Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Namiastka RAJU - Korcula 2013 :)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Eunike1984
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Eunike1984 » 11.07.2015 23:47

Owszem - Korcula jest piękna! Zresztą, jak cała Cro ;)
danol148
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) danol148 » 21.07.2015 22:54

Dziekuję bardzo za relację jedna z lepszych i tym bardziej o Korculi tyle się nasłuchałem od znajomych co tam byli i coraz bardziej mnie ciągnie do CRO na 1 zagraniczne wakacje.
banankochan
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) banankochan » 21.07.2015 23:06

danol148 napisał(a):Dziekuję bardzo za relację jedna z lepszych i tym bardziej o Korculi tyle się nasłuchałem od znajomych co tam byli i coraz bardziej mnie ciągnie do CRO na 1 zagraniczne wakacje.

Jak najbardziej polecam CRO na pierwszą zagraniczną wycieczkę, ja sam tak zrobiłem i w tym roku jadę już czwarty raz :)
zibi70
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) zibi70 » 22.07.2015 00:24

Relacja super .
Ja wyjeżdżam w sobotę w nocy ,czyli tuż ,tuż za kilka dni. Natomiast smutna wiadomość jest taka ,że właśnie na Korculi w okolicach BRNY spłonęło ok 500 ha lasu ,a tam mam docelowy punkt zakwaterowania. Półwysep Pelijeszac też płonął kilka dni temu.
lkemot
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) lkemot » 11.02.2016 10:57

Super relacja, masz talent do pisania
Jagodi
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jagodi » 12.02.2016 22:58

Witam!!
W tym roku wybieram się z rodzinką na Korcule.Tak właśnie myslałam żeby pojechać taką trasą jak Wy....tutaj moje pytanie czy jadąc przez BiH trzeba wykupić viniete ,czy są jakieś jeszcze opłaty?
majeczka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 12.02.2016 23:51

:D zielona karta jest wymagana.

p.s. nasi znajomi jej nie posiadali, właśnie w BiH, zapłacili 100 euro, sama oceń czy warto...
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 13.02.2016 13:34

Jagodi napisał(a):Witam!!
W tym roku wybieram się z rodzinką na Korcule.Tak właśnie myslałam żeby pojechać taką trasą jak Wy....tutaj moje pytanie czy jadąc przez BiH trzeba wykupić viniete ,czy są jakieś jeszcze opłaty?

W BiH nie ma winiet.Płacisz za przejazd autostradą .W tym roku za odcinek zenica-sarajevo zapłaciłem 6 km czyli około 12 zł.

Teraz autostrada chyba jest dłuższa ,do Mostaru.
Eunike1984
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Eunike1984 » 13.02.2016 14:31

danol148 napisał(a):Dziekuję bardzo za relację jedna z lepszych i tym bardziej o Korculi ....

Dziękuję bardzo, miło mi :)

lkemot napisał(a):Super relacja, masz talent do pisania

Dziękuję :)

Jagodi napisał(a):Witam!!

My nie dokonywaliśmy w BiH żadnych opłat, ponieważ jechaliśmy "dziurami"... Nie autostradami. ;) Ale nie polecam tego, chyba że masz dużo czasu i nie spieszy Ci się by ujrzeć Cro ;) bardzo męczy taka trasa. Lepiej zapłacić i szybko być na miejscu :)
Pozdrawiam.
Jagodi
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jagodi » 14.02.2016 20:20

Bardzo dziękuję wszystkim za odpowiedz. :)
bercia
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) bercia » 31.07.2017 13:40

Z prądem były takie same ograniczenia, ale przestało nam to przeszkadzać. Przekonałyśmy się, że można żyć bez żelazka, suszarki i miksera... Można żyć z małą lodówką i 2 palnikami... Wszystko można, jeśli się chce i jeśli jest się w Chorwacji! :

szrek27 Wystraszyłaś mnie tym prądem, mam jeszcze dwa dni żeby w razie czego anulować rezerwację, możesz mi wysłać na priv jakieś zdjęcie Waszego apartamentu? Ja Tobie wyślę link z moim wynajętym domkiem i proszę napisz mi czy go może kojarzysz? Na mnie spadła odpowiedzialność za wynajem apartamentu i jeśli coś będzie nie tak to wszyscy będą mieli do mnie pretensje, a ja zepsuty urlop.
Eunike1984
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Eunike1984 » 02.09.2017 22:09

Witaj. Tu masz link do domku:
http://www.novasol.pl/p/CDS329
Nie ma się czego obawiać. Po prostu nie włączysz wszystkiego na raz ;) To tzw. Robinsonada. Więc trzeba się liczyć, że z uwagi na to, iż najczęściej są one w trudno dostępnych miejscach usytuowane, to ograniczenia jakieś muszą być ;) Najważniejszy jest widok i wrażenia, cała reszta to dodatek i da się przeżyć nawet z dzieckiem 3 letnim ;) Czasem nawet myślę, że może kiedyś wrócimy w to konkretne miejsce ;) Pozdrawiam
yvonn
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) yvonn » 10.09.2017 20:35

witam, właśnie tak z opóźnieniem przeczytałam relację, ale za to od dechy do dechy od razu :-) i to gdzie ... właśnie będąc na wyspie Korcula w tym momencie :-) dlatego jeszcze bardziej się cieszę i dziękuję za możliwość spojrzenia na wyspę Waszym okiem :-)
Relacja super, uśmiałam się, naoglądałam i w przyszłym roku znów wracam na Korculę :-) oczywiście na 2 tygodnie, żeby mieć czas na czytanie w ciszy i spokoju takich relacji słuchając przy tym szumu fal Adriatyku.
A moje uzależnienie od Cro już trwa od 2005 roku czyli od pierwszej wyprawy i jakoś nie mogę się i nie chcę wyrwać od tego uzależnienia hihihihi
pozdrawiam uzależnionych, zakochanych czy jak to nazwiecie :-)
skrzys
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) skrzys » 14.06.2018 23:31

Świetna opowieść o Cro i Korculi. Narobiłaś ochoty to mało napisane :) I chyba muszę się zgodzić z tym że Chorwacja uzależnia niezależnie od miejsca pobytu. Pozdrawiam serdecznie i dzięki za relację :papa:
Poprzednia strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

Namiastka RAJU - Korcula 2013 :) - strona 15
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019