Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Nocleg w Rastoke

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
budek
Odkrywca
Nocleg w Rastoke

Nieprzeczytany postnapisał(a) budek » 28.05.2012 06:09

Planuję nocleg w drodze na Peljesac w Rastoke/Slunj i mam dużą ochotę przenocować w jednym z tych domków z młynami nad rzeką. Czy jest jakiś forumowicz, który "posiada wiedzę" na temat dostępności dla podróżników tych domków?
ojtus
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) ojtus » 30.05.2012 20:59

Jedź śmiało. Na pewno coś znajdziesz. Kwestia ceny i standardu..
W ubiegłym roku w sierpniu spałem w Slunj po drodze do Breli. Nocleg znalazłem w 5 minut metodą chybił-trafił. Co prawda spaliśmy we troje (ja, żona i dziecko) na jednym łóżku, ale tylko dlatego, że nie chciało nam się dalej szukać, a cena była bardzo zachęcająca - 25 euro, łóżko baaaaaaardzo szerokie - prawie kwadratowe :D , gospodyni przemiła, a sam pokój czyściutki i schludny.
budek
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) budek » 31.05.2012 07:58

Dzięki. U mnie podobna sytuacja 1 żona :wink: 1 dziecko, które nie wiadomo dlaczego przepada za noclegiem na parkingu? Wyjeżdżam z okolic Częstochowy o 6-7 rano i myślę, że Slunj osiągnę przed 20 tą i będzie trochę czasu na poszukiwania kwaterki.
Janusz777
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz777 » 31.05.2012 20:06

Rastoke 5a Roza Skukan. Miła i sympatyczna osoba. Poproś to zrobi Wam fantastyczne racuchy na kolację. Byłem u niej 11 lat temu i korzystałem z noclegu tranzytowego. Jak będziesz jechał w kierunku Pltwic pierwszy możliwy zjazd w prawo w miejscowości Slunj i zjedziesz wprost do Rozy. Po minięciu mostu na rzece po lewej stronie jakieś 50 metrów.Jak u niej nie będzie miejsca napewno pomoże Ci znlaźć nocleg.
Pozdrawiam
AndrewP
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrewP » 31.05.2012 20:18

W okolicy młynów (przy wodospadach) są pokoje do wynajęcia, ale przypuszczam, że cena też jest odpowiednia do miejsca. Ja też zawitałem do Slunij ok. 20-tej. Nie siliłem się na szukanie. Wszedłem do czynnego pierwszego sklepiku z warzywami i po zapytaniu o kwaterę, szybki telefon sprzedawcy i za 10 minut przyjechał gospodarz. Cena 50 e za dwie noce (nawet nie bawiłem się w negocjacje) - za dwie osoby. Pokój, kuchnia, łazienka. Ponadto pierwszy wieczór był b. sympatyczny, gdyż spędzony na degustowaniu trunków produkowanych przez właściciela.
budek
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) budek » 02.06.2012 05:55

Na racuchy z chęcią wpadnę a i trunków bym spróbował. Bo jeść lubię a za kołnierz nie wylewam. Problemem jest niestety ograniczony czas dojazdu, krótszy od miesiąca :wink: , którego potrzebowałbym do podróżnej degustacji. Dlatego ograniczam się jedynie w drodze do jedzenia, pozostawiając "kiperowanie" do obszaru lądowania na Peljesacu.
FUX
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 02.06.2012 06:59

Pierwszy z brzegu nie młyn, ale blisko do nich.

http://www.booking.com/hotel/hr/obitelj ... _mybooking
Loren
Podróżnik
Slunj - Rastoke

Nieprzeczytany postnapisał(a) Loren » 10.06.2012 11:29

Polecam nocleg w Rastoke - www.apartmani-hrvatska.com/osobnaen.asp?BR=3343, jest miejsce dla 10 osób. Właściciel serwuje śniadanie w cenie noclegu (18 euro - osoba), które podaje na mostku przy wodospadzie - ciepłe naleśniki, miód, jajecznica, mleko, kawa i herbata bez ograniczenia, suszona szynka-prsut, każdy znajdzie coś smacznego. Przepiękna okolica. Można dokonać rezerwacji noclegu bez przedpłaty. 8) 8) :D
budek
Odkrywca
Re: Slunj - Rastoke

Nieprzeczytany postnapisał(a) budek » 16.06.2012 09:37

Loren napisał(a):Polecam nocleg w Rastoke - www.apartmani-hrvatska.com/osobnaen.asp?BR=3343, jest miejsce dla 10 osób. Właściciel serwuje śniadanie w cenie noclegu (18 euro - osoba), które podaje na mostku przy wodospadzie - ciepłe naleśniki, miód, jajecznica, mleko, kawa i herbata bez ograniczenia, suszona szynka-prsut, każdy znajdzie coś smacznego. Przepiękna okolica. Można dokonać rezerwacji noclegu bez przedpłaty. 8) 8) :D

Dzięki!
Właśnie czegoś takiego szukam. Naleśniki może sobie podaruję ale prśuta nigdy nie odmówię. Już za trzy dzionki ruszam w trasę i prawdę mówiąc już zacząłem się pakować :roll: .
viltob08
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) viltob08 » 01.07.2015 10:42

Loren napisał(a):Polecam nocleg w Rastoke - http://www.apartmani-hrvatska.com/osobnaen.asp?BR=3343, jest miejsce dla 10 osób. Właściciel serwuje śniadanie w cenie noclegu (18 euro - osoba), które podaje na mostku przy wodospadzie - ciepłe naleśniki, miód, jajecznica, mleko, kawa i herbata bez ograniczenia, suszona szynka-prsut, każdy znajdzie coś smacznego. Przepiękna okolica. Można dokonać rezerwacji noclegu bez przedpłaty. 8) 8) :D

Teraz już niestety nie w cenie :-( nocleg kosztuje nas 16EU/osoba+ 6EU śniadanie :-) , dziecko do 7 lat 10 za nocleg i 3 za śniadanie. Potwierdzam, że nie wymagają zaliczki :-) Nie muszę chyba dodawać, ze czekam na śniadanko na mostku :-) Pojemy, odpoczniemy, a potem w drogę na Peljesac :D
Czy ewentualnie można gdzieś tam zjeść również jakąś kolację? Jakieś knajpki,...
Vjetar
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 01.07.2015 10:56

viltob08 napisał(a):Czy ewentualnie można gdzieś tam zjeść również jakąś kolację? Jakieś knajpki,...

My jedliśmy tu :arrow: http://www.petro-rastoke.com/

Mają basen także rybka świeża i dobra - polecam.

Pzdr
Drut
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) Drut » 21.02.2016 11:27

Witam Cromaniaków

W tym roku planujemy zwiedzanie Plitvic i okolic i właśnie jestem na etapie szukania noclegu po drodze właśnie w Rastoke lub okolicach . Czy ma ktoś sprawdzony nocleg ze śniadaniem dla 10 osób ? Czy lepiej jechać w ciemno tylko pytanie czy na miejscu znajdę dla 10 osób? W połowie sierpnia.
http://www.apartmani-hrvatska.com/osobnaen.asp?BR=3343. oglądałem tą propozycję i tylko pytanie czy rezerwować wcześniej?
te kiero
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 21.02.2016 12:31

Mirebella Brajdić Selo ale k. Rakovicy, trzeba tylko zapytać o dostępność i czy dalej serwuje posiłki (my jedliśmy tam kolację i śniadanie)
Drut
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) Drut » 21.02.2016 13:08

A mógłbyś podać koszty noclegu i posiłku ? mniej więcej ?
viltob08
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) viltob08 » 21.02.2016 13:16

Drut napisał(a):Witam Cromaniaków

W tym roku planujemy zwiedzanie Plitvic i okolic i właśnie jestem na etapie szukania noclegu po drodze właśnie w Rastoke lub okolicach . Czy ma ktoś sprawdzony nocleg ze śniadaniem dla 10 osób ? Czy lepiej jechać w ciemno tylko pytanie czy na miejscu znajdę dla 10 osób? W połowie sierpnia.
http://www.apartmani-hrvatska.com/osobnaen.asp?BR=3343. oglądałem tą propozycję i tylko pytanie czy rezerwować wcześniej?

Ja bym rezerwowała. Jak pisałam wcześniej. Nie pobierają zaliczki, a miejsce i śniadanie ;-) warte są zaplaconych pieniędzy.
Następna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi

reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019