Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Nasze regiony turystycznie (czyli co warto zobaczyć)

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
majeczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3842
Dołączył(a): 04.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 25.10.2008 23:23

AnetaA napisał(a):
majeczka napisał(a):Polecam również zachodniopomorskie, dużo czystego powietrza oraz lasów, ekologicznie czystych krajobrazów.. Bywam tam od kilku lat...


A tak dokładnie to, jeśli można wiedzieć,gdzie bywasz?

Pojezierze Pomorskie, dużo jezior, grzybów, swoistego mikroklimatu i świetnych terenów. :lol: :lol: :lol:
Ostatnio edytowano 11.04.2010 23:29 przez majeczka, łącznie edytowano 1 raz
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 26.10.2008 23:19

A Zawoja piękna zdrowa , Zakopane niech się schowa ... :)
Z tym pięknym i co najważniejsze niezkomercjalizowanym jeszcze rejonem , jestem zwiazany od 6 lat . Polecam wszystkim szukającym naturalnego piękna :D
a to ja
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4755
Dołączył(a): 18.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) a to ja » 02.11.2008 20:18

Trochę "z boku" - trochę "w temacie".

Ostatnio mało jeżdżę po regionie, więc świeżutkich zdjęć niestety nie mam.

Zamiast nich .. migawki z Podlasia możecie zobaczyć co sobota w dwójkowym serialu pt."U Pana Boga w ogródku".

Info dodatkowe dla tych, co na puszczańskim zlocie kiedyś byli i po okolicy się rozglądali: rzecz dzieje się w Królowym Moście, który w filmie gra tak naprawdę Supraśl, jak również i Tykocin, no i szosa Białystok - Bobrowniki, z której skręca się w lewo do prawdziwego Królowego Mostu.
(bo taka miejscowość istnieje, tylko wygląda .. mało filmowo :wink: )


Życzę miłego oglądania.
I zapraszam do krainy, gdzie czas zatrzymał się i za piecem, i w ogródku, i .. za miedzą.

P.s. Najlepsze sceny z filmu

:D


Kilka świeżutkich :wink: (sprzed tygodnia) zdjęć z okolic Białegostoku:


Ogrodniczki (na trasie Białystok - Supraśl)http://img366.imageshack.us/my.php?image=pa260184pp7.jpg
Obrazek

Supraśl (Ośrodek "Puszcza" :) )
Obrazek

Lipowy Most (Golf Park - dworek)
Obrazek
Obrazek

Lipowy Most (Golf Park - w dworku)
Obrazek

Lipowy Most (Golf Park - okolica)
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Królowy Most - szosa Bobrowniki - Białystok (dojechaliśmy zbyt późno :))
Obrazek
Obrazek
... czyli u Pana Boga za piecem :wink:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107697
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 21.01.2009 10:22

świąteczny Nowy Sącz - galeria zdjęć
dangol
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12745
Dołączył(a): 29.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) dangol » 04.04.2009 22:06

Ostatnio edytowano 15.03.2010 18:01 przez dangol, łącznie edytowano 1 raz
AnetaA
Cromaniak
Posty: 881
Dołączył(a): 10.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AnetaA » 05.04.2009 00:31

Sławomir Wocial napisał(a):Byłem w Słowińskim Parku Narodowym i spłynąłem Bukowina i Łupawą. Kraina w kratę :) Ciekawy skansen Słowińców w Klukach, ładne widoki z góry Rowokół. Spływ - cudo :) Coś może bym i wkleił ale w imageschacku się pozmieniało i nie wiem jak :)


Oj wklej te zdjęcia wklej,ciekawa jestem ile chat przybyło,ostatnio byłam w Klukach i Smołdzinie jakieś 6 lat temu,a pamietam je jeszcze z czasów gdy były tam trzy chaty na krzyż-obowiązkowe wycieczki szkolne :wink:
AnetaA
Cromaniak
Posty: 881
Dołączył(a): 10.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AnetaA » 05.04.2009 00:35

shtriga napisał(a):Świetne!!! Takiej relacji tu chyba jeszcze nie było!!! Rewelacja! Gratuluję pomysłu!

Że wstydem przyznaję, że w Bieszczadach byłam raz w zyciu - sto dwadziescia lat lat temu... Kusicie chłopaki...


Dołączam do gratulacji i też ze wstydem przyznaję,że byłam w Bieszczadach jakieś 120 lat temu,jeszcze z rodzicami jechaliśmy z jednego końca Polski w drugi,to dopiero była wyprawa,szkoda tylko,że tak mało w pamięci zostało...


Dangol, czekam na tę legendę :D
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 05.04.2009 10:59

AnetaA napisał(a):
shtriga napisał(a):Świetne!!! Takiej relacji tu chyba jeszcze nie było!!! Rewelacja! Gratuluję pomysłu!

Że wstydem przyznaję, że w Bieszczadach byłam raz w zyciu - sto dwadziescia lat lat temu... Kusicie chłopaki...


Dołączam do gratulacji i też ze wstydem przyznaję,że byłam w Bieszczadach jakieś 120 lat temu,jeszcze z rodzicami jechaliśmy z jednego końca Polski w drugi,to dopiero była wyprawa,szkoda tylko,że tak mało w pamięci zostało...
...

Shtriga, AnetaA... macie powód by skoczyć w Bieszczady :D

Danusiu cieszę się, że ktoś jeszcze pamieta o tym wątku :D Super zamczysko :D, ale widzę, że mieliście przygody ekstremalne z noclegami :mrgreen:

Pozdrav :papa:
Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 05.04.2009 11:16

Danusiu jak zwykle świetna relacja :!:
Zazdroszczę tego bakcyla poznawania świata. :D Lubię czytać Wasze przygody.
Z niecierpliwością czekam na legendę i na inne wrażenia.
W Zagórzu Śląskim nie byłam, a też przecież blisko. Chętnie poznam historię i nasycę wzrok pięknem. 8)
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 05.04.2009 16:44

Słowna jak zawsze :)
Dziękuję i czekam na c.d.
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14803
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 05.04.2009 17:05

Zamek Grodno imponujący, a jego brama wejściowa przepiękna :) Szkoda, że mieliście taki niefortunny zbieg różnych nieprzyjemnych okoliczności...ale dzielnie daliście radę, a nawet dzięki temu będziecie lepiej pamiętać te imieniny. Dzięki za ostrzeżenie przed nocowaniem w "Gawrze", może się przydać :)
Pozdrawiam :papa:
dangol
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12745
Dołączył(a): 29.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) dangol » 05.04.2009 20:48

Leszku, o wątku pamiętam, przecież to najlepsze 8) miejsce na forum, żeby pokazać regiony Polski, trochę dalsze niż własne miasto. W którymś z postów pojawiła się kiedyś informacja, że Dolny Śląsk trochę za mało promujemy, toteż :idea: staram się temu sprostać, na ile mogę :wink: .

Jacku, z moją słownością bywa różnie :wink: , ale czasem się udaje :D .

Aneta, legend będzie kilka, ale Ty na pewno wszystkie znasz :) .

Aniu, pojecam Grodno na jakiś wiosenny (chociaż jesienią tm pewnie jeszcze piękniej) wypad poza Twoje miasto, które z kolei ja koniecznie :idea: muszę odwiedzić.

Agnieszko, Ty może też kiedyś tam zawitasz :) , a nocować można też w innych miejscach, niż ta felerna "Gawra" (w pobliskich miejscowościach fajnych miejsc noclegowych jest sporo, a i samym Zagórzu pewnie też się znajdzie coś lepszego :lol: ).

***
cd. :arrow: Przeniesione do tematu "Dolny Śląsk - góry i niziny na weekend "
Ostatnio edytowano 15.03.2010 18:03 przez dangol, łącznie edytowano 1 raz
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 05.04.2009 22:47

Podlasie jest piękne. Jeszcze dziewicze pod względem przyrody. Jacy ludzie sa przyjażni to tylko ten wie kto tam bywał. Pozdrawiam
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14803
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 05.04.2009 23:00

Kolejny ciekawy odcinek, Danusiu :) Nocleg na tym zamku to by było ekstremalne przeżycie :!: Ja wierzę w legendy...
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 06.04.2009 07:46

Czy wzór na zegarze słonecznym ma coś z Turcją czy to zbieg okoliczności? Po prostu słońce i księżyc a nie gwiazda i półksiężyc...
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe



cron
Nasze regiony turystycznie (czyli co warto zobaczyć) - strona 29
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone