Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Niespokojna miejscowość dla młodzieży oprócz Vodic

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
zibi.s
Cromaniak
Posty: 2111
Dołączył(a): 01.02.2013
Niespokojna miejscowość dla młodzieży oprócz Vodic

Nieprzeczytany postnapisał(a) zibi.s » 09.05.2014 22:05

Witam szanownych forumowiczów. Dostałem od mojej młodzieży zadanie znalezienia kwatery w jakiejś fajnej rozrywkowej miejscowości. Mówię ok. nie ma sprawy,przecież pełno tego, ale jak zaczynasz szukać to sprawa zaczyna się komplikować. Miejscowość musi być nie mniej nudna niż Vodice i najlepiej nie dalej niż Vodice, ale to sprawa otwarta. Przekopując forum dominują pytania o miejsca spokojne,kameralne a oni szukają gwaru :?: Wiem,wiem jest Makarska,Brela etc.ale może coś poza tym? Proszę o propozycje.
Rafał78
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1514
Dołączył(a): 10.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafał78 » 09.05.2014 22:48

Może Gradac ?
W prawdzie nie jest to Makarska ale dosyć imprezowa baza wypadowa :wink:
Ale to dużo dalej niż Vodice.

Pozdrawiam
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 09.05.2014 22:57

zibi.s
Cromaniak
Posty: 2111
Dołączył(a): 01.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) zibi.s » 09.05.2014 23:09

Dzięki,dzięki. Novalia to może być złoty środek.Nie wiem dlaczego dotąd kojarzyłem ją z wyspą Krk. 8O
mykk
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 14.07.2014
Miejscowość pełna młodzieży

Nieprzeczytany postnapisał(a) mykk » 15.07.2014 00:29

Witam w tamtym roku byliśmy w Poljicy i był tam ogrom miejscowej młodzieży.
Gdzie jeszcze w Chorwacji znajdę taką miejscowość gdzie będzie sporo nastoletnich chorwatów albo ogólnie młodzieży nie tylko z Chorwacji?
Piraraq
Croentuzjasta
Posty: 130
Dołączył(a): 10.07.2012
Re: Miejscowość pełna młodzieży

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piraraq » 15.07.2014 05:03

np. Novalja, Makarska
ewa.krakuska
Croentuzjasta
Posty: 380
Dołączył(a): 06.07.2010
Re: Miejscowość pełna młodzieży

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewa.krakuska » 15.07.2014 06:41

Vodice

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

cron
Niespokojna miejscowość dla młodzieży oprócz Vodic
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone