Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Nocleg w Rastoke

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
budek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 162
Dołączył(a): 10.05.2005
Nocleg w Rastoke

Nieprzeczytany postnapisał(a) budek » 28.05.2012 06:09

Planuję nocleg w drodze na Peljesac w Rastoke/Slunj i mam dużą ochotę przenocować w jednym z tych domków z młynami nad rzeką. Czy jest jakiś forumowicz, który "posiada wiedzę" na temat dostępności dla podróżników tych domków?
ojtus
Odkrywca
Posty: 60
Dołączył(a): 04.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) ojtus » 30.05.2012 20:59

Jedź śmiało. Na pewno coś znajdziesz. Kwestia ceny i standardu..
W ubiegłym roku w sierpniu spałem w Slunj po drodze do Breli. Nocleg znalazłem w 5 minut metodą chybił-trafił. Co prawda spaliśmy we troje (ja, żona i dziecko) na jednym łóżku, ale tylko dlatego, że nie chciało nam się dalej szukać, a cena była bardzo zachęcająca - 25 euro, łóżko baaaaaaardzo szerokie - prawie kwadratowe :D , gospodyni przemiła, a sam pokój czyściutki i schludny.
budek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 162
Dołączył(a): 10.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) budek » 31.05.2012 07:58

Dzięki. U mnie podobna sytuacja 1 żona :wink: 1 dziecko, które nie wiadomo dlaczego przepada za noclegiem na parkingu? Wyjeżdżam z okolic Częstochowy o 6-7 rano i myślę, że Slunj osiągnę przed 20 tą i będzie trochę czasu na poszukiwania kwaterki.
Janusz777
Globtroter
Posty: 57
Dołączył(a): 06.10.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz777 » 31.05.2012 20:06

Rastoke 5a Roza Skukan. Miła i sympatyczna osoba. Poproś to zrobi Wam fantastyczne racuchy na kolację. Byłem u niej 11 lat temu i korzystałem z noclegu tranzytowego. Jak będziesz jechał w kierunku Pltwic pierwszy możliwy zjazd w prawo w miejscowości Slunj i zjedziesz wprost do Rozy. Po minięciu mostu na rzece po lewej stronie jakieś 50 metrów.Jak u niej nie będzie miejsca napewno pomoże Ci znlaźć nocleg.
Pozdrawiam
AndrewP
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrewP » 31.05.2012 20:18

W okolicy młynów (przy wodospadach) są pokoje do wynajęcia, ale przypuszczam, że cena też jest odpowiednia do miejsca. Ja też zawitałem do Slunij ok. 20-tej. Nie siliłem się na szukanie. Wszedłem do czynnego pierwszego sklepiku z warzywami i po zapytaniu o kwaterę, szybki telefon sprzedawcy i za 10 minut przyjechał gospodarz. Cena 50 e za dwie noce (nawet nie bawiłem się w negocjacje) - za dwie osoby. Pokój, kuchnia, łazienka. Ponadto pierwszy wieczór był b. sympatyczny, gdyż spędzony na degustowaniu trunków produkowanych przez właściciela.
budek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 162
Dołączył(a): 10.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) budek » 02.06.2012 05:55

Na racuchy z chęcią wpadnę a i trunków bym spróbował. Bo jeść lubię a za kołnierz nie wylewam. Problemem jest niestety ograniczony czas dojazdu, krótszy od miesiąca :wink: , którego potrzebowałbym do podróżnej degustacji. Dlatego ograniczam się jedynie w drodze do jedzenia, pozostawiając "kiperowanie" do obszaru lądowania na Peljesacu.
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 02.06.2012 06:59

Pierwszy z brzegu nie młyn, ale blisko do nich.

http://www.booking.com/hotel/hr/obitelj ... _mybooking
Loren
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 29
Dołączył(a): 17.01.2011
Slunj - Rastoke

Nieprzeczytany postnapisał(a) Loren » 10.06.2012 11:29

Polecam nocleg w Rastoke - www.apartmani-hrvatska.com/osobnaen.asp?BR=3343, jest miejsce dla 10 osób. Właściciel serwuje śniadanie w cenie noclegu (18 euro - osoba), które podaje na mostku przy wodospadzie - ciepłe naleśniki, miód, jajecznica, mleko, kawa i herbata bez ograniczenia, suszona szynka-prsut, każdy znajdzie coś smacznego. Przepiękna okolica. Można dokonać rezerwacji noclegu bez przedpłaty. 8) 8) :D
budek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 162
Dołączył(a): 10.05.2005
Re: Slunj - Rastoke

Nieprzeczytany postnapisał(a) budek » 16.06.2012 09:37

Loren napisał(a):Polecam nocleg w Rastoke - www.apartmani-hrvatska.com/osobnaen.asp?BR=3343, jest miejsce dla 10 osób. Właściciel serwuje śniadanie w cenie noclegu (18 euro - osoba), które podaje na mostku przy wodospadzie - ciepłe naleśniki, miód, jajecznica, mleko, kawa i herbata bez ograniczenia, suszona szynka-prsut, każdy znajdzie coś smacznego. Przepiękna okolica. Można dokonać rezerwacji noclegu bez przedpłaty. 8) 8) :D


Dzięki!
Właśnie czegoś takiego szukam. Naleśniki może sobie podaruję ale prśuta nigdy nie odmówię. Już za trzy dzionki ruszam w trasę i prawdę mówiąc już zacząłem się pakować :roll: .
viltob08
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1330
Dołączył(a): 09.05.2011
Re: Slunj - Rastoke

Nieprzeczytany postnapisał(a) viltob08 » 01.07.2015 10:42

Loren napisał(a):Polecam nocleg w Rastoke - http://www.apartmani-hrvatska.com/osobnaen.asp?BR=3343, jest miejsce dla 10 osób. Właściciel serwuje śniadanie w cenie noclegu (18 euro - osoba), które podaje na mostku przy wodospadzie - ciepłe naleśniki, miód, jajecznica, mleko, kawa i herbata bez ograniczenia, suszona szynka-prsut, każdy znajdzie coś smacznego. Przepiękna okolica. Można dokonać rezerwacji noclegu bez przedpłaty. 8) 8) :D


Teraz już niestety nie w cenie :-( nocleg kosztuje nas 16EU/osoba+ 6EU śniadanie :-) , dziecko do 7 lat 10 za nocleg i 3 za śniadanie. Potwierdzam, że nie wymagają zaliczki :-) Nie muszę chyba dodawać, ze czekam na śniadanko na mostku :-) Pojemy, odpoczniemy, a potem w drogę na Peljesac :D
Czy ewentualnie można gdzieś tam zjeść również jakąś kolację? Jakieś knajpki,...
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008
Re: Slunj - Rastoke

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 01.07.2015 10:56

viltob08 napisał(a):Czy ewentualnie można gdzieś tam zjeść również jakąś kolację? Jakieś knajpki,...


My jedliśmy tu :arrow: http://www.petro-rastoke.com/

Mają basen także rybka świeża i dobra - polecam.

Pzdr
Drut
Odkrywca
Posty: 83
Dołączył(a): 14.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Drut » 21.02.2016 11:27

Witam Cromaniaków

W tym roku planujemy zwiedzanie Plitvic i okolic i właśnie jestem na etapie szukania noclegu po drodze właśnie w Rastoke lub okolicach . Czy ma ktoś sprawdzony nocleg ze śniadaniem dla 10 osób ? Czy lepiej jechać w ciemno tylko pytanie czy na miejscu znajdę dla 10 osób? W połowie sierpnia.
http://www.apartmani-hrvatska.com/osobnaen.asp?BR=3343. oglądałem tą propozycję i tylko pytanie czy rezerwować wcześniej?
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10829
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 21.02.2016 12:31

Mirebella Brajdić Selo ale k. Rakovicy, trzeba tylko zapytać o dostępność i czy dalej serwuje posiłki (my jedliśmy tam kolację i śniadanie)
Drut
Odkrywca
Posty: 83
Dołączył(a): 14.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Drut » 21.02.2016 13:08

A mógłbyś podać koszty noclegu i posiłku ? mniej więcej ?
viltob08
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1330
Dołączył(a): 09.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) viltob08 » 21.02.2016 13:16

Drut napisał(a):Witam Cromaniaków

W tym roku planujemy zwiedzanie Plitvic i okolic i właśnie jestem na etapie szukania noclegu po drodze właśnie w Rastoke lub okolicach . Czy ma ktoś sprawdzony nocleg ze śniadaniem dla 10 osób ? Czy lepiej jechać w ciemno tylko pytanie czy na miejscu znajdę dla 10 osób? W połowie sierpnia.
http://www.apartmani-hrvatska.com/osobnaen.asp?BR=3343. oglądałem tą propozycję i tylko pytanie czy rezerwować wcześniej?

Ja bym rezerwowała. Jak pisałam wcześniej. Nie pobierają zaliczki, a miejsce i śniadanie ;-) warte są zaplaconych pieniędzy.
Następna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone