Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Namiastka RAJU - Korcula 2013 :)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 18.04.2014 09:10

Calapula, te kwestie były już kilka razy poruszane. Nie będę w tym wątku jej prowadził. Ty masz swoje zdanie, ja swoje i tak się rozstańmy.
:papa:
Calapula
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 703
Dołączył(a): 13.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Calapula » 18.04.2014 09:25

FUX skoro już zacząłeś to może jednak wyjaśnij mi jaka jest różnica pomiędzy tym gdy w swojej publikacji na niepublicznym forum umieszczę zdjęcie swojej córki a tym gdy to samo zdjęcie przedstawia czyjąś córkę? No i z tym pytaniem kilkuletnich dzieci o zgodę na cokolwiek to też zupełnie nie rozumiem skąd taki pomysł? Póki co to wcale mi się nie chce rozstawać i czekam na mądre wyjaśnienie, w miarę możliwości.
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 18.04.2014 09:39

Nie mam konta na fejsie, NK, twiterze, etc.
Nie mam takiej potrzeby.

Jednakże czasami mam okazję zobaczyć, jakie treści są tam publikowane. Dochodzi do tego, że rodzic w miejscu pracy jest bardzo powściągliwy w tym, gdzie był np. na wakacjach, a samemu wrzuca następnie na fejsa fotki z wycieczek po Paryżach, Rzymach, info, że dziecku kupił mieszkanie w Poznaniu, bo studiuje, itp., itd.
Fałsz i obłuda.
To jest jedna bajka.

Moja filozofia życiowa kłóci się z takimi zachowaniami.
Nie mam najmniejszej ochoty pokazywać się na co drugiej fotce, swojej Rodziny. Umieszczę foty z miejsc, które odwiedziliśmy, posłużę radą, pomocą tym, którzy takiej wiedzy są ciekawi. Może będą mogli to zobaczyć na żywo.

Masz ochotę wstawiać zdjęcia dzieci w pampersach, bez, etc. to rób to. Jestem tylko ciekaw, co powiesz dzieciakowi za kilka/kilkanaście lat jak Ciebie zapyta, po co robisz mu obciach, a przede wszystkim, po co to zrobiłaś? Rodziną cieszmy się w zaciszu a nie na publiku.


Nam takie przejawy ekshibicjonizmu nie odpowiadają. :wink:

Jeżeli zrozumiałaś moje stanowisko, to się cieszę. Jeżeli nie-no cóż, nie moja wina.
EOT.
Calapula
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 703
Dołączył(a): 13.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Calapula » 18.04.2014 10:02

FUX napisał(a):...
Jeżeli zrozumiałaś moje stanowisko, to się cieszę. Jeżeli nie-no cóż, nie moja wina.
EOT.

Dzięki za odpowiedź. Myślę, że zrozumiałem Twoje stanowisko właściwie. Cóż - nikt nie jest doskonały.
ArletaPrzemek
Globtroter
Posty: 40
Dołączył(a): 11.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) ArletaPrzemek » 18.04.2014 10:12

małe spóźnienie ale zasiadam do czytania:)
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 18.04.2014 10:44

I ja dołączam :papa:
jackuc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1272
Dołączył(a): 17.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) jackuc » 18.04.2014 12:10

I ja się dosiadam :hut:

Dni - 53
Godzin - 18
Minut - 10

Jest to równoznaczne: 1290,17 godzin
Jest to równoznaczne: 77410 minut

tyle zostało mi do wyjazdu w pobliże miejsca, gdzie Autorka niniejszej relacji spędzała swój urlop :mrgreen:
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 18.04.2014 14:22

jackuc napisał(a):I ja się dosiadam :hut:

Dni - 53
Godzin - 18
Minut - 10

Jest to równoznaczne: 1290,17 godzin
Jest to równoznaczne: 77410 minut

tyle zostało mi do wyjazdu w pobliże miejsca, gdzie Autorka niniejszej relacji spędzała swój urlop :mrgreen:

Oooo widzę że ktoś w tym samym terminie na Korculi będzie.
Jak cóś to wypatruj dwóch ludków może się spotkamy , jeden duży czyli ja , drugi mały czyli moja żona w koszulkach CroPL. :D
jackuc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1272
Dołączył(a): 17.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) jackuc » 18.04.2014 14:44

Hahahaa oki będę wypatrywał. My oboje wzrost normalny - niski .... :mrgreen: po 170 cm :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 18.04.2014 15:04

jackuc napisał(a): My oboje wzrost normalny - niski .... :mrgreen: po 170 cm :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

A jakieś znaki szczególne?
Tatuaż , włosy na irokeza, chudy , cięższy , szrama na poliku , ogolone nogi , "siatka z Biedry , sandały i skarpetki" (no dobra tu żartuję :mrgreen: ) ?
Dokładnie to jesteśmy w Lumbardzie 12.06-19.06 , 7 km od Korculi , ale w Korculi to będziemy w dzień w dzień , ponadto jako że nie będziemy swoim autem , to w planach jest wypożyczenie w Korculi czegoś co jeżdzi i oklejenie tego coś CroPL , zatem rozglądajcie się za czymś z rejestracją HR i oznakowaną. :oczko_usmiech:
jackuc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1272
Dołączył(a): 17.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) jackuc » 18.04.2014 15:18

maniust napisał(a):
jackuc napisał(a): My oboje wzrost normalny - niski .... :mrgreen: po 170 cm :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

A jakieś znaki szczególne?
Tatuaż , włosy na irokeza, chudy , cięższy , szrama na poliku , ogolone nogi , "siatka z Biedry , sandały i skarpetki" (no dobra tu żartuję :mrgreen: ) ?
Dokładnie to jesteśmy w Lumbardzie 12.06-19.06 , 7 km od Korculi , ale w Korculi to będziemy w dzień w dzień , ponadto jako że nie będziemy swoim autem , to w planach jest wypożyczenie w Korculi czegoś co jeżdzi i oklejenie tego coś CroPL , zatem rozglądajcie się za czymś z rejestracją HR i oznakowaną. :oczko_usmiech:



Tiaaa
niczym szczególnym poza urodą :twisted: :twisted: :twisted: się nie wyróżniamy zatem zrobię jak piszesz : siatka z Biedry , sandały i skarpetki :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Może ew. klapy japonki coby skarpa dobrze między palce wchodziła :oczko_usmiech: :oczko_usmiech: :oczko_usmiech: :oczko_usmiech:

Mam już rozpykaną wyspę jeśli chodzi o miejsca, plażę itp. Wszystko gotowe do wgrania do navi.
Pozwól, że i ja zażartuję: "drugi mały czyli moja żona w koszulkach CroP". Ale to macie więcej tych koszulek czy tylko jeden zestaw :oczko_usmiech: :oczko_usmiech: :oczko_usmiech: :oczko_usmiech: :oczko_usmiech: :oczko_usmiech: :oczko_usmiech: :oczko_usmiech:
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 18.04.2014 16:03

jackuc napisał(a):Mam już rozpykaną wyspę jeśli chodzi o miejsca, plażę itp. Wszystko gotowe do wgrania do navi.
Eeee ......to ja już zjechałem wyspę ludzikiem w Google wzdłuż ,wrzesz i chyba w poprzek. :oczko_usmiech:

jackuc napisał(a):Pozwól, że i ja zażartuję: "drugi mały czyli moja żona w koszulkach CroP". Ale to macie więcej tych koszulek czy tylko jeden zestaw :oczko_usmiech: :oczko_usmiech: :oczko_usmiech: :oczko_usmiech: :oczko_usmiech: :oczko_usmiech: :oczko_usmiech: :oczko_usmiech:

Nie no , po jednej koszulce na jednego przypada.
W jedną przy mojej diecie piwnej nie ma szans by dwie osoby wlazły w jedną , pęknie .......... i szkoda koszulki. :?
szrek27
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 761
Dołączył(a): 19.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) szrek27 » 18.04.2014 16:32

FUX napisał(a):Te prywatne i osobiste foty najbliższej Rodziny to może na inny portal udostępnij dla swoich Znajomych.
Tutaj jest wątek bardziej turystyczny niż osobisty... Córka dała Tobie zgodę na te foty z językiem na wierzchu?
:wink:

„Wujkowi" twarz zasłoniłaś.


FUX - jeśli coś Ci nie pasuje, nie zaglądaj - to chyba proste :)

Co do Twojej wypowiedzi o portalach społecznościowych - rozumiem stanowisko. Również takowych nie mam. Poniekąd mamy podobne zdanie w tej kwestii.
Jednak jeśli chodzi o MOJĄ relację, pozwól, że będę załączać to, co uznam za stosowne :)
Załączam głównie zdjęcia krajobrazów, ale dlaczego nie pasuje Ci moja córka, nie wiem... W każdym razie jestem z niej dumna i mam prawo chwalić się tym, co dla mnie najcenniejsze :D Nie załączam jej fotek na golasa, bo wiem, że są ludzie, którzy mogą to nieodpowiednio wykorzystać...

A teraz bardzo Cię proszę, nie szpeć mi więcej relacji :papa:

P.S. Kuknij do innych relacji, chociażby Arlij, Jędruli... itp. Oni nie załączali prywatnych zdjęć rodziny??? Chyba, że mieli zgodę swoich dzieci na ich publikację, a Ty ją łaskawie zatwierdziłeś i zaakceptowałeś publikację... Ludzki z Ciebie Pan... :lol:

A teraz wybacz, będę pisać dalej :mrgreen:
Chętnych zapraszam, no może z wyjątkiem Ciebie - bo na chętnego nie "wyglądasz".
Miłego dzionka życzę :papa:
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 18.04.2014 16:37

Pani szrekowa się nie nerwuje , bo my tu czekamy na dalszy ciąg. EOT.
Pisz , pisz i wklejaj dużo fotek z Korculi na zajawkę dla nas. :oczko_usmiech:
JoannaMaxel
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 583
Dołączył(a): 16.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) JoannaMaxel » 18.04.2014 16:51

Ja, też zasiadam do czytania ! Będzie to milusi przerywnik podczas przygotowań świątecznych ;-) A co do zdjęć dzieciaków - uwielbiam !!! Sama jestem mamą i uśmiechnięte, szczęśliwe dzieciaki na zdjęciach potwierdzają i dowodzą, że wakacje były udane. Dorosły do zdjęcia się "wyszczerzy" nawet jak go coś boli, a dzieciaka do uśmiechu nie zmusisz :-)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Namiastka RAJU - Korcula 2013 :) - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone