Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Nasz siódmy raz - Živogošće Blato

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Lidia K
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lidia K » 12.02.2008 14:06

FUX napisał(a):W kwestii temat.
Podziwiam determinację.... :wink:

Podpisuję się też.

Nigdy nie byłam w jednym wczasowym miejscu więcej niż 5 razy. Były to czasy gdy wyjeżdżaliśmy jeszcze nad Bałtyk. Zdarzyło nam się aż 5 krotnie wyjeżdżać do Rowów i 5 krotnie do Dębek. Z tego przez dwa kolejne lata byliśmy po równo i w Rowach i w Dębkach.
Czyli też siedem lat spędzania letniego urlopu nad Bałtykiem ale z pewnymi modyfikacjami. :)
wojan
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 12.02.2008 19:34

Lidia K napisał(a):
FUX napisał(a):W kwestii temat.
Podziwiam determinację.... :wink:

Podpisuję się też.

Nigdy nie byłam w jednym wczasowym miejscu więcej niż 5 razy. Były to czasy gdy wyjeżdżaliśmy jeszcze nad Bałtyk. Zdarzyło nam się aż 5 krotnie wyjeżdżać do Rowów i 5 krotnie do Dębek. Z tego przez dwa kolejne lata byliśmy po równo i w Rowach i w Dębkach.
Czyli też siedem lat spędzania letniego urlopu nad Bałtykiem ale z pewnymi modyfikacjami. :)

Hm... nie wiem czy Was dobrze rozumiem :D - sądzicie,że byłem 7 razy w Blato ? Jeżeli tak to znaczy,że nie czytaliście tego tematu od początku :D :D
"Nasz siódmy raz " - znaczy: nasz siódmy pobyt w Chorawacji był właśnie w Blato, bo porzednie wakacje spędzaliśmy:
- w 2001 na Krku
- w 2002 na Pagu
- w 2003 na Istrii
- w 2004 na Ciovo
- w 2005 w Zupie Dubrovackiej
- w 2006 na Hvarze
:D :D

A zdjęcia faktycznie robiłem z myślą o późniejszym ich sklejeniu w panoramę.
Pozdrav.
FUX
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 12.02.2008 20:43

Aaaaaaaa..... :mrgreen:
Lidia K
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lidia K » 13.02.2008 09:49

wojan napisał(a):Decyzja o wyjeździe zapadła praktycznie na dwa tygodnie przed urlopem, bo wcześniej w planach na ten rok Chorwacji nie było z dwóch powodów - wakacje mieliśmy w tym roku w lutym
......
Ze zmiany adresu niestety wyszły nici, zatem okazało się, że możemy uszczknąć trochę z oszczędności i jechać już siódmy raz nad Jadran.
Wybór padł na Živogošće Blato.Byliśmy tam wracając w zeszłym roku z Hvaru i już wtedy stwierdziliśmy,że może to być miejsce naszego kolejnego pobytu w Chorwacji.

Jedziemy jak zwykle w ciemno......

Jest napisane. :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Sorrry, co za gapiostwo.
:( :( :( :(
:oops:
:D :D :D :D :D :D
:papa:
filip122 vel Darek
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) filip122 vel Darek » 11.05.2010 17:15

Zostawię swój ślad żeby przeczytać te relacje ,

Bo być może właśnie Zivogosce blato będzie miejscem tego rocznego naszego pobytu . :) :)
marthe
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) marthe » 15.07.2014 13:55

Cześć :)
W tym roku będziemy pierwszy raz właśnie w Živogošće Blato, dzięki zachęcającym relacjom Forumowiczów ;) Chciałam prosić o polecenie jakichś fajnych knajpek w okolicy? Pozdrawiam serdecznie :) Marta
FUX
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 15.07.2014 14:31

wojan
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 15.07.2014 16:17

FUX napisał(a):Ta knajpka.
https://goo.gl/maps/9IPjY

Popieram :D :papa:
marthe
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) marthe » 15.07.2014 20:45

Fux, Wojan - wielkie dzięki :D :D :D
Mam nadzieję, że namierzymy właściwą ;) Jedziemy nieco w ciemno, nikt z Was nie pisał akurat o tym lokum - po prostu wysyłałam maile, i zdecydowanie nie było ich 300 :lol: - oby miejscówka okazała się godna polecenia, tak czy tak - dam znać po powrocie:) Przeczytałam relacje - super (!) - ale gdyby coś Wam się nasunęło, to - każda porada cenna :)
Serdeczności, Marta
Poprzednia strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

Nasz siódmy raz - Živogošće Blato - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019