Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

O tym jak to w czerwcu na Hvarze bywa...

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Beata W.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2971
Dołączył(a): 15.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beata W. » 01.08.2017 16:41

ruzica napisał(a):
Roxi napisał(a): ileż można żarcie opisywać..o


Można :!: Ja bardzo lubię jak w relacjach jest o jedzeniu, więc jak masz tego jeszcze więcej to ja chętnie popatrzę :D


Ja się zupełnie zgadzam, a jeszcze taka uczta :hearts:
007man
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 201
Dołączył(a): 29.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) 007man » 01.08.2017 17:52

Roxi napisał(a):
Chyba, że... 007man masz jakieś zdjęcia ryżu? :mrgreen:


Mam, mam... :D
Risotto z kalmarami naprawdę rewelacja :hearts:
Załączniki:
rsz_2014_0102_041621_010.jpg
rsz_2014_0102_041612_009.jpg
007man
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 201
Dołączył(a): 29.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) 007man » 01.08.2017 18:29

Roxi napisał(a):My wiedzieliśmy czego się spodziewać, ale na kolację idą z nami jeszcze 4 osoby- Teresa, Leszek, Brygida i Waldek...
Tutaj już po pierwszych minutach wiedziałam, że Borko skradł im serca swoją otwartością i pysznym jedzeniem. :mrgreen:


Oj skradł, skradł i serca i brzuchy :wink: :D

Nie mogę nie napisać jednak o przemiłej atmosferze tam panującej, na którą złożyło się łącznie kilka czynników na raz t.j.:
cudowne miejsce :hearts: , wspaniały gospodarz :hearts: , przepyszne jedzenie :hearts: , a co chyba dla mnie najważniejsze Wspaniali Ludzie :hearts: :hearts: :hearts: , z którymi mieliśmy okazję wspólnie przeżyć te niezapomniane chwile.

Specjalne podziękowania dla Ciebie Roxi i Artura za pomysł, organizację i za to, że mogliśmy być tam z Wami choć trochę :D
Jeszcze raz wielki szacun :D
TomKinS
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 277
Dołączył(a): 30.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) TomKinS » 01.08.2017 23:16

I takie pytanie, nie wymagające odpowiedzi.
Czy tak wspaniałe okoliczności mogłyby zdarzyć się gdziekolwiek indziej niż w Cro ?
Pięknie to opisujesz Roxi. Ale chyba robisz to bardziej sercem niż ... .
Pozdrawiam. Tomasz.
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 02.08.2017 08:43

Belluna napisał(a):Ale smaku narobiłaś Roxi. Tomek od razu jak zajedziesz to zamawiaj biesiadę :D Co ja piszę, dwie od razu :mrgreen:


To tak już na zapas: smacznego. :D

majeczka napisał(a):Po fotkach widzę jednak, że nie był to apartament, do którego my zaproszeni byliśmy wówczas na degustację ryb i wina.


Hmmm czyżby Bojanić było miejscem zakamuflowanych kucharzy? :oczko_usmiech:

Rafał78 napisał(a):Musisz przed obiadem :?: :roll: :lol:


;)

ruzica napisał(a):Można :!: Ja bardzo lubię jak w relacjach jest o jedzeniu, więc jak masz tego jeszcze więcej to ja chętnie popatrzę :D


Będzie jeszcze trochę o jedzeniu, ale już w innym miejscu. :)

Beata W. napisał(a):Ja się zupełnie zgadzam, a jeszcze taka uczta :hearts:


Pyszności były. :)

007man napisał(a):Mam, mam... :D


Wiedziałam. :mrgreen:

007man napisał(a): a co chyba dla mnie najważniejsze Wspaniali Ludzie :hearts: :hearts: :hearts: , z którymi mieliśmy okazję wspólnie przeżyć te niezapomniane chwile.


Było mega sympatycznie. :smo:
Zresztą nie tylko wtedy... najlepsi kampingowi sąsiedzi ever. :D

TomKinS napisał(a):Czy tak wspaniałe okoliczności mogłyby zdarzyć się gdziekolwiek indziej niż w Cro ?


Byłoby ciężko. ;)

TomKinS napisał(a):Pięknie to opisujesz Roxi. Ale chyba robisz to bardziej sercem niż ... .


... niż rozumem? :oczko_usmiech:
Pewnie tak, ale tak właśnie czuję i odbieram tamtą kolację. Przemiłe wspomnienia...
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 02.08.2017 13:09

:P :) Rozmarzyłam się...črni rižot :hearts:
Najlepszy, który jadłam to przyrządzony przez naszą gospodynię w Komižy na Visie..Z tym,że ona kazała nam czyścić kalmara i pozyskiwać sepię osobiście, bo jak uznała : Przyda wam się lekcja" :lol: Opisałam ten rižot w mojej relacji z Visu..( a propos, kiedy wreszcie zdradzicie Hvar dla Visu? :oczko_usmiech:)

Myślę ,że Cro posiada wielu zakamuflowanych kucharzy, o czym przekonałam się próbując różnych dań - poczęstunku od właścicieli naszych apartmanów ( i to jest ten bonusik przy wynajęciu lokum :mrgreen: )
A opisy kulinariów, zwłaszcza okraszone fotami to sól :wink: tego forum..Dla mnie nigdy dosyć...
TomKinS
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 277
Dołączył(a): 30.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) TomKinS » 02.08.2017 23:47

TomKinS napisał(a):
Pięknie to opisujesz Roxi. Ale chyba robisz to bardziej sercem niż ... .
... niż rozumem? :oczko_usmiech:
Pewnie tak, ale tak właśnie czuję i odbieram tamtą kolację. Przemiłe wspomnienia...

... niż z reporterskiego obowiązku :P
Ale można odczuć Twoją miłość do tego miejsca. Aż chciałoby się rzucić wszystko i wyemigrować, nie do UK, ale właśnie tam, na Hvar, do tych cudownych wakacyjnych chwil. Gdyby tylko wakacje mogły trwać wiecznie :|
Jednak dla takich chwil warto żyć i czekać na nie.
Pozdrawiam. Tomasz.
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18320
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 03.08.2017 03:25

Jedzenie to jedno , a towarzystwo to drugie - nie wiem czy ono właśnie nie jest najlepszą przyprawą do potraw na takich biesiadach :idea: :?: 8)


Pozdrawiam
Piotr
Potter
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2495
Dołączył(a): 15.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Potter » 03.08.2017 05:57

Wszystko razem tworzy idealne połączenie :papa: .
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 03.08.2017 08:39

Katerina napisał(a):Myślę ,że Cro posiada wielu zakamuflowanych kucharzy, o czym przekonałam się próbując różnych dań - poczęstunku od właścicieli naszych apartmanów ( i to jest ten bonusik przy wynajęciu lokum :mrgreen: )


Plus dla wakacji w apartamencie. :)

Katerina napisał(a):A opisy kulinariów, zwłaszcza okraszone fotami to sól :wink: tego forum..Dla mnie nigdy dosyć...


Dobrze, że nie sól ;) w oku. :oczko_usmiech:

TomKinS napisał(a):Jednak dla takich chwil warto żyć i czekać na nie.


Dokładnie tak! :)

piotrf napisał(a):Jedzenie to jedno , a towarzystwo to drugie - nie wiem czy ono właśnie nie jest najlepszą przyprawą do potraw na takich biesiadach :idea: :?: 8)


Potter napisał(a):Wszystko razem tworzy idealne połączenie :papa: .


Macie rację.
Zresztą, w tym roku mieliśmy niesamowite szczęście do ludzi. Żegnaliśmy się z łezką w oku... :smo:
ikar
Croentuzjasta
Posty: 202
Dołączył(a): 06.10.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ikar » 03.08.2017 11:24

Wasze miny z ostatniego zdjęcia to kwintesencja chorwackich wakacji. Jedno, wielkie SZCZĘŚCIE. Szczerze zazdraszczam.
ps. ależ wyżerka. fiuuuuuuuuu
edajta
Odkrywca
Posty: 96
Dołączył(a): 11.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) edajta » 03.08.2017 14:48

Pięknie. Na Hvarze byliśmy w 2009 r
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 06.08.2017 19:58

ikar napisał(a):Wasze miny z ostatniego zdjęcia to kwintesencja chorwackich wakacji. Jedno, wielkie SZCZĘŚCIE. Szczerze zazdraszczam.
ps. ależ wyżerka. fiuuuuuuuuu


Miny mówią najwięcej. :hearts:

edajta napisał(a):Pięknie. Na Hvarze byliśmy w 2009 r


Pięknie i dlatego zapraszam na kolejne odcinki. :)
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12178
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 06.08.2017 20:02

Nie zapraszaj tylko pisz. Szybko! ! :D
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 06.08.2017 20:07

Zdjęcia wybrane, ładują się. :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
O tym jak to w czerwcu na Hvarze bywa... - strona 15
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone