Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Novi Vinodolski

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
aleksa29
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 20
Dołączył(a): 06.08.2006
Novi Vinodolski

Nieprzeczytany postnapisał(a) aleksa29 » 06.08.2006 14:56

Kto był w Novi Vinodolski z Tramp Travel w hotelu Lisanj Park w dniach
23.07.06 - 04.08.06 ? :D
robilicz
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 46
Dołączył(a): 03.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) robilicz » 06.08.2006 15:59

Dopiero jadę i chętnie się czegoś dowiem.
aleksa29
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 20
Dołączył(a): 06.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) aleksa29 » 06.08.2006 16:09

Cześć :)

Zakwatereowanie jest w tym budynku, który jest na fotce, ale niestety pokoje bez balkonu i od strony ulicy, a ja i wiekszość osób z naszej wycieczki mieszkało w budynku depandance obok głównego. Niestety niema klimy ani nawet wentylatora i nie idzie wytrzymać, więc radze wziaść jakiś wiatrak. W budynku deapandance sa 4 piętra i tylko z 3 i 4 jest piękny widok na wyspę KRK i morze, ja mieszkałam na 4 :) Miejsca w autokarze są przydzielone przez biuro. Widoki super, jedzenie super, byłam tylko na jednej wycieczce na jeziorka i było pięknie tylko cena 40 euro :( Na plaży możliwość szaleńswa na bananie, dentce, rowerkach, spadochronie, jest także bungee :) Plaża super,woda ciepła i czysta, jeżowca nie wdepłam bo ich nie było :)
aleksa29
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 20
Dołączył(a): 06.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) aleksa29 » 06.08.2006 16:35

Wypożyczenie leżaka 20 kun, komplet 2 leżaki plus parasol 60 kun. Mineralna w markecie 6 kun w sklepie 8 kun, wypożyczenie rowerka 50 kun.
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 07.08.2006 15:35

ja bylam w tym holetu ale 2lata temu:)
jednak bylam z biura adriatyk wlasnym autem, ja mieszkalam w budynku tym glownym..placilam za pokoj na park a dostal mi sie na rogu i widzialam morze i park:)
hotel ladny, dobrze utrzymany, stolowka schludna..pamietam ze dawali tam strasznie duzo jedzenia i bylo bardzo dobre:)
wiem ze wtedy byli ludzie z z Tramp Travel i mieszkali w tym gorszym budynku..niezle akcje odchodzily wtedy ..budynek ponoc sie sypal , okna byly nieszczelne..wiem ze byla jakas tam awantura i przeniesli juz ich do hotelu(ale dlatego ze byl to juz 11wrzesien wiec koncowka sezonu i byly wolne pokoje)
tu fotki takze tego hotelu-
http://www.agnieszka.ao.pl/
co do miasteczka ladne , plaza jednak nieciekawa bo betonowa czego starsznie nie lubie:(brak pieknych duzych palm i sosen przy plazy :(((
ja wtedy zwiedzalam sobie cirkvienice, senji, rijeke , i wyspe krk(ktora w zat.kvaner jest najbardziej godna uwagi)
jednak juz w zeszlym roku bylam na riwerze makarskiej i jednak widoki i klimat bez porowania lepszy niz w zat.kvaner..jak nie bylas na riwerze to tam trzeba pojechac najlepiej do apartamentu na wlasna reke:)
a tu fotki z riwiery:)
http://www.wakacje.ao.pl/
aleksa29
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 20
Dołączył(a): 06.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) aleksa29 » 07.08.2006 15:50

:)
W przyszłe wakacje wybiorę się napewno na riwierę makarską. Już zdążyłam zakochać się w Chorwacji ;)
Ja mieszkałam właśnie w budynku depandance, nie w głównym i nie narzekam, bo z 4 piętra miałam piękne widoki, nic się nie sypało, codziennie sprzątany pokój, jedzenie rzeczywiście smaczne i bardzo duzo :) Hotel skromny, pokoje też, ale nie pojechałam siedzieć w hotelu, zresztą ja nie jestem wymagająca :) Ogólnie z wycieczki jak i z samego biura Tramp Travel jestem zadowolona, rezydentka P. Ela też sympatyczna osóbka ;)
aleksa29
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 20
Dołączył(a): 06.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) aleksa29 » 07.08.2006 15:51

A i od początku wiedziałam w którym budynku będę mieszkać więc nie byłam zaskoczona, zresztą chyba nikt z naszej wycieczki nie narzekał :)
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 07.08.2006 18:59

ja jak jade to nigdy nie przywiazuje duzej wagi do mieszkania bo i tak praktycznie cale dnie spedzam na zwiedzaniu i opalaniu:)
nie wiem czy ten budynek nie mial przejsc remontu bo wtedy rzeczywiscie byl w oplakanym stanie jak poszlismy sobie oblukac:)
natomiast w budynku glownym komunistyczny styl jak w wiekszosci hotelow chorwackich ale schludnie i czysto:)polecam ci Tucepi na riwerze sliczne miasteczko:)
aleksa29
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 20
Dołączył(a): 06.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) aleksa29 » 08.08.2006 23:43

Ines, fotki obejrzałam super :)
A co powiesz o miejscowości Baśka Voda ?
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 09.08.2006 02:17

jak w zeszlym roku planowalam wakacje to chcielismy jechac do breli lub baski:)
jednak na miejscu to nie bylo to ...pieknie ale cos mi nie pasowalo-do plazy trzeba bylo troche sie wspinac-a ja tego starsznie nie lubie i dosc duzo ludzi:)a zaraz za makarska przejezdzalismy przez tucepi i tak mi sie tam spodobalo ze spedzilismy tam 10cudownych dni:)
4nastepne w primosten:)
na riwerze wszystkie miasteczka sa do siebie podobne...tylko niektore sa mniejsze a niektore wieksze...tez czasem maja rozne zejscia do morza...w basce bylam przez chwile i pojechalismy dalej wiec duzo ci nie powiem na jej temat;/
ale cala riwiera jest piekna;))))

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone