Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Nie wytrzymałem! - Borak 2010

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
poljako_poljako
Croentuzjasta
Posty: 197
Dołączył(a): 19.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) poljako_poljako » 08.01.2011 22:34

Panowie (i Panie) sorry za off. DarioG chcę wynająć u Niksy Bonacica w Ivan Dolac na 6 osób. Pomógłbyś i coś przybliżył?
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
AniaJ.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 784
Dołączył(a): 24.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) AniaJ. » 11.01.2011 23:20

...a ja nieodmiennie od lat kilku żałuję, że campu tam nie ma :cry: Taki malutki, przydomowy...ech, szkoda...
Miło było popatrzeć i poczytać w każdym razie 8)
Jaren
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 119
Dołączył(a): 02.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jaren » 18.01.2011 22:05

Witam się grzecznie - po lekturze całej relacji. Zresztą bardzo udanej. I jak moja przedmówczyni - również żałuję, że nie ma campu... :( Bo nabrałam ochoty na zmianę lokalizacji w tym roku...

Pozdrav :)
grinderss
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 46
Dołączył(a): 20.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) grinderss » 04.02.2011 02:01

WojteC5 napisał(a):Powiem tak, super tanio nie jest ale do"drogo jak w Dubrowniku" to tej konobie raczej daleko.
:wink:


Małe nawiązanie do wątku ceny w Dalmatinskiej Kucy, odczucia cenowe mogą również zależeć od tego co zamawiasz :) Część potraw, jak nad naszym Bałtykiem - płacisz w zależności od wagi :) A że rybka I klasa w cenie 300 kn/kg*, a rybki są dość pokaźne, to i rachunek większy.
Podobnie grillowane kalmary 260 kn/kg.

Popularne potrawy sprzedawane na porcje:
Risotto z owocami morza - 70 kn
Spaghetti bolognese - 40 kn
Kurczak z gilla - 50 kn

Osobiście uwielbiam niemal wszystko co morze "daje", zatem szczególnie polecam i zachęcam do spróbowania ośmiornicy duszonej z ziemniakami - danie warte każdej ceny :)

Moje "cenowe" odczucia były takie, że codziennej rozpusty w DC nasz budżet nie udźwignie, ale już co drugi dzień 5-ty grzech główny;)
Ale każdy będzie miał własne odczucia na temat w/w cen.
* ceny z wakacji 2010


WojteC5 - gratulacje świetnej relacji!
I popieram Borak nie dla wszystkich będzie ok, nuda, daleeeeko do sklepu, drożej w restauracjach, wyjące kojoty, wąskie, kręte dróżki. Wielu osobom może to zepsuć urlop... uważajcie! :twisted:
eagler
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 211
Dołączył(a): 04.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) eagler » 14.02.2011 22:02

Wojtku potwierdzam relacja bajka a zdjecia jeszcze lepsze
Stela
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 852
Dołączył(a): 02.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Stela » 14.02.2011 22:24

jeeeej, jaki ja miałam widok z balkonu w Borku... teraz to mi żadne seaview w Ivan Dolac nie wygodzi... I jak na się z tym pogodzę?

Pozdrawiam w nowej odsłonie ;)
zauroczona
Croentuzjasta
Posty: 227
Dołączył(a): 20.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) zauroczona » 15.02.2011 00:39

O, dzięki za miły wieczór przy świetnej, humorystycznej relacji :D Moja konwencja pisania :D A w Borku byłam 2 razy po super winko, mieszkac nie miałam przyjemności, zjazd słynną drogą za pierwszym razem przyprawił mnie o atak histerii 8O , ale nie zniechęciło mnie to przed powrotem w kolejnym roku - smak wina niezapomniany- jego wspomnienie pokonało wszelkie fobie :D POzdrawiam
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 15.02.2011 12:46

grinderss napisał(a): wyjące kojoty,

szakale...
:)
bobemce
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 233
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) bobemce » 10.03.2011 13:19

Tak pozwolę sobie odśnieżyć temat, bo wiosna idzie, a tu biel zalega na prawie 2 metry jak na Gubałówce :P Daleko jest tym "skrótem" do Trstenika? Bo myślę sobie o ewentualnych wycieczkach pieszych z Borka na jakieś tam zakupy. Skoro WojteC5 pisze, że 10 minut samochodem... to teoretycznie za daleko być nie może, hm? A pytam, bo na googlemapsie wcale nie wygląda to na 10 minut :D

pzdr
iwona73
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 103
Dołączył(a): 20.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) iwona73 » 20.11.2011 23:13

Dzięki za fajnie napisaną relację , która przybliżyła rejon do którego wybieramy się w najbliższe wakacje. Bardzo dużo przydatnych informacji. Cięzko byłoby "zielonym" bez forum..... :wink:
Buber
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3790
Dołączył(a): 11.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Buber » 21.11.2011 09:32

WojteC5 gratulacje - relacja wspaniała ...
Gotowy przewodnik po półwyspie ...
Pozdrawiam
Joan65
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 585
Dołączył(a): 24.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Joan65 » 21.11.2011 11:40

WojteC5 napisał(a):Tak w ogólę dla zainteresowanych tym domem, służę pomocą w udzieleniu informacji na temat zakwaterowania w apartamentach u IVA.

Szczegóły (tel. i adres) chętnie prześlę ale tylko na priva i tylko udokumentowanym Peljescomaniakom.

"Klient z Peljesca jest mniej awanturujący się !!!"

Pozdrówki


Wojtku prosze cię o namiar na Iva. Byliśmy w Borku w 2009 ciut wyżej w villi Gloria ale nie wykluczam ponownego zawitania wto miejsce. "Hobotnica z Dalmatińskiej Kuci" mnie ciagnie itak w ogóle. I chętnie zamieszkalibyśmy gdzieś indziej...mój mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Pozdrawiam jako klient Peljeśca - wprawdzie bez krawata
Sylwetka...
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5132
Dołączył(a): 14.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sylwetka... » 22.11.2011 17:32

Relacja super i fotki cud miód. Jeśli mogę to i ja poproszę o namiar ( adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl ) :D Po powrocie z tegorocznych Cro-wakacji oczywiście zaczęłam przeszukiwać forum w nadziei znalezienia nudnego, nieciekawego miejsca na przyszłe wakacje, gdzie nie warto jechać :wink: Tym razem padło na Borak :twisted: W planach mieliśmy co prawda zamiar pojechać i pierwszy raz szukać tam czegoś w ciemnio, ale po uwagach czytanych na forum w sezonie raczej ciężko coś znaleść, no chyba, że ma się farta :wink:
Pozdrawiam :D
WojteC5
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 236
Dołączył(a): 28.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) WojteC5 » 23.11.2011 23:15

Joan65 napisał(a):
WojteC5 napisał(a):Tak w ogólę dla zainteresowanych tym domem, służę pomocą w udzieleniu informacji na temat zakwaterowania w apartamentach u IVA.

Szczegóły (tel. i adres) chętnie prześlę ale tylko na priva i tylko udokumentowanym Peljescomaniakom.

"Klient z Peljesca jest mniej awanturujący się !!!"

Pozdrówki


Wojtku prosze cię o namiar na Iva.


Namiary poszły
WojteC5
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 236
Dołączył(a): 28.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) WojteC5 » 23.11.2011 23:21

Sylwetka napisał(a):Relacja super i fotki cud miód.


Dzięki,

Sylwetka napisał(a):Jeśli mogę to i ja poproszę o namiar ( adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl )


namiary poszły

Sylwetka napisał(a):Po powrocie z tegorocznych Cro-wakacji oczywiście zaczęłam przeszukiwać forum w nadziei znalezienia nudnego, nieciekawego miejsca na przyszłe wakacje, gdzie nie warto jechać :wink: Tym razem padło na Borak


W razie czego pamiętaj - nie biorę odpowiedzialności za zgon z nudów na tym zadupiu!

Pozdrawiam
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Nie wytrzymałem! - Borak 2010 - strona 14
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone