Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Nocleg dla 8 osób

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
tomkot1992
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 30.07.2015
Nocleg dla 8 osób

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomkot1992 » 27.08.2015 08:10

Cześć. Jestem tu nowy. W następnym roku planujemy ze znajomymi wyruszyć Busem Opel Vivaro w 8 osób do Chorwacji coś w okolice Split'u.
Zaczynamy powoli planować ten wyjazd ponieważ jest to nasz pierwszy taki długi wyjazd po kawałku Europy.
Ogólnie wyjazd planujemy na 9 dni, z czego jeden planujemy zostać i przespać się w Budapeszcie. No i tutaj mamy dylemat. Dużo osób podpowiada nam żeby jechać do Chorwacji w ciemno z noclegiem i tam coś poszukać. Inni zaś że na grupę 8 osobową ciężko cokolwiek znaleźć w sezonie (lipiec). że należy rezerwować. Nie mamy tutaj specjalnych wymogów odnośnie noclegu, nie musi to być apartament, hotel z basenem itp.

Pytam osób tutaj które już jeździły taką zorganizowaną grupką i mają doświadczenie w tym, jak to jest z tymi noclegami ?

Dzieki :)
orson
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 572
Dołączył(a): 27.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) orson » 27.08.2015 19:35

Dużo osób, które mówią wam żeby jechać w ciemno, chyba nigdy nie było w takim terminie w Chorwacji. Ten rok pokazał, że jadąc w sezonie w ciemno, zwłaszcza taką ekipą może być - a raczej będzie na pewno, problem ze znalezieniem kwatery. My też już powoli planujemy wyjazd na przyszły rok i też większą grupą, ale na bank będziemy coś rezerwować, bo w ciemno to jedynie (jak dla mnie) pod koniec sierpnia i we wrześniu.
lukas774
Croentuzjasta
Posty: 123
Dołączył(a): 04.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukas774 » 27.08.2015 19:54

Byliśmy w zeszłym roku grupą 8 osób , ale też rezerwowaliśmy. Tydzień w Podgorze, tydzień w Rogoznicy. W tym roku byli znajomi w ciemno w 10 osób i znalezienie apartamentu zajęło im 12 godzin, zaczęli od Podstrany a skończyli w Vodicach.
tomkot1992
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 30.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomkot1992 » 28.08.2015 07:15

Ok. Dzięki te wiadomości na pewno będą przydatne.
marosmaro
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 627
Dołączył(a): 06.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) marosmaro » 15.09.2015 21:00

Tak jak napisał "Orson" te osoby nie mogły być w Chorwacji. Poza tym jedziecie pierwszy raz i nie macie doświadczenia. My jeździmy jeszcze większą grupą 12-16 osób raczej w sezonie nie ma szans żebyśmy razem mieszkali bez wcześniejszej rezerwacji.
danol148
Odkrywca
Posty: 67
Dołączył(a): 24.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) danol148 » 21.09.2015 19:39

Podbije temat

Też chcemy w przyszłym roku wyskoczyć w 9 osób 6+3 dzieci jeśli ma ktoś sprawdzone namiary bym prosił na PW.
Miejsce Riviera Makarska
danol148
Odkrywca
Posty: 67
Dołączył(a): 24.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) danol148 » 11.01.2016 21:42

Podbije temat poszukiwania cały czas w toku może być 1 apartament na 9 osób lub 2 w układzie 4+2 i 2+2 w 1 budynku rejon makarskiej.
karolina031
Croentuzjasta
Posty: 145
Dołączył(a): 10.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) karolina031 » 13.01.2016 22:24

W jakim terminie chcecie jechac
danol148
Odkrywca
Posty: 67
Dołączył(a): 24.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) danol148 » 21.01.2016 00:26

Planowany wyjazd to 29 lipiec przyjazd 30lipca i czas pobytu ok 10-14 dni
@ppl3
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 22.01.2016
Niedrogi nocleg dla 8 młodych osób

Nieprzeczytany postnapisał(a) @ppl3 » 22.01.2016 09:25

Witam was moi Mili,

Podjąłem się zorganizowania wycieczki dla mnie i moich przyjaciół bo uważam trochę inaczej niż oni ze wycieczka na własną rękę będzie dla nas lepsza i według mnie tańsza. Jedziemy pierwszy raz do Chorwacji. Po rozmowach z przyjaciółmi wywnioskowaliśmy ze szukamy miejsca w okolicach tych trzech miast i jednej wyspy Zadar, Splicie, Makarskiej albo wyspa Rab . Nie mamy pojęcia czy to na pewno dobre, ale mam nadzieję, że żadne z nich się nie zawiedzie. (Jeżeli macie jakieś inne bardzo fajne miejsca w których też jest pięknie i niedrogo to jak najbardziej chciałbym żebyście się podzielili nimi ze mną proszę podeślijcie mi jakieś namiary na prywatne kwatery to mój e-mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl . Jedziemy dosyć liczną grupą będzie nas 8 osób. Chcielibyśmy w miarę blisko mieć do morza ale przejście 300-600m też nie będzie problemem:), kwota maksymalna jaką chcielibyśmy zapłacić za nocleg to 15Euro/osoba. Mam nadzieję ze kwota którą podałem nie jest za niska i uda się coś znaleźć. Jeżeli macie coś minimalnie droższego to tez będzie akceptowalne :)

Edit.
Wyjazd w lipcu,podróżują same dorosłe osoby, jedziemy własnym transportem. Interesuje nas raczej większe miasteczko z kilkoma restauracjami, kawiarniami. Zwiedzanie też wchodzi w grę ,ale będziemy mieć swojego busa więc podjechanie gdzieś nie będzie dla nas problemem. Przepraszam za utworzenie wielu wątków, ale jak przeglądałem forum to niektóre posty zarosły już grubą warstwą kurzu.


Pozdrawiam was serdecznie i liczę na waszą pomoc:)
Ostatnio edytowano 22.01.2016 10:25 przez @ppl3, łącznie edytowano 1 raz
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15685
Dołączył(a): 30.06.2010
Re: Niedrogi nocleg dla 8 młodych osób

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 22.01.2016 10:03

@ppl3 napisał(a):[b][size=150]Podjąłem się zorganizowania wycieczki dla mnie i moich przyjaciół bo uważam trochę inaczej niż oni ze wycieczka na własną rękę będzie dla nas lepsza i według mnie tańsza. Jedziemy pierwszy raz do Chorwacji

Nie napisałeś, kiedy chcecie jechać, jakie są Wasze oczekiwania co do miejscówki, miejscowości, czy chcecie coś zwiedzać, czy jedziecie autem, czy może być wioska z kilkoma domami czy miasteczka z knajpami, czy z dziećmi itp. Bez tego ciężko cokolwiek doradzić. Jest też wątek miejsce dla młodych, zacznij może czytać ten i tam zadawaj pytania
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012
Re: Niedrogi nocleg dla 8 młodych osób

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 22.01.2016 10:21

@ppl3 napisał(a): Jedziemy pierwszy raz do Chorwacji. Po rozmowach z przyjaciółmi wywnioskowaliśmy ze szukamy miejsca w okolicach tych trzech miast i jednej wyspy Zadar, Splicie, Makarskiej albo wyspa Rab . Nie mamy pojęcia czy to na pewno dobre,

Zadar i Split to miasta, powiedzmy, bardziej przemysłowe i do zwiedzania niż na stacjonarny pobyt - rozumiem, że nie chodzi o nocleg w nich samych tylko w okolicach?
Co wy tam w ogóle chcecie robić i kiedy jedziecie?
Doprecyzuj i poczytaj m.in.:
bank-kwater-f39.html
noclegi-w-chorwacji-apartamenty-i-pokoje-t17804.html#p249017
informacje-o-miejscowosciach-z-rejonu-zadar-split-t31698.html
@ppl3
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 22.01.2016
Re: Niedrogi nocleg dla 8 młodych osób

Nieprzeczytany postnapisał(a) @ppl3 » 22.01.2016 10:32

Mikromir napisał(a):
@ppl3 napisał(a): Jedziemy pierwszy raz do Chorwacji. Po rozmowach z przyjaciółmi wywnioskowaliśmy ze szukamy miejsca w okolicach tych trzech miast i jednej wyspy Zadar, Splicie, Makarskiej albo wyspa Rab . Nie mamy pojęcia czy to na pewno dobre,

Zadar i Split to miasta, powiedzmy, bardziej przemysłowe i do zwiedzania niż na stacjonarny pobyt - rozumiem, że nie chodzi o nocleg w nich samych tylko w okolicach?
Co wy tam w ogóle chcecie robić i kiedy jedziecie?
Doprecyzuj i poczytaj m.in.:
bank-kwater-f39.html
noclegi-w-chorwacji-apartamenty-i-pokoje-t17804.html#p249017
informacje-o-miejscowosciach-z-rejonu-zadar-split-t31698.html



Tak idealnie zostałem zrozumiany przez Ciebie, podałem większe miasta ponieważ chciałem coś blisko nich znaleźć. Do tych miast bedziemy udawać sie w celu zwiedzania itp, jednak sam nocleg wolimy w jakiś mniejszych miejscowościach z kilkoma restauracjami itp.
Jedziemy przede wszystkim odpocząć jedziemy w 2połowie lipca
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012
Re: Niedrogi nocleg dla 8 młodych osób

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 22.01.2016 10:34

@ppl3 napisał(a):Tak idealnie zostałem zrozumiany przez Ciebie

Jak jeszcze powiesz, czy te dorosłe osoby to pary czy single, to już w ogóle będzie całkiem idealnie. :wink:
@ppl3
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 22.01.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) @ppl3 » 22.01.2016 10:36

BTW dziękuje za PW Danusia:)

Tak są to 4 pary, nie myślałem ,że aż tak wnikliwie będę musiał to wszystko opisać. Post i tak wydawał mi się długi dlatego niektóre informacje pominąłem. Obiecuję poprawe:)
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone