Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Od Pag po Split

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mariusz81
Odkrywca
Posty: 66
Dołączył(a): 12.07.2005
Od Pag po Split

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz81 » 12.07.2005 19:19

Witam,
wybieram sie autokarem do Chorwacji. Mam do wyboru miejscowości : Sukosan, Petrcane, Pag , Biograd na Moru, Trogir i być moze Makarską lub Podgore. Do której z tyuch miejscowości sie wybrac, które są najładniejsze Waszym zdaniem, najjładniej połozone? Wybieram sie na kamping.
WilhelmW
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 12.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) WilhelmW » 12.07.2005 20:04

zdecydowanie Makarska
- jest co robic (knajpy, disco, itp), zwlaszcza jak jad mlodzi ludzie niekoniecznie szukajacy cichutkiego spokojnego wypoczynku
- ladna plaza kamienista
- sa rowniez betony i "skalki" z ktorych mozna poskakac
- sporty wodne, centrum nurkowe
- przepiekne widoki (jak cala riwiera makarska)

polecam zwlaszcza jesli jedziez do Cro 1. raz :)
mariusz81
Odkrywca
Posty: 66
Dołączył(a): 12.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz81 » 12.07.2005 22:47

To bedzie moja 4 wizyta w Chorwacji,w Makarskiej byłem,jest rewelacyjna,jednak tym razem raczej cos spokojniejszego,aby poleniuchowac i miec swiety spokoj:-)
WilhelmW
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 12.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) WilhelmW » 13.07.2005 10:15

aaa :)

ja bylem w Baska Voda / Makarska i dlatego teraz szukajac czegos
"innego" wybralem Pag + cos jeszcze (Primosten/Vodice).

Jak chcesz odmiany to moze jakas wyspa ??
rynioo
Croentuzjasta
Posty: 341
Dołączył(a): 02.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) rynioo » 13.07.2005 17:11

mariusz81 napisał:
tym razem raczej cos spokojniejszego,aby poleniuchowac i miec swiety spokoj:-)

To zdecydowanie wybierz Pag
mariusz81
Odkrywca
Posty: 66
Dołączył(a): 12.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz81 » 14.07.2005 11:17

A jak tam dokladnie jest na Pag? Chodzi mi o widoczki, wode itp.Przegladalem różne zdj ęcia stamtad i raczej to wygladalo jak rowninny teren,dlatego srednio mi sie to spodobalo.Wolalbym morze i góry :-)
rynioo
Croentuzjasta
Posty: 341
Dołączył(a): 02.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) rynioo » 14.07.2005 23:49

Przejżyj to :http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=7733
Tam trochę pisałem o Pagu.Nie chce mi sie pisac drugi raz.Jeśli będziesz miał jakieś pytania z chęcią odpowiem.
Pozdrawiam
Rynioo
keyza
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 12.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) keyza » 12.08.2005 21:46

Wybierz Makarską! Mogę Ci przesłać kilka fotek z widokami. Objechałam z chłopakiem wybrzeże i naszym zdaniem tam jest najładniej :lol:

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone