Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Namiastka RAJU - Korcula 2013 :)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
jackuc
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) jackuc » 04.06.2014 06:09

Jackar napisał(a):@jackuc
Wyczytałem, że wybierasz się na południe Cro. Czy mógłbyś zwrócić uwagę gdzie jest jakiś ostatni parking przed końcem autostrady.
Z góry dziękuję :)

No luknę, tak czy tak ja chcę jechać do Ploce nowym odcinkiem 425

A tam droga jak stół to nie wiem czy nie przeoczę.... :mrgreen:

Odpuszczam górskie drogi przez Dusinę, trochę szkoda, no ale może innym razem

maniust napisał(a):Ja już kupiłem wcześniej w Auchanie. :lol:

Farciarz :twisted: :twisted: :twisted:
Tak na serio to mam takie jedne włąściwie Luba w nich chodzi po skałkach działają już od 6 lat...
Madziulka2112
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Madziulka2112 » 06.06.2014 09:44

szrek27 napisał(a):
Vjetar napisał(a):
szrek27 napisał(a):Spędziliśmy pełne 2 tygodnie w cudownym kraju, do którego nie sposób nie wrócić, jak się go już ujrzy na własne oczy. Nie ma siły, by się nie zakochać w Chorwacji!

To choroba.

:mrgreen:

Dzięki za fajną relację.

Pozdrawiam

PS. To teraz Italia przez Chorwację tam i w drodze powrotnej?
:wink:

Zgadza się - choroba :D Nieuleczalna! Ale ja nie chcę się wyleczyć ;)
Co do Italii, to niestety nie zahaczymy nawet o Chorwację :cry: buuu
Chociaż chłopaki wpadli ostatnio na pomysł, by przepłynąć promem na Hvar... Ha ha ha... Chyba w maszynowni, żeby nikt nie zauważył nadbagażu :mrgreen:

Niezmiernie cieszy mnie, że relacja się podobała. Mam nadzieję, że będzie przydatna chociaż częściowo w podążaniu naszymi śladami ;) My podążaliśmy śladami ArliJ i było warto! :D
Super, że jest tyle relacji, które są zachętą do odwiedzenia coraz to nowych miejsc. Już wiem, że chcę zobaczyć Riwierę Makarską - Tucepi, Brela... Większość pisze, że jest tam cudownie. Jest jeszcze Hvar i koniecznie Plitvice! Zresztą, które miejsce w Chorwacji nie jest cudowne??? :wink:

Potwierdzam, kto raz odwiedzi Chorwację będzie do niej wracał, sama przyznaję, że CHORWACJA jest moją " drugą " miłością ( mój mąż jest pierwszą :D ) Od 3 lat podążamy na Makarską Riwierę a dokładnie do Igrane i jeszcze nam się nie znudziło. Ogólnie Dalmacja Środkowa i południowa skradła nasze serca. POLECAM!! Korcula swą "dzikością " oraz historią również nam przypadła do gustu i na pewno tam wrócimy, chociażby na plaże Pupnatska Luka, w której to zakochałam się dzięki Twoim zdjęciom Szrek27 oraz pozostałym Cromaniakom. Już chcę tam jechać!!!! :D :D :D :D :D :D :lol:

Szrek 27 macie może jakieś fotki waszego domku "robinsowego" np. z wnętrza itp.?
jackuc
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) jackuc » 06.06.2014 11:10

jackuc napisał(a):
Jackar napisał(a):@jackuc
Wyczytałem, że wybierasz się na południe Cro. Czy mógłbyś zwrócić uwagę gdzie jest jakiś ostatni parking przed końcem autostrady.
Z góry dziękuję :)

No luknę, tak czy tak ja chcę jechać do Ploce nowym odcinkiem 425

A tam droga jak stół to nie wiem czy nie przeoczę.... :mrgreen:

Odpuszczam górskie drogi przez Dusinę, trochę szkoda, no ale może innym razem

Jackar jeszcze tak mi się przypomniało, że ArliJ pisała na temat takiego parkingu w swojej REALCJI

Pozwolę sobie zacytować:
ArliJ napisał(a):
Po 2 h jazdy zaczyna mnie łamać więc budzę męża, robimy szybką zamiankę i teraz ja odpływam.
Pół godzinki drzemki przywraca mnie do życia, kolejny postój to ostatnia stacja przed końcem autostrady.....parking urokliwie położony:)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Monte Christo
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Monte Christo » 10.06.2014 12:33

Dobrze wiedziec ktore plaze trzeba odwiedzic. ja tez sie tam wybieram w 1pol ViIi
szrek27
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) szrek27 » 18.06.2014 21:15

Roxi napisał(a):Relacja doczytana. Przez Ciebie nie mogę się już doczekać wyjazdu... ale to doooobrze ;)

szrek27 napisał(a):Zdjęcia szponów chłopaków...
Dodam, że chodzili tak po mieście, plaży i w ogóle dokądkolwiek poszliśmy. Na ustach ludzi malował się uśmiech, kiedy ich widzieli. Wpadli w oko nawet pewnej parze męskiej na plaży... Niestety, szans nie mieli u naszych chłopaków :lol:

Wariaty :mrgreen:
Ale takich ludzi właśnie lubię ;)

Vjetar napisał(a):Obrazek

Nie no...uwielbiam Cię :mrgreen:

Roxi - cieszę się, że się podobało ;)

Madziulka2112 napisał(a):
szrek27 napisał(a):
Vjetar napisał(a):
szrek27 napisał(a):Spędziliśmy pełne 2 tygodnie w cudownym kraju, do którego nie sposób nie wrócić, jak się go już ujrzy na własne oczy. Nie ma siły, by się nie zakochać w Chorwacji!

To choroba.

Dzięki za fajną relację.

Pozdrawiam

PS. To teraz Italia przez Chorwację tam i w drodze powrotnej?
:wink:

Zgadza się - choroba :D Nieuleczalna! Ale ja nie chcę się wyleczyć ;)
Co do Italii, to niestety nie zahaczymy nawet o Chorwację :cry: buuu
Chociaż chłopaki wpadli ostatnio na pomysł, by przepłynąć promem na Hvar... Ha ha ha... Chyba w maszynowni, żeby nikt nie zauważył nadbagażu :mrgreen:

Niezmiernie cieszy mnie, że relacja się podobała. Mam nadzieję, że będzie przydatna chociaż częściowo w podążaniu naszymi śladami ;) My podążaliśmy śladami ArliJ i było warto! :D
Super, że jest tyle relacji, które są zachętą do odwiedzenia coraz to nowych miejsc. Już wiem, że chcę zobaczyć Riwierę Makarską - Tucepi, Brela... Większość pisze, że jest tam cudownie. Jest jeszcze Hvar i koniecznie Plitvice! Zresztą, które miejsce w Chorwacji nie jest cudowne??? :wink:

Potwierdzam, kto raz odwiedzi Chorwację będzie do niej wracał, sama przyznaję, że CHORWACJA jest moją " drugą " miłością ( mój mąż jest pierwszą :D ) Od 3 lat podążamy na Makarską Riwierę a dokładnie do Igrane i jeszcze nam się nie znudziło. Ogólnie Dalmacja Środkowa i południowa skradła nasze serca. POLECAM!! Korcula swą "dzikością " oraz historią również nam przypadła do gustu i na pewno tam wrócimy, chociażby na plaże Pupnatska Luka, w której to zakochałam się dzięki Twoim zdjęciom Szrek27 oraz pozostałym Cromaniakom. Już chcę tam jechać!!!! :D :D :D :D :D :D :lol:

Szrek 27 macie może jakieś fotki waszego domku "robinsowego" np. z wnętrza itp.?

Zaraz poszperam, może coś znajdę :) A jak nie, to wygoogluje link do tego domku i pośle na priv :)
szrek27
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) szrek27 » 18.06.2014 21:31

Madziulka2112 - link wysłany :)
jackuc
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) jackuc » 28.06.2014 14:21

My właśnie wróciliśmy godzinę temu :cry: . 4 -5 dni słonecznych, jeden bez chmur, sporo deszczu ... a tak reszta ok.
Jak ktoś ma jakieś pytania zapraszam. W najbliżych dniach zasiadam do relacji więc przepraszam za OT
Pozdrawiam
maluszek
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) maluszek » 28.06.2014 18:09

czekamy zatem na relację :D
szrek27
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) szrek27 » 29.06.2014 08:51

No właśnie, Jackuc - czekamy na opis Twoich wrażeń ;)
jedrula
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) jedrula » 23.07.2014 12:40

Hello

Choć załapałem się w ostatnie rzedy tuż po seansie to miło było przeczytać i przeżyć to z Wami... oby więcej takich przygód :-)

pozdr
andrzej
Eunike1984
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Eunike1984 » 28.07.2014 10:56

Jaa... 8O Jędrula w moich skromnych progach :D Jakiż to zaszczyt mnie spotkał! :D Cieszę się, że Ci się podobała relacja.
Dla mnie wciąż najlepsza jest Twoja! Bez dwóch zdań ;)
Pozdrawiam Ciebie i Twoją rodzinkę bardzo serdecznie :)

P.S. Dla niewtajemniczonych - pisałam tą relację z konta męża ;)
Idziol
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Idziol » 30.07.2014 11:04

Jakbym musiał spędzić dzień na plażowaniu w mieście Korcula bo by mi się nie chciało 4 liter ruszyć do samochody (albo bym nie mógł %) to gdzie najlepiej się udać?
Eunike1984
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Eunike1984 » 31.07.2014 21:56

Jest niewielka plażyczka w "centrum" Korculi... Wokół ulica, nieopodal port... Co kto woli. Ja np. nie chciałabym tam plażować. Ale każdy jest inny ;) Jak się nie może, bo % to i taka wystarczy ;)
Idziol
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Idziol » 01.08.2014 06:45

Eunike1984 napisał(a):Jest niewielka plażyczka w "centrum" Korculi... Wokół ulica, nieopodal port... Co kto woli. Ja np. nie chciałabym tam plażować. Ale każdy jest inny ;) Jak się nie może, bo % to i taka wystarczy ;)

właśnie widziałem, lepsza opcja to polecieć sobie na Badiję :)
Eunike1984
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Eunike1984 » 04.08.2014 16:29

Też tak uważam ;)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

Namiastka RAJU - Korcula 2013 :) - strona 13
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019