Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Od Breli az po Tucepi, co wybrac? ... wybralismy Podgore:)

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005
Re: Co polecacie na początek czerwca?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 25.05.2015 14:00

Lajne napisał(a):Proszę o polecenie jakiejś miejscowości, gdzie woda w czerwcu powinna być najcieplejsza, można wypocząć i delikatnie się pobawić.

Stubičke toplice, Tuheljske toplice, Varaždinske toplice i Krapinske toplice.
Lajne napisał(a): Korcurze,

Widzę, że jeszcze trochę przede mną :)
Sądzisz, że ktoś wie gdzie i jaka będzie temperatura wody w Jadranie? Szukaj w zatokach, na pewno nie przy otwartym morzu... Proponuję Trpanj nad Małym Morzem na Peljescu.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107665
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Co polecacie na początek czerwca?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 25.05.2015 15:12

Lajne napisał(a):Witam,

Na długi weekend czerwcowy wybieramy się samochodem do Chorwacji.
Proszę o polecenie jakiejś miejscowości, gdzie woda w czerwcu powinna być najcieplejsza, można wypocząć i delikatnie się pobawić. Nie chce pustych plaż, ale Makarskiej też nie chce :)

Byłem w Makarskiej, Korcurze, Primosten.

Dziękuję za pomoc.

morze-chorwackie-w-czerwcu-t31674-15.html#p1586916
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005
Re: Od Breli az po Tucepi, co wybrac? ... wybralismy Podgore

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 25.05.2015 15:39

Przecież on tam już napisał :roll:
pola84
Croentuzjasta
Posty: 192
Dołączył(a): 22.05.2015
Re: Od Breli az po Tucepi, co wybrac? ... wybralismy Podgore

Nieprzeczytany postnapisał(a) pola84 » 25.05.2015 17:44

Ponawiam moje pytanie Czy ktoś był albo wybiera sie w tym roku do Zivogosce Blato... :?: :?:

Doradzcie mi-czy lepiej jechać w pt popołudniu lub około południa czy w sobotę rano :?: :?:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107665
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Od Breli az po Tucepi, co wybrac? ... wybralismy Podgore

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 25.05.2015 18:50

pola84 napisał(a):Ponawiam moje pytanie Czy ktoś był albo wybiera sie w tym roku do Zivogosce Blato... :?: :?:

Doradzcie mi-czy lepiej jechać w pt popołudniu lub około południa czy w sobotę rano :?: :?:

kalendarz-wyjazdowy-wakacje-2015-t46842.html

Po koniec czerwca można w ciemno i mz lepiej w piątek.
pola84
Croentuzjasta
Posty: 192
Dołączył(a): 22.05.2015
Re: Od Breli az po Tucepi, co wybrac? ... wybralismy Podgore

Nieprzeczytany postnapisał(a) pola84 » 25.05.2015 19:26

Dziękuję za odpowiedź.Myślimy intensywnie,zostało tylko 5 tygodni. :D
sokbasia
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 01.06.2015
Gdzie, byle dalej od słońca? ;)

Nieprzeczytany postnapisał(a) sokbasia » 01.06.2015 11:40

Witam, mam ogromną prośbę o poradę gdzie (jakie miasto, region cro) zabrać na wakacje w Chorwacji osobę, która nie może długo przebywać na słońcu? Byliśmy całą rodziną ostatnio na Pagu, a tam raczej ciężko o zacienione hotelowe okolice ;). W tym roku chcą jechać z nami rodzice (50l), ale oni zbyt długo na skwierczącej plaży nie wytrzymają. Poszukuję miejsca, gdzie będą mogli pospacerować czy odpocząć w cieniu drzew, bez konieczności notorycznej ekspozycji na słońce... wiem, że to niełatwe zadanie, ale może ktoś ma jakiś pomysł?? :)

z góry dziękuję za podpowiedzi!
p28piotr
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 01.04.2011
Re: Gdzie, byle dalej od słońca? ;)

Nieprzeczytany postnapisał(a) p28piotr » 01.06.2015 12:08

Polecam Tucepi na Riwierze makarskiej duża część plaży leży wśród drzew i jest zacieniona. Promenada wzdłuż plaży tez w dużym stopniu w cieniu.
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009
Re: Gdzie, byle dalej od słońca? ;)

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 01.06.2015 13:08

p28piotr napisał(a):Polecam Tucepi na Riwierze makarskiej duża część plaży leży wśród drzew i jest zacieniona. Promenada wzdłuż plaży tez w dużym stopniu w cieniu.

Jest zgoda.

TUCEPI jest THE BEST!!!!!!!!!!!!!!!! :D

Jeśli szukacie dużo cienia to tam znajdziecie.

Obrazek
sokbasia
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 01.06.2015
Re: Gdzie, byle dalej od słońca? ;)

Nieprzeczytany postnapisał(a) sokbasia » 01.06.2015 13:42

Dziękuję bardzo! Już się biorę za poszukiwania hotelu :)
WIOLAB
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 274
Dołączył(a): 28.07.2009
Re: Gdzie, byle dalej od słońca? ;)

Nieprzeczytany postnapisał(a) WIOLAB » 02.06.2015 19:52

Sokbasia Dobrym miejscem będzie też Brela duża część plaży chroniona laskiem
R-r57
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 68
Dołączył(a): 03.06.2012
Re: Od Breli az po Tucepi, co wybrac? ... wybralismy Podgore

Nieprzeczytany postnapisał(a) R-r57 » 15.06.2015 10:05

WIOLAB napisał(a):Myslę, że jak najbardziej realne. Ja zawsze wybieram opcję w ciemno, to będzie nasz 6 raz.
BYłam w róznych m-cach VI _XII najłatwiej było w VI.

PS: Rok temu byliśmy w Podgorze

Co do jazdy w ciemno -za każdym razem mieliśmy rezerwację ,w tym roku niepewny termin urlopu więc pierwszy raz w ciemno.Nie za bardzo lubię nocną jazdę więc przyjeżdżamy ok. 18-tej właśnie w te rejony.Trochę się obawiam -co myślisz ?
WIOLAB
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 274
Dołączył(a): 28.07.2009
Re: Od Breli az po Tucepi, co wybrac? ... wybralismy Podgore

Nieprzeczytany postnapisał(a) WIOLAB » 17.06.2015 19:01

R-r57 j wyjeżdżam ok 16 do Cro (3 lipca), wiec myśle, że 18 też jest jak najbardziej OK :)
kozik43
Podróżnik
Posty: 25
Dołączył(a): 25.07.2014
Brela VS ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) kozik43 » 29.06.2015 19:43

Hej HEj !

To już następne wakacje i dylemat co zrobić .. planowaliśmy lecieć do Grecji , ale biorąc pod uwagę obecna sytuacje i wspomnienia z tamtego roku szybko poleciało hasło Chorwacja !
Byliśmy w tamtym roku w Breli - zauroczeni plażą chcielibyśmy wrócić w podobne miejsce , lecz trochę mniej spokojne , mamy w planach wyjechać w 3 lub 4 pary.
Czy jest miejsce w którym jest równie pięknie, ale wieczorami bedzie troche wiecej atrakcji ?

W tamtym roku słyszałem ze jak raz pojedzie się do Breli to ciagle sie tam wraca.. ?

Pozdrav !
ghost41
Globtroter
Posty: 46
Dołączył(a): 01.07.2009
Polećcie coś w Dalmacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) ghost41 » 15.07.2015 13:47

witam, czy moglibyście polecić jakąś miejscowość w Dalmacji coś na wzór Primostenu, z kawałkiem jakieś starówki, średniej wielkości, średnio głośnej. Nie chce trafić do wioski ani też do czegoś głośnego i przeludnionego na wzór Makarskiej czy dużego jak Zadar. Dyskoteki mnie już nie interesują i imprezy do rana.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Od Breli az po Tucepi, co wybrac? ... wybralismy Podgore:) - strona 7
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone