.2017 22:43

Dzięki za cudną relację.Czeka na ciąg dalszy. Ja Vis zobaczę dopiero we wrześniu.
CROnikiCROpka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2171
Dołączył(a): 04.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROnikiCROpka » 30.07.2017 13:50

Ha, i kolejna relacja z Visu, Otwieram kajecik i notuję :mrgreen:
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10877
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 30.07.2017 17:18

CROnikiCROpka napisał(a):Ha, i kolejna relacja z Visu, Otwieram kajecik i notuję :mrgreen:


a ja choć wirtulanie odwiedze Vis i ponapawam się Jego pięknem;
podwójna relacja dopełni swego
Ostatnio edytowano 31.07.2017 19:27 przez te kiero, łącznie edytowano 1 raz
loverosa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 750
Dołączył(a): 22.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) loverosa » 31.07.2017 18:44

karin74 napisał(a):jeju znowu Vis...jestem, jestem troszkę spóźniona, ale jestem
:-)


Witaj Karin i zapraszam na ciąg dalszy:) Coraz więcej ludzi zaczyna wybierać Vis..

Katerina napisał(a):Ze Srebrną to jest tak, że...zależy jak się trafi. W 2014, gdy pierwszy raz weszłam na tę plażę byłam zachwycona - puściutko, słońce jak drut i cykady, wszystko skrzyło..Niestety, w następnych latach napływ coraz większych tłumów sprawiał,że też szukaliśmy czegoś kameralnego..niektóre z tych miejsc opisałam w swojej relacji.

Srebrna z samego rana pewnie jest cudna jak nikogo nie ma,ale dość spory kawałek trzeba przejść,by tam się znaleźć.


Czyli jednak...znalazłaś uliczki ,o które Ci chodziło w Visie? :) Ja wolę Komiżę, ale Vis może robić wrażenie.

W Visie też jest klimat,ale dużo więcej turystów,w końcu to miasto portowe.Jednak też ma swój urok.
Komiza jest cholernie klimatyczna,morze dosłownie u stóp no rewelacja:)

Czy to moje zdjęcie nie przypomina Ci Twojego powyżej? :smo:

P9170699.JPG


Dokładnie to samo miejsce :D

Czekam na c.d. :papa:


Nawijam dalej:)

Habanero napisał(a):Niezła porcja sera paskiego 8O . My na Pagu codziennie po plażowaniu zajadaliśmy do piwka te trójkąty (są przepyszne) i wiem, że po dwóch to już kolacji nie mogłem wcisnąć (inna rzecz, że dwa browarki też zchodziły :wink: ). Konoba bardzo klimatyczna i plaża też fajna :D :papa:


Ser paski to niebo w gębie.Corocznie muszę zjeść choć kawałek,a teraz to dopiero się nim objadłam:)
Konoba rewelacja,jeszcze raz tu wrócimy,ale już z młodzieżą na pyszne spagetti i risotto:) Niestety moje dzieci za owocami morza nie przepadają...

maslinka napisał(a):
Katerina napisał(a):Czy to moje zdjęcie nie przypomina Ci Twojego powyżej? :smo:

Dziewczyny, też mam podobny kadr, tylko pstryknięty wieczorem :D:

Otóż to:)

Obrazek

Dla mnie jeśli Vis, to tylko Kut :) Ale Komiža i tak wygrywa :mrgreen:


Komiza przyciąga:)Klimacik ma niesamowity.Szkoda,że wieczorem jej nie zobaczyliśmy :(

Katerina napisał(a):maslinka
Dziewczyny, też mam podobny kadr, tylko pstryknięty wieczorem :D:


:mrgreen: :mrgreen: :evil: :wink:

Tak jak psy upodobniają się do właścicieli, a żony do mężów i vice versa - tak przebywanie na forum uwrażliwia na pewne kadry :lol: :oczko_usmiech:


:lol:

Mikszto Jolanta napisał(a):Dzięki za cudną relację.Czeka na ciąg dalszy. Ja Vis zobaczę dopiero we wrześniu.


Miło mi,że się podoba:)Zazdroszczę wyjazdu...gdzie będziecie stacjonowali? :papa:

CROnikiCROpka napisał(a):Ha, i kolejna relacja z Visu, Otwieram kajecik i notuję :mrgreen:


Zapraszam :)

te kiero napisał(a):
CROnikiCROpka napisał(a):Ha, i kolejna relacja z Visu, Otwieram kajecik i notuję :mrgreen:


a ja choć wirtulanie odwiedze Vis i ponanpawam się Jego pięknem;
podwójna relacja dopełni swego


Zapraszam ,jeszcze trochę mam do pokazania:)

29 czerwiec czwartek

Stiniva od rana chodzi mi po głowie,no mus ją zobaczyć.Po śniadaniu zapowiadam mojej rodzince,że mają ubrać wygodne obuwie najlepiej adidasy lub tenisówki,żadne klapki,czy też japonki.Przygotowani,w torbie woda,wsiadamy w auto i zmierzamy ku wielkiej przygodzie:)

Chorwacja wciąż zdobywa nowe tytuły. Tym razem mowa o najlepszej plaży w Europie, według wyboru czytelników portalu "European Best Destinations", zwycięstwo odniosła plaża Stiniva na wyspie Vis. O tym, że konkurencja była poważna świadczy obecność w konkursie pięknych plaż w Grecji, Portugalii czy Hiszpanii.
Najpiękniejsza plaża w Europie – Stiniva, to prawdziwy klejnot Adriatyku. Do tej ukrytej plaży można dostać się schodząc stromym urwiskiem z południowej strony wyspy lub łodzią, drogą morską. Jeśli chcecie doświadczyć idealnej atmosfery plaży na Visie, przyjdźcie wczesnym rankiem, kiedy na plaży będzie mniej ludzi. Lokalnym mieszkańcom łatwiej jest cieszyć się widokiem na otwarte morze, widziane przez naturalną kamienną bramę, mogą bowiem przyjść na plażę przed i po zakończeniu sezonu.

Tyle się naczytałam,że ciężko zejść i wejść,osoby z chorobami serca powinny unikać takich przygód itd...ale co ja poradzę,że musiałam zobaczyć ten klejnot na wyspie?

Obrazek

Zauważyłam jeszcze jeden znak informujący o plaży...może ktoś z Was tam był?

Obrazek

Na razie uśmiechnięta i wyluzowana:)

Obrazek

Droga ...na początku nie wyglądała źle,z każdym krokiem w dół bylo gorzej,można zjechać na pupie.Czasem trzymaliśmy się konarów wystających z ziemi,czy też gałęzi drzew.Niżej było bardziej stromo,ale droga jest do przejścia.Dziwiłam się,że niektórzy turyści w japonkach mknęli...

Nasze dzieci schodzą,nie marudzą,a młoda to mnie w ogóle zachwyciła swoją sprawnością.Widać,że na wagary z W-F nie chodzi :lol:

Obrazek

No i jest:) Widok powala,rewelacyjne miejsce:)

Obrazek

Coraz bliżej...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

I na dole...woda czysta,znajdujemy miejsce przy wodzie.Jest sporo ludzi,ale mi to nie przeszkadza,zajmujemy się sobą:)
Kontemplujemy czar tego miejsca,w końcu to perła Adriatyku :D

Obrazek

Obrazek

Większość turystów dotarło tu lądem,chyba tylko jedno pływadło stało przed bojami.Pewna parka musiała sporo dopłynąć do łajby,by wskoczyć na pokład i odpłynąć.Niestety ja bym spasowała.To jak dla mnie za daleko.Jednak dobrze,że wybraliśmy zejście,bo tez myśleliśmy,że może taxi wodną popłynąć?

Mijają może ze dwie godziny? Leżę sobie ma mojej wygodnej macie,aż tu nagle mój mąż wychodzi z wody.Ma nietęgą minę...
Okazało się,że wykąpał się z kluczykami od auta w morzu :lol: No nieźle pomyślałam...gdyby tak te kluczyki się odczepiły od siateczki w spodenkach kapielowych to na zawsze byśmy zostali w tym pięknym miejscu :)
Niestety wejście na górę było bardzo ciężkie.Albo już lata nie te,albo słaba kondycja.Pewnie i upał miał duże znaczenie,musieliśmy zrobić klika przystanków.Wreszcie dotarliśmy szczęśliwi i cali zdrowi bez przygód:)
Najbardziej cieszyłam się z faktu,że nasze dzieci zobaczyły tak piękne miejsce :D

No dobra co teraz? Wracamy do nas na plażę? W ostatniej sekundzie jednogłośnie stwierdzamy,że może by tak od razu Komizę zobaczyć? Tak bardzo po relacji Katariny i Wołka pragnęłam ją zobaczyć :)

Widać z daleka,Komiza jest przepięknie położona...Troszkę serpentynek do niej prowadzi.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Widoczki

Obrazek

Obrazek

Piękne obrazki...

Obrazek

Dom przy samym morzu

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Uwielbiam pstrykać fotki kompozycjom kwiatowym

Obrazek

Raj na ziemi

Obrazek

Obrazek

Obrazek

I uliczki...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Na każdym kroku ukazują się takie obrazki jak z bajki

Obrazek

A może to zejście do wody lepsze?

Obrazek

Pocztówki same pchają się w obiektyw,

Obrazek

Obrazek

Nie wiem co to za ruiny,ale się dowiem...

Obrazek

Ta plażyczkę na samym końcu mam tylko w kadrze,no trudno może kiedyś naprawimy ten błąd?
Gdybyśmy stacjonowali w Komizie pewnie i tam byśmy zaszli ,ale Rukavac był naszym miejscem .tam nie ma klimatycznych uliczek.

Obrazek

Parka zamawia obiad w cudownych okolicznościach,szczęściarze :oops:

Obrazek

Roxi jeśli to oglądasz to zobacz co miałabyś do odkrycia,może wreszcie zawitasz na Vis? Dla was to byłby istny raj:)

Obrazek

Cudowny domek,sielski klimat

Obrazek

Zbliża się pora obiadowa,wypadałoby coś zjeść,stawiamy kroki do pizzerii Charly.

Obrazek

Zamawiamy pizze,nam bardzo smakuje:) Moja córka kupiła wcześniej sardynki w warzywach,wybrała jedną z najdroższych puszek,koty mało się nie pobiły...

Obrazek

Na deser lody,ja wybieram mango z synem jak zwykle,a mój mąż wierny jest jednemu smakowi wanilia mianowicie:)

Obrazek

Wracając wstępujemy do Studenaca,robimy małe zakupy,kupujemy bagietki...po drodze pstrykam jeszcze parę zdjęć.
Nie wiem,czy tu jeszcze zawitamy,to tak na zapas:)

Mijamy Vis

Obrazek

Po drodze zajeżdżamy na plażę Zaglav,jest już około 19,ale dla mojej rodzinki to żaden problem.

Obrazek

Plaża nie za ciekawa,niby piasek i nie ma kamulców,ale na brzegu śmieci,zanieczyszczona i brudna woda.

Obrazek

Obrazek

Z tyłu trawy

Obrazek

Po dość długiej kąpieli wracamy zadowoleni i wykąpani do domku.Rukavac to idealne miejsce na noclegi,wypoczynek,cicho,można odpocząć na 100%.Brakuje tylko lodów i pekary,no ale coś za coś...

Wypakowane zakupy.Jutro robię swojski obiadek...

Obrazek

Będą kotlety

Obrazek

Cedevita lubicie?

Obrazek

Obrazek

Trochę dziś upalnie,zapraszam na lemoniadę 8)

Obrazek
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 31.07.2017 19:36

Mój mąż zrobił ten sam numer z kluczykami, z tym,że spoczywają one teraz na dnie Jadrana. :mrgreen: W Borku na Peljeścu. Wszystkie ciuchy w aucie, dobrze ,że komórki mieliśmy. Ubłagaliśmy parę z Polski, która sobie beztrosko jadła obiad na tarasie w apartmanie, aby zawiozła nas ( w gaciach i płetwach) do Stonu(60km), gdzie w naszym apartmanie miałam drugą parę kluczyków-na szczęście pomyślałam o tym przy pakowaniu :roll: I potem znowu 60km do Borka po auto...Ci wspaniali ludzie ( z Katowic) nawet nie chcieli kasy za benzynę, jeśli przypadkiem to czytają-wielkie dzięki.

Jakbym miała deja vu - Stiniva, mam dużo podobnych ujęć, i pogoda byla podobna...

Komiża-niby znam ją jak własną kieszeń(śmiem twierdzić :oczko_usmiech: :boss: ), a jednak zawsze zachwyca na zdjęciach, a na Twoich świetnie się prezentuje.Ubolewam, że gdy ja jadę we wrześniu, omija mnie widok kwitnących agaw, oleandrów i bugenvilli, które są na Twoich fotkach :cry:

Przy tym romantycznym stoliku w konobie Jastožera jedliśmy z mężem kolację..nazywamy go oczywiście "naszym" stolikiem :mrgreen:
Rafał78
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1514
Dołączył(a): 10.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafał78 » 01.08.2017 12:23

Vis :?:
Jak dla mnie bardzo oddalona :wink:
Może Twoja relacja przybliży mi tę wyspę 8)

Pozdrawiam
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 01.08.2017 13:40

loverosa napisał(a):Roxi jeśli to oglądasz to zobacz co miałabyś do odkrycia,może wreszcie zawitasz na Vis? Dla was to byłby istny raj:)
Obrazek


Oglądam, oglądam. :)
Wiem, że na Visie jest mnóstwo kapitalnych miejsc nurkowych, w tym bombowiec B17 na 75 metrach. :hearts:
Już parę razy były przymiarki do wyjazdu, ale celujemy w październik i zawsze coś innego nam wyskoczy. Kiedyś na pewno tam ponurkujemy. ;)
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12159
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 01.08.2017 14:46

Stiniva :hearts: :hearts: :hearts: :hearts:
Uwielbiam tę plażę, jest piękna.....
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 01.08.2017 14:52

Na wielkiego Thora, ostatnie zdjęcia w tym wątku przypomniały mi, że przywiozłem trzy duże Cedevity. Jedna z nich to okus menta & limun - mam nadzieję, że mam jeszcze trochę lodu... :mrgreen:
tusik
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 06.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) tusik » 05.08.2017 12:17


Podsumowując niby to wiocha totalna i zadupie ten Rukavac,ale nie do końca. Dalmatino ma wszystko,pyszne ryby,spagetti i inne dania.Co więcej trzeba?
Jedyne co nam przeszkadzało,to brak pekary. Codziennie jeździliśmy do sklepu w Podstrazje lub do Tommy.
Uwielbiamy z rana pączki schrupać,a tu zonk. Mam nadzieję,że coś pomyślą....


Witam, :papa: pekary nie ma (żadnego sklepu nie ma), ale każdego dnia rano przyjeżdża auto z pieczywem i ciachami. Rano i wieczorem przyjeżdża auto z owocami i warzywami.

Czekam na dalszy ciąg relacji. Liczę na jakąś inspiracje. :)
lillylive
Croentuzjasta
Posty: 171
Dołączył(a): 13.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) lillylive » 05.08.2017 21:47

Witam i z ciekawością śledzę relacje:) po kilku pobytach na riwierze makarskiej,3x Hvar,1x Korcula 1x Peljesac planuję za rok Vis i właśnie Rukavac jestem na etapie szukania apartamentu ale priorytet to max 30m do plaży, nic nie mogę namierzyć:( może ktoś z bywalców Vis może polecić apartament przy plaży/skałkach nawet nie koniecznie Rukavac:) Loverosa długo z Waszego apartamentu trzeba dreptać na plaze najbliższą? Pozdr:) i czekam na ciąg dalszy:)
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 05.08.2017 21:52

lillylive napisał(a):Witam i z ciekawością śledzę relacje:) po kilku pobytach na riwierze makarskiej,3x Hvar,1x Korcula 1x Peljesac planuję za rok Vis i właśnie Rukavac jestem na etapie szukania apartamentu ale priorytet to max 30m do plaży, nic nie mogę namierzyć:( może ktoś z bywalców Vis może polecić apartament przy plaży/skałkach nawet nie koniecznie Rukavac:) Loverosa długo z Waszego apartamentu trzeba dreptać na plaze najbliższą? Pozdr:) i czekam na ciąg dalszy:)



Hotel Biševo w Komiży..
pawel silesia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 285
Dołączył(a): 03.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawel silesia » 07.08.2017 21:10

loverosa napisał(a):Raj na ziemi
Obrazek

Moje ulubione! :nice:
loverosa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 750
Dołączył(a): 22.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) loverosa » 15.08.2017 13:05

Katerina napisał(a):Mój mąż zrobił ten sam numer z kluczykami, z tym,że spoczywają one teraz na dnie Jadrana. :mrgreen: W Borku na Peljeścu. Wszystkie ciuchy w aucie, dobrze ,że komórki mieliśmy. Ubłagaliśmy parę z Polski, która sobie beztrosko jadła obiad na tarasie w apartmanie, aby zawiozła nas ( w gaciach i płetwach) do Stonu(60km), gdzie w naszym apartmanie miałam drugą parę kluczyków-na szczęście pomyślałam o tym przy pakowaniu :roll: I potem znowu 60km do Borka po auto...Ci wspaniali ludzie ( z Katowic) nawet nie chcieli kasy za benzynę, jeśli przypadkiem to czytają-wielkie dzięki.

Kasiu o to czytam,że nie tylko mój M beztrosko wskoczył do wody :D Mamy tylko jedne kluczyki i jak pomyślałam,co by było gdyby one się nie zaczepiły? No niezła jazda...na szczęście nie było potrzeby wracać do domu samolotem :lol:
Super,że spotkaliście pomocną parkę,czapki z głów:)

Jakbym miała deja vu - Stiniva, mam dużo podobnych ujęć, i pogoda byla podobna...

Tak..czytałam w Twojej relacji,że kondycja lepsza,a ja sapałam jak parowóz :oops:

Komiża-niby znam ją jak własną kieszeń(śmiem twierdzić :oczko_usmiech: :boss: ), a jednak zawsze zachwyca na zdjęciach, a na Twoich świetnie się prezentuje.Ubolewam, że gdy ja jadę we wrześniu, omija mnie widok kwitnących agaw, oleandrów i bugenvilli, które są na Twoich fotkach :cry:

To prawda,że agawy kwitnące to raj dla oczu w czerwcu.Uwielbiam te klimaty,ale Ty za to we wrześniu masz urodzaj owoców winogrona i słodkie figi.

Przy tym romantycznym stoliku w konobie Jastožera jedliśmy z mężem kolację..nazywamy go oczywiście "naszym" stolikiem :mrgreen:


Zazdraszczam :P

Rafał78 napisał(a):Vis :?:
Jak dla mnie bardzo oddalona :wink:
Może Twoja relacja przybliży mi tę wyspę 8)

Pozdrawiam


Zapraszam,spróbuję choć troszkę nakreślić :D

Roxi napisał(a):
loverosa napisał(a):Roxi jeśli to oglądasz to zobacz co miałabyś do odkrycia,może wreszcie zawitasz na Vis? Dla was to byłby istny raj:)
Obrazek


Oglądam, oglądam. :)
Wiem, że na Visie jest mnóstwo kapitalnych miejsc nurkowych, w tym bombowiec B17 na 75 metrach. :hearts:
Już parę razy były przymiarki do wyjazdu, ale celujemy w październik i zawsze coś innego nam wyskoczy. Kiedyś na pewno tam ponurkujemy. ;)


Na pewno :papa: Kiedyś się doczekam...

beatabm napisał(a):Stiniva :hearts: :hearts: :hearts: :hearts:
Uwielbiam tę plażę, jest piękna.....


Nam też się podobała,tylko nie na cały dzień.No chyba,że z samego rana jak nikogo nie ma.Później sporo ludzi nadpływa i nadchodzi.

Pääkäyttäjä napisał(a):Na wielkiego Thora, ostatnie zdjęcia w tym wątku przypomniały mi, że przywiozłem trzy duże Cedevity. Jedna z nich to okus menta & limun - mam nadzieję, że mam jeszcze trochę lodu... :mrgreen:


Cedevita nam też jeszcze pozostała o smaku orange,lemon już wypita :D

tusik napisał(a):

Podsumowując niby to wiocha totalna i zadupie ten Rukavac,ale nie do końca. Dalmatino ma wszystko,pyszne ryby,spagetti i inne dania.Co więcej trzeba?
Jedyne co nam przeszkadzało,to brak pekary. Codziennie jeździliśmy do sklepu w Podstrazje lub do Tommy.
Uwielbiamy z rana pączki schrupać,a tu zonk. Mam nadzieję,że coś pomyślą....


Witam, :papa: pekary nie ma (żadnego sklepu nie ma), ale każdego dnia rano przyjeżdża auto z pieczywem i ciachami. Rano i wieczorem przyjeżdża auto z owocami i warzywami.

Ani razu nie spotkaliśmy auta z pieczywem,czy też owocami :oops:

Czekam na dalszy ciąg relacji. Liczę na jakąś inspiracje. :)


Postaramy się zainspirować:)

lillylive napisał(a):Witam i z ciekawością śledzę relacje:) po kilku pobytach na riwierze makarskiej,3x Hvar,1x Korcula 1x Peljesac planuję za rok Vis i właśnie Rukavac jestem na etapie szukania apartamentu ale priorytet to max 30m do plaży, nic nie mogę namierzyć:( może ktoś z bywalców Vis może polecić apartament przy plaży/skałkach nawet nie koniecznie Rukavac:) Loverosa długo z Waszego apartamentu trzeba dreptać na plaze najbliższą? Pozdr:) i czekam na ciąg dalszy:)


Lilylive zwiedziliście jedne z najpiękniejszych miejsc w Chorwacji,Korcula i Peljesac jeszcze przed nami.
Rukavac ma sporo domków i apartmanów,ale przy samej plaży jest ich mało.Wszędzie trzeba albo dojść na pieszo szutrową drogą,która się niemiłosiernie kurzy albo autem dojechać.Jest jedna plaża chyba Mała Srebrna i tam właśnie jest najbliżej do plaży.Mam chyba jedno zdjęcie ze znakami do tych apartmani. Odszukam i wyślę.Plaże przy samym apartmanie znajdziesz w Komizy :papa:

pawel silesia napisał(a):
loverosa napisał(a):Raj na ziemi
Obrazek

Moje ulubione! :nice:


Dziękuję :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży

cron
Oddalona Vis,a jakże bliska ... - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone