Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Namiastka RAJU - Korcula 2013 :)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
FUX
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 18.04.2014 09:10

Calapula, te kwestie były już kilka razy poruszane. Nie będę w tym wątku jej prowadził. Ty masz swoje zdanie, ja swoje i tak się rozstańmy.
:papa:
Calapula
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Calapula » 18.04.2014 09:25

FUX skoro już zacząłeś to może jednak wyjaśnij mi jaka jest różnica pomiędzy tym gdy w swojej publikacji na niepublicznym forum umieszczę zdjęcie swojej córki a tym gdy to samo zdjęcie przedstawia czyjąś córkę? No i z tym pytaniem kilkuletnich dzieci o zgodę na cokolwiek to też zupełnie nie rozumiem skąd taki pomysł? Póki co to wcale mi się nie chce rozstawać i czekam na mądre wyjaśnienie, w miarę możliwości.
FUX
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 18.04.2014 09:39

Nie mam konta na fejsie, NK, twiterze, etc.
Nie mam takiej potrzeby.

Jednakże czasami mam okazję zobaczyć, jakie treści są tam publikowane. Dochodzi do tego, że rodzic w miejscu pracy jest bardzo powściągliwy w tym, gdzie był np. na wakacjach, a samemu wrzuca następnie na fejsa fotki z wycieczek po Paryżach, Rzymach, info, że dziecku kupił mieszkanie w Poznaniu, bo studiuje, itp., itd.
Fałsz i obłuda.
To jest jedna bajka.

Moja filozofia życiowa kłóci się z takimi zachowaniami.
Nie mam najmniejszej ochoty pokazywać się na co drugiej fotce, swojej Rodziny. Umieszczę foty z miejsc, które odwiedziliśmy, posłużę radą, pomocą tym, którzy takiej wiedzy są ciekawi. Może będą mogli to zobaczyć na żywo.

Masz ochotę wstawiać zdjęcia dzieci w pampersach, bez, etc. to rób to. Jestem tylko ciekaw, co powiesz dzieciakowi za kilka/kilkanaście lat jak Ciebie zapyta, po co robisz mu obciach, a przede wszystkim, po co to zrobiłaś? Rodziną cieszmy się w zaciszu a nie na publiku.

Nam takie przejawy ekshibicjonizmu nie odpowiadają. :wink:

Jeżeli zrozumiałaś moje stanowisko, to się cieszę. Jeżeli nie-no cóż, nie moja wina.
EOT.
Calapula
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Calapula » 18.04.2014 10:02

FUX napisał(a):...
Jeżeli zrozumiałaś moje stanowisko, to się cieszę. Jeżeli nie-no cóż, nie moja wina.
EOT.

Dzięki za odpowiedź. Myślę, że zrozumiałem Twoje stanowisko właściwie. Cóż - nikt nie jest doskonały.
ArletaPrzemek
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) ArletaPrzemek » 18.04.2014 10:12

małe spóźnienie ale zasiadam do czytania:)
andeo
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 18.04.2014 10:44

I ja dołączam :papa:
jackuc
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) jackuc » 18.04.2014 12:10

I ja się dosiadam :hut:

Dni - 53
Godzin - 18
Minut - 10

Jest to równoznaczne: 1290,17 godzin
Jest to równoznaczne: 77410 minut

tyle zostało mi do wyjazdu w pobliże miejsca, gdzie Autorka niniejszej relacji spędzała swój urlop :mrgreen:
maniust
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 18.04.2014 14:22

jackuc napisał(a):I ja się dosiadam :hut:

Dni - 53
Godzin - 18
Minut - 10

Jest to równoznaczne: 1290,17 godzin
Jest to równoznaczne: 77410 minut

tyle zostało mi do wyjazdu w pobliże miejsca, gdzie Autorka niniejszej relacji spędzała swój urlop :mrgreen:

Oooo widzę że ktoś w tym samym terminie na Korculi będzie.
Jak cóś to wypatruj dwóch ludków może się spotkamy , jeden duży czyli ja , drugi mały czyli moja żona w koszulkach CroPL. :D
jackuc
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) jackuc » 18.04.2014 14:44

Hahahaa oki będę wypatrywał. My oboje wzrost normalny - niski .... :mrgreen: po 170 cm :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
maniust
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 18.04.2014 15:04

jackuc napisał(a): My oboje wzrost normalny - niski .... :mrgreen: po 170 cm :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

A jakieś znaki szczególne?
Tatuaż , włosy na irokeza, chudy , cięższy , szrama na poliku , ogolone nogi , "siatka z Biedry , sandały i skarpetki" (no dobra tu żartuję :mrgreen: ) ?
Dokładnie to jesteśmy w Lumbardzie 12.06-19.06 , 7 km od Korculi , ale w Korculi to będziemy w dzień w dzień , ponadto jako że nie będziemy swoim autem , to w planach jest wypożyczenie w Korculi czegoś co jeżdzi i oklejenie tego coś CroPL , zatem rozglądajcie się za czymś z rejestracją HR i oznakowaną. :oczko_usmiech:
jackuc
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) jackuc » 18.04.2014 15:18

maniust napisał(a):
jackuc napisał(a): My oboje wzrost normalny - niski .... :mrgreen: po 170 cm :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

A jakieś znaki szczególne?
Tatuaż , włosy na irokeza, chudy , cięższy , szrama na poliku , ogolone nogi , "siatka z Biedry , sandały i skarpetki" (no dobra tu żartuję :mrgreen: ) ?
Dokładnie to jesteśmy w Lumbardzie 12.06-19.06 , 7 km od Korculi , ale w Korculi to będziemy w dzień w dzień , ponadto jako że nie będziemy swoim autem , to w planach jest wypożyczenie w Korculi czegoś co jeżdzi i oklejenie tego coś CroPL , zatem rozglądajcie się za czymś z rejestracją HR i oznakowaną. :oczko_usmiech:

Tiaaa
niczym szczególnym poza urodą :twisted: :twisted: :twisted: się nie wyróżniamy zatem zrobię jak piszesz : siatka z Biedry , sandały i skarpetki :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Może ew. klapy japonki coby skarpa dobrze między palce wchodziła :oczko_usmiech: :oczko_usmiech: :oczko_usmiech: :oczko_usmiech:

Mam już rozpykaną wyspę jeśli chodzi o miejsca, plażę itp. Wszystko gotowe do wgrania do navi.
Pozwól, że i ja zażartuję: "drugi mały czyli moja żona w koszulkach CroP". Ale to macie więcej tych koszulek czy tylko jeden zestaw :oczko_usmiech: :oczko_usmiech: :oczko_usmiech: :oczko_usmiech: :oczko_usmiech: :oczko_usmiech: :oczko_usmiech: :oczko_usmiech:
maniust
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 18.04.2014 16:03

jackuc napisał(a):Mam już rozpykaną wyspę jeśli chodzi o miejsca, plażę itp. Wszystko gotowe do wgrania do navi.
Eeee ......to ja już zjechałem wyspę ludzikiem w Google wzdłuż ,wrzesz i chyba w poprzek. :oczko_usmiech:

jackuc napisał(a):Pozwól, że i ja zażartuję: "drugi mały czyli moja żona w koszulkach CroP". Ale to macie więcej tych koszulek czy tylko jeden zestaw :oczko_usmiech: :oczko_usmiech: :oczko_usmiech: :oczko_usmiech: :oczko_usmiech: :oczko_usmiech: :oczko_usmiech: :oczko_usmiech:

Nie no , po jednej koszulce na jednego przypada.
W jedną przy mojej diecie piwnej nie ma szans by dwie osoby wlazły w jedną , pęknie .......... i szkoda koszulki. :?
szrek27
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) szrek27 » 18.04.2014 16:32

FUX napisał(a):Te prywatne i osobiste foty najbliższej Rodziny to może na inny portal udostępnij dla swoich Znajomych.
Tutaj jest wątek bardziej turystyczny niż osobisty... Córka dała Tobie zgodę na te foty z językiem na wierzchu?
:wink:

„Wujkowi" twarz zasłoniłaś.

FUX - jeśli coś Ci nie pasuje, nie zaglądaj - to chyba proste :)

Co do Twojej wypowiedzi o portalach społecznościowych - rozumiem stanowisko. Również takowych nie mam. Poniekąd mamy podobne zdanie w tej kwestii.
Jednak jeśli chodzi o MOJĄ relację, pozwól, że będę załączać to, co uznam za stosowne :)
Załączam głównie zdjęcia krajobrazów, ale dlaczego nie pasuje Ci moja córka, nie wiem... W każdym razie jestem z niej dumna i mam prawo chwalić się tym, co dla mnie najcenniejsze :D Nie załączam jej fotek na golasa, bo wiem, że są ludzie, którzy mogą to nieodpowiednio wykorzystać...

A teraz bardzo Cię proszę, nie szpeć mi więcej relacji :papa:

P.S. Kuknij do innych relacji, chociażby Arlij, Jędruli... itp. Oni nie załączali prywatnych zdjęć rodziny??? Chyba, że mieli zgodę swoich dzieci na ich publikację, a Ty ją łaskawie zatwierdziłeś i zaakceptowałeś publikację... Ludzki z Ciebie Pan... :lol:

A teraz wybacz, będę pisać dalej :mrgreen:
Chętnych zapraszam, no może z wyjątkiem Ciebie - bo na chętnego nie "wyglądasz".
Miłego dzionka życzę :papa:
maniust
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 18.04.2014 16:37

Pani szrekowa się nie nerwuje , bo my tu czekamy na dalszy ciąg. EOT.
Pisz , pisz i wklejaj dużo fotek z Korculi na zajawkę dla nas. :oczko_usmiech:
JoannaMaxel
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) JoannaMaxel » 18.04.2014 16:51

Ja, też zasiadam do czytania ! Będzie to milusi przerywnik podczas przygotowań świątecznych ;-) A co do zdjęć dzieciaków - uwielbiam !!! Sama jestem mamą i uśmiechnięte, szczęśliwe dzieciaki na zdjęciach potwierdzają i dowodzą, że wakacje były udane. Dorosły do zdjęcia się "wyszczerzy" nawet jak go coś boli, a dzieciaka do uśmiechu nie zmusisz :-)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

Namiastka RAJU - Korcula 2013 :) - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019