Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Nocleg na Węgrzech

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
lech39
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 11.04.2011
Nocleg na Węgrzech

Nieprzeczytany postnapisał(a) lech39 » 11.04.2011 17:14

Pierwszy raz jade do Chorwacji i chcę po drodze przenocować na Węgrzech proszę o namiar na noclegi, może byc i w Budapeszcie chętnie obejrzał bym to miasto.
kawa
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 337
Dołączył(a): 01.08.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) kawa » 11.04.2011 17:45

W każdej jednej miejscowości nad Balatonem, bez problemu znajdzie się nocleg.
Ja np. spałem w Siofok.
CinnamonGirl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1338
Dołączył(a): 08.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) CinnamonGirl » 11.04.2011 18:20

A ja dla nas zarezerowowałam na 1 noc cos takiego dla 6 osób, aby pozwiedzac na szybko Budapeszt w drodze powrotnej do Polski http://www.booking.com/hotel/hu/vivaldi ... apest.html
Wyszło ok 13E od osoby.

Nigdy nie korzystałam z tej strony i mam nadzieje ze jednak noclegi bedą na nas czekać :>
sekrecja
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 16
Dołączył(a): 22.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sekrecja » 11.04.2011 18:36

A ja dla nas zarezerowowałam na 1 noc cos takiego dla 6 osób, aby pozwiedzac na szybko Budapeszt w drodze powrotnej do Polski http://www.booking.com/hotel/hu/vivaldi ... apest.html

Rezerwowałem w zeszłym roku .To działa. Pokój czekał. Cena niezmienna.Też w Budapeszcie. Pozdrawiam
lech39
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 11.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) lech39 » 11.04.2011 18:46

dzieki za porady
Danka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 749
Dołączył(a): 16.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Danka » 11.04.2011 19:22

CinnamonGirl napisał(a):http://www.booking.com/hotel/hu/vivaldi-apartments-budapest.html
Wyszło ok 13E od osoby.

Nigdy nie korzystałam z tej strony i mam nadzieje ze jednak noclegi bedą na nas czekać :>


Możesz spać spokojnie , ja w ubiegłym roku korzystałam z ich usług i wszystko było OK
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 12.04.2011 07:30

lech39 napisał(a):Pierwszy raz jade do Chorwacji i chcę po drodze przenocować na Węgrzech proszę o namiar na noclegi, może byc i w Budapeszcie chętnie obejrzał bym to miasto.


Cześć.

Klik

Pzdr
Klamer75
Odkrywca
Posty: 71
Dołączył(a): 15.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Klamer75 » 19.04.2011 22:56

kawa napisał(a):W każdej jednej miejscowości nad Balatonem, bez problemu znajdzie się nocleg.
Ja np. spałem w Siofok.


Tu się nie zgadzam. W 2009 jechaliśmy 2 samochodami 8 osób i chcieliśmy spać nad Balatonem. Wszyscy tak spoko ale jak słyszeli że 1 noc to nie. Pytaliśmy się w 10 miejscach w końcu spaliśmy w hotelu.

A booking.com jest OK. 2 razy rezerwowałem w Rzymie 1 raz w Budapeszcie 1 raz w Polsce.
radkoski
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 273
Dołączył(a): 14.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) radkoski » 20.04.2011 07:25

Fakt
Nad Balatonem na jedną noc średnio się zapatrują...
Chyba że większy hotel lub mniejsza miejscowość...choć kwater jest full

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone