Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Nasze regiony turystycznie (czyli co warto zobaczyć)

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 05.10.2008 10:50

No to stola1 pojechałaś na całego :lol:
I na dodatek to KSU...........z tym, że jak wolę ich w wersji innej niż "akustycznie" :devil:
Mają klimacik te fotki, jak i całe Bieszczady :hut:
Jak będzie OK pogoda to na przyszły weekend mam zamiar tam wyskoczyć i się nieco poszwendać :wink:
Pozdrav :papa:
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14803
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 05.10.2008 11:37

Świetny pomysł, Stola :!: Przepiękne zdjęcia. Dla mnie Bieszczady najpiękniejsze są właśnie jesienią:
Obrazek
ta feeria barw:
Obrazek
na szczycie, z głową w chmurach, za plecami Ukraina:
Obrazek
to samo miejsce, co w Twojej relacji, Stola:
Obrazek
Biesy, moje Biesy :D :
Obrazek

Powstał nam tu wątek bieszczadzki. :D Ale jak miło pomyśleć o tych rozległych połoninach, siedząc w zatłoczonym śląskim mieście. Pozdrawiam :papa:
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 05.10.2008 13:42

Stola1 powiem tylko jedno (bo mnie lekko przytkało :D ) - piękne te Twoje Bieszczady :D :D

alessandro1977- masz rację Przemyśl jest klimatyczny,a mam nadzieję,że będzie jeszcze bardziej,bo ostatnio dużo się dzieje aby tą "klimatyczność" miasta zwiększyć.

A tutaj dla chętnych trochę zdjęć z Przemyśla.
Pozdrav.
stola1
Croentuzjasta
Posty: 223
Dołączył(a): 17.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) stola1 » 05.10.2008 14:19

:oops: Toście mnie speszyli...
Dziękuję Wam WSZYSTKIM bardzo za miłe słowa uznania
:D
Mam nadzieję, ze jak zaczną barwy jesieni czarować i pogoda pozwoli to jeszcze uda się niejednemu z nas zobaczyć te piękności.
KSU - też lubię mniej akustycznie, chociaż teraz w domu non stop leci ta płytka z okazji 30-lecia (nawet mój 5-latek już operuje tekstami).
A teksty o Bieszczadach mają piękne.
Polecam drugą kultową piosenkę do posłuchania, również jest głos M. Ostrowskiej. Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję...
stola1
Croentuzjasta
Posty: 223
Dołączył(a): 17.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) stola1 » 05.10.2008 14:26

:wink:
Zapomniałam pochwalić Maslinkę za jej ujęcia i klimaty, oglądałam też wcześniejsze i byłam pod wrażeniem.
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14803
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 05.10.2008 17:02

Dzięki stola1 :)
Te zdjęcia są sprzed dwóch lat. Od tego czasu nie udało się nam pojechać w Bieszczady. Mam nadzieję, że za rok to już na pewno. KSU - stare, dobre rockowe brzmienie! Jeśli chodzi o teksty bieszczadzkie, to lubię też posłuchać Starego Dobrego Małżeństwa i Wolnej Grupy Bukowina. A w Ustrzykach Górnych jest taka fajna klimatyczna knajpka, nazywa się "Pod Caryńską". Gdyby ktoś był w okolicy, polecam świetną kuchnię i super atmosferę. Kiedyś załapaliśmy się tam na niezwykły, spontaniczny koncert na dwie gitary. Do tego przepyszny "winny" grzaniec. Było cudnie :D
a to ja
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4755
Dołączył(a): 18.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) a to ja » 05.10.2008 21:05

maslinka napisał(a):... Biesy, moje Biesy :D :
Obrazek

Maslinko.
Czy mogę prosić o to zdjęcie "w całej okazałości" na maila:
a_to_ja(@)op.pl ?

maslinka napisał(a):... jak miło pomyśleć o tych rozległych połoninach, siedząc w zatłoczonym śląskim mieście...


Powiem Ci, że siedząc w Białymstoku, i myśląc ... jest nie mniej miło :)

Pozdraviam
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14803
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 05.10.2008 21:46

A_to_ja, już wysłałam :D Miłego myślenia o Bieszczadach. Pozdrawiam :papa:
a to ja
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4755
Dołączył(a): 18.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) a to ja » 05.10.2008 21:51

maslinka napisał(a):A_to_ja, już wysłałam :D Miłego myślenia o Bieszczadach. Pozdrawiam :papa:

Mówię ... i mam!
To działa!!!
Spróbujcie i Wy czasem ... :D
majeczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3842
Dołączył(a): 04.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 11.10.2008 21:19

Polecam również zachodniopomorskie, dużo czystego powietrza oraz lasów, ekologicznie czystych krajobrazów.. Bywam tam od kilku lat...
a to ja
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4755
Dołączył(a): 18.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) a to ja » 23.10.2008 18:12

Trochę "z boku" - trochę "w temacie".

Ostatnio mało jeżdżę po regionie, więc świeżutkich zdjęć niestety nie mam.

Zamiast nich .. migawki z Podlasia możecie zobaczyć co sobota w dwójkowym serialu pt."U Pana Boga w ogródku".

Info dodatkowe dla tych, co na puszczańskim zlocie kiedyś byli i po okolicy się rozglądali: rzecz dzieje się w Królowym Moście, który w filmie gra tak naprawdę Supraśl, jak również i Tykocin, no i szosa Białystok - Bobrowniki, z której skręca się w lewo do prawdziwego Królowego Mostu.
(bo taka miejscowość istnieje, tylko wygląda .. mało filmowo :wink: )


Życzę miłego oglądania.
I zapraszam do krainy, gdzie czas zatrzymał się i za piecem, i w ogródku, i .. za miedzą.

P.s. Najlepsze sceny z filmu

:D
AnetaA
Cromaniak
Posty: 881
Dołączył(a): 10.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AnetaA » 23.10.2008 18:18

majeczka napisał(a):Polecam również zachodniopomorskie, dużo czystego powietrza oraz lasów, ekologicznie czystych krajobrazów.. Bywam tam od kilku lat...


A tak dokładnie to, jeśli można wiedzieć,gdzie bywasz?
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 24.10.2008 09:12

A ja nieśmiało zapraszam na Kaszuby-okolice Studzienic
Obrazek

Album:
http://jacyamaha.fotosik.pl/albumy/513758.html
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 24.10.2008 10:01

W samym sercu Borów Dolnośląskich znajduje się Zamek Kliczków...warto się tam zatrzymać przejazdem....

Obrazek
AnetaA
Cromaniak
Posty: 881
Dołączył(a): 10.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AnetaA » 24.10.2008 16:39

OJ rzeczywiście warto,bardzo ładny zamek i w sumie nie tak daleko,trzeba pomyśleć o małej wyprawie.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe



cron
Nasze regiony turystycznie (czyli co warto zobaczyć) - strona 28
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone