Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Nie ma co deliberować, Splitską Brać i leniuchować ;) '2011

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
majeczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3842
Dołączył(a): 04.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 16.03.2012 20:40

...myślę o Splitskiej podczas majowego długiego weekendu, chętnie więc poczekam na c.d... :D
kotbury
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 259
Dołączył(a): 10.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kotbury » 16.03.2012 21:16

krombocher napisał(a):
kotbury napisał(a):Plaża

Obrazek


Jeżeli mogę trochę pomóc, to dodam, że tu można sobie poskakać 8)


A tak można, ale trochę dalej jest miejsce, gdzie kilku ludziów skakało ze skały (2-3m npm) i przeżyli :)
kotbury
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 259
Dołączył(a): 10.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kotbury » 16.03.2012 22:25

krombocher napisał(a):
kotbury napisał(a):Przyjazd na miejsce

Obrazek



Dobrze kojarzę, że w tym domu na przeciw tego małego można było się zaopatrzyć w wino i oliwę.


Tak, wino i oliwę mozna było tam kupić, a sprzedawali to teściowie / rodzice naszych gospodarzy. Najpierw kupiliśmy u nich flaszkę oliwy, na koniec przed wyjazdem dostaliśmy od nich drugą flaszekę - na pamiątkę :)
kotbury
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 259
Dołączył(a): 10.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kotbury » 16.03.2012 22:28

majeczka napisał(a):...myślę o Splitskiej podczas majowego długiego weekendu, chętnie więc poczekam na c.d... :D


Jak na maj, to mooooooże przyda się chałupa z ogrzewaniem, jedyna jaką widziałem w Chorwacji to była ta, gdzie mieszkaliśmy. Gdyby było tak sobie ciepło, to polecam :)
krombocher
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 647
Dołączył(a): 07.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) krombocher » 16.03.2012 22:40

kotbury napisał(a):
krombocher napisał(a):
kotbury napisał(a):Przyjazd na miejsce



Dobrze kojarzę, że w tym domu na przeciw tego małego można było się zaopatrzyć w wino i oliwę.


Tak, wino i oliwę mozna było tam kupić, a sprzedawali to teściowie / rodzice naszych gospodarzy. Najpierw kupiliśmy u nich flaszkę oliwy, na koniec przed wyjazdem dostaliśmy od nich drugą flaszekę - na pamiątkę :)


Pytam, bo tam nie zdążyłem się zaopatrzyć. Kupowaliśmy głównie w Skripie. Rozumiem, że oliwa smakowała i warto.
kotbury
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 259
Dołączył(a): 10.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kotbury » 16.03.2012 22:46

krombocher napisał(a):
kotbury napisał(a):
krombocher napisał(a):
kotbury napisał(a):Przyjazd na miejsce



Dobrze kojarzę, że w tym domu na przeciw tego małego można było się zaopatrzyć w wino i oliwę.


Tak, wino i oliwę mozna było tam kupić, a sprzedawali to teściowie / rodzice naszych gospodarzy. Najpierw kupiliśmy u nich flaszkę oliwy, na koniec przed wyjazdem dostaliśmy od nich drugą flaszekę - na pamiątkę :)


Pytam, bo tam nie zdążyłem się zaopatrzyć. Kupowaliśmy głównie w Skripie. Rozumiem, że oliwa smakowała i warto.


Oczywiście, chociaż ta ze Skripu była wyrabiana bardziej tradycyjnie, w kamiennych kadziach, "u nas" już chyba wg HACAP, w stalowych baniakach. O Skripie jeszcze napisze.
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 16.03.2012 22:47

majeczka napisał(a):...myślę o Splitskiej podczas majowego długiego weekendu, chętnie więc poczekam na c.d... :D


Majeczko , obyś tylko nie przeczekała ... maj tuż, tuż :wink:
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18273
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 17.03.2012 22:37

Dosiadam się do grona śledzących Twoją relację :D



Pozdrawiam
Piotr
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 17.03.2012 22:46

Jak każde miejsce gdzie mnie jeszcze nie było chłonę Twoją relację całkowicie :)
majeczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3842
Dołączył(a): 04.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 18.03.2012 00:01

mkm napisał(a):
Majeczko , obyś tylko nie przeczekała ... maj tuż, tuż :wink:


...wiem, wiem, wkrótce się obudzę :D

Maj w Splitskiej może rzeczywiście okazać się interesujący, o ile oczywiście chałupy z ogrzewaniem nie będę musiała zamawiać. :D
kotbury
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 259
Dołączył(a): 10.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kotbury » 18.03.2012 12:56

W Splitskiej był kręcony jakiś kawałek polskiego serialu, chyba to była produkcja TVNu. Wydaje mi się, że gdzieś na forum był link. Jak ktoś kojarzy sprawę to podajcie proszę namiar ;)
Widok z tej willi jest OK ona sama ekhmmm...

Willa w której to było filmowane, moim zdaniem kompletnie nie pasuje do reszty miejscowości, może jest wygodna, zrobiona "na bogato" ale to architektoniczny koszmarek - moje prywatne zdanie
Adrian34
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 194
Dołączył(a): 06.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adrian34 » 18.03.2012 14:00

Witam i pozdrawiam!
Mnie też tu nie zabraknie :lol:
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 18.03.2012 14:10

Do tej relacji będę zaglądać i ja :)

Pozdrawiam serdecznie.
morgana
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 519
Dołączył(a): 19.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) morgana » 18.03.2012 15:08

Czekam na sierpień i na Brać, a Splitska niedaleko Sutivanu, więc przysiadam się i ja :) .
andrzejk1975
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1331
Dołączył(a): 07.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) andrzejk1975 » 18.03.2012 15:46

nic się nie dzieje pewnie to przez wiosenną aurę 8)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Nie ma co deliberować, Splitską Brać i leniuchować ;) '2011 - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone