Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Nocleg w samochodzie - Budapeszt

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
k.karola
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 31.08.2016
Nocleg w samochodzie - Budapeszt

Nieprzeczytany postnapisał(a) k.karola » 31.08.2016 23:09

Witam wszystkich. W najbliższą sobotę wraz z narzeczonym wyjeżdżamy do Rovinj, to będzie nasza pierwsza podróż do Chorwacji. Po drodze mamy plan, aby zatrzymać się w Budapeszcie. Jedziemy dosyć komfortowym autem, z możliwością wygodnego spania, dlatego chcemy zaoszczędzić trochę pieniędzy na noclegu. Czy macie propozycję gdzie w Budapeszcie lub okolicach na trasie do Rovinj można się zatrzymać i bezpiecznie przespać noc w samochodzie?
shamet
Globtroter
Posty: 58
Dołączył(a): 17.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) shamet » 31.08.2016 23:31

Proponuję pierwszą lepszą stację benzynową z dużym parkingiem, na którym można zmrużyć oko nieco "w kącie", z dala od "głównego ruchu" na parkingu. Nie wiem skąd jedziecie i jak długo do Budapesztu będziecie jechać, ale pewnie i tak długo nie pośpicie, bo w samochodzie to nie spanie. Ale faktem jest że godzinna lub dwugodzinna drzemka sporo daje.
Na przykład ten Agip za Budapesztem https://goo.gl/maps/9g2GcGA6mT22

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagicron
Nocleg w samochodzie - Budapeszt
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2021